Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Knihy od: Lars Vasa Johansson

Od autora Lars Vasa Johansson máme v ponuke 4 tituly

1.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 55%) okamžite na stiahnutie
2.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly, aby se prokletí zbavil... (viac o knihe)
Naša cena: 14,69 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Lars Vasa Johansson  ·  Ikar (2016)
Ako ďaleko musí človek vkročiť do voňavého švédskeho pralesa, aby našiel sám seba? Prečo treba vždy pomáhať malým dievčatkám, keď potrebujú natrhať kvety? Čo treba pridať do piškótovej rolády, aby vás ochránila pred... (viac o knihe)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Lars Vasa Johansson  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ako ďaleko musí človek vkročiť do voňavého švédskeho pralesa, aby našiel sám seba? Prečo treba vždy pomáhať malým dievčatkám, keď potrebujú natrhať kvety? Čo treba pridať do piškótovej rolády, aby vás ochránila pred... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Schopný autor tvorí, neschopný poúča. (George Bernard Shaw)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 508,80 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička