Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Ľuboš Blaha

Od autora Ľuboš Blaha máme v ponuke 7 titulov

1.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2011)
Autor na podklade súčasných radikálnych sociálno-kritických teórií ponúka interpretáciu modernej spoločnosti, podľa ktorej dnes všetci žijeme v akomsi matrixe ... (viac o knihe)
Naša cena: 4,75 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 7 dní
2.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2012)
Ako naznačuje už názov, táto kniha je rozpravou o Marxovi, resp. o neomarxime, no zďaleka nielen o ňom. Názov monografie "Späť k Marxovi?" je skôr provokatívna otázka k dnešnej slovenskej spoločnosti vrátane vedeckej a filozofickej komunity.. (viac o knihe)
Naša cena: 11,19 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 7 dní
3.
Ľuboš Blaha a kolektív  ·  VEDA (2014)
Európsky sociálny model, ktorý občanom desaťročia zabezpečoval dôstojnú životnú úroveň, sociálne práva a rovnováhu v spoločnosti, čelí vážnym... (viac o knihe)
Naša cena: 17,82 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 7 dní
4.
Ľuboš Blaha  ·  Vysoká škola Danubius (2010)
Autor sa vyjadruje k otázkam spravodlivosti, sociálneho štátu, práca je zameraná na paradoxy pokroku, v ucelenej forme podáva hlavné línie problému... (viac o knihe)
Naša cena: 7,71 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Ľuboš Blaha  ·  Vysoká škola Danubius (2010)
Monografia pojednáva o problematike sociálneho štátu a konzumnej spoločnosti. Autor načrtáva hlavné otázky, ktoré sú aktuálne v súčasnom diskurze... (viac o knihe)
Naša cena: 8,20 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2006)
Dielo sa zaoberá politicko-filozofickou problematikou v moderných teóriach liberalizmu, komunitarizmu a marxizmu. (viac o knihe)
Naša cena: 4,71 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
7.
Ľuboš Blaha  ·  VEDA (2009)
Ako naznačuje už názov, táto kniha je rozpravou o Marxovi, resp. o neomarxime, no zďaleka nielen o ňom. Názov monografie "Späť k Marxovi?" je skôr provokatívna otázka k dnešnej slovenskej spoločnosti vrátane vedeckej a filozofickej komunity... (viac o knihe)
Naša cena: 18,05 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Dobré knihy, ak sú skutočne dobré a múdro napísané, sú cibrením ducha, pilníkom súdnosti, masťou na oči, lievikom múdrosti, zrkadlom cudzích myšlienok a činov, našich vlastných myšlienok a činov potom vodidlom. (Komenský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 481,58 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička