Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Knihy od: Ľuboš Blaha

Od autora Ľuboš Blaha máme v ponuke 7 titulov

1.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2011)
Autor na podklade súčasných radikálnych sociálno-kritických teórií ponúka interpretáciu modernej spoločnosti, podľa ktorej dnes všetci žijeme v akomsi matrixe ... (viac o knihe)
Naša cena: 5,00 € posielame do 13 dní
2.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2012)
Ako naznačuje už názov, táto kniha je rozpravou o Marxovi, resp. o neomarxime, no zďaleka nielen o ňom. Názov monografie "Späť k Marxovi?" je skôr provokatívna otázka k dnešnej slovenskej spoločnosti vrátane vedeckej a filozofickej komunity.. (viac o knihe)
Naša cena: 11,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 13 dní
3.
Ľuboš Blaha a kolektív  ·  VEDA (2014)
Európsky sociálny model, ktorý občanom desaťročia zabezpečoval dôstojnú životnú úroveň, sociálne práva a rovnováhu v spoločnosti, čelí vážnym... (viac o knihe)
Naša cena: 17,96 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 13 dní
4.
Ľuboš Blaha  ·  Vysoká škola Danubius (2010)
Autor sa vyjadruje k otázkam spravodlivosti, sociálneho štátu, práca je zameraná na paradoxy pokroku, v ucelenej forme podáva hlavné línie problému... (viac o knihe)
Naša cena: 7,71 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Ľuboš Blaha  ·  Vysoká škola Danubius (2010)
Monografia pojednáva o problematike sociálneho štátu a konzumnej spoločnosti. Autor načrtáva hlavné otázky, ktoré sú aktuálne v súčasnom diskurze... (viac o knihe)
Naša cena: 8,20 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2006)
Dielo sa zaoberá politicko-filozofickou problematikou v moderných teóriach liberalizmu, komunitarizmu a marxizmu. (viac o knihe)
Naša cena: 4,71 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
7.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2009)
Ako naznačuje už názov, táto kniha je rozpravou o Marxovi, resp. o neomarxime, no zďaleka nielen o ňom. Názov monografie "Späť k Marxovi?" je skôr provokatívna otázka k dnešnej slovenskej spoločnosti vrátane vedeckej a filozofickej komunity... (viac o knihe)
Naša cena: 18,05 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu. (J. Steinbeck)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 325,49 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička