popis Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Knihy od: Kamila Kopsová

Bolo nájdených 8 titulov od autora/ky Kamila Kopsová.

1.
Tiger robí uáá uáá
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Edika (2016)
NA SKLADE  
Dieťa s ADHD – dieťa s poruchou pozornosti a hyperaktivitou – dieťa, ktoré sa správa, akoby žilo na inej planéte ako ľudia naokolo a ešte k tomu hovorí inou rečou, pretože inak by vám predsa rozumelo, čo mu hovoríte a čo od neho... (viac o titule)
Naša cena: 5,99 €  (teda ušetríte 25%) posielame ihneď
2.
Ako sa dohovoriť s tigrom
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Edika (2017)
PRIPRAVUJEME
Potreba komunikovať je prirodzenou potrebou všetkých ľudí. Priamo ovplyvňuje nás a ľudí v okolí. Úspešná komunikácia prispieva k spokojnému a harmonickému životu. Rodíme sa ale s veľmi obmedzenými komunikačnými schopnosťami a hlavne s určitými... (viac o titule)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení posielame do 6 dní
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 23.3.2017
3.
Ako sa krotí tiger
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  CPRESS (2016)
Vitajte v škole krotiteľov tigrov! Táto škola je vhodná skutočne pre všetkých, pre deti aj dospelých, pediatrov, pedagógov a rodičov. Lekcie vychádzajú rýdzo z praktických skúseností kvalifikovaných krotiteľov s praxou, preto nejde o žiadne... (viac o titule)
Naša cena: 8,07 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
4.
Jak se krotí tygr
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Edika (2015)
Vítejte ve škole krotitelů tygrů! Tato škola je vhodná opravu pro všechny, pro děti a dospělé, pediatry, pedagogy a rodiče. Lekce vycházejí ryze z praktických zkušeností kvalifikovaných krotitelů s praxí, proto nejde o žádné teoretizování... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
5.
Jak se domluvit s tygrem
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Edika (2016)
Potřeba komunikovat je přirozenou potřebou všech lidí. Přímo ovlivňuje nás a lidi v okolí. Úspěšná komunikace přispívá ke spokojenému a pohodovějšímu životu. Rodíme se ale s velmi omezenými komunikačními schopnostmi a hlavně s určitými vrozenými... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
6.
Tygr dělá uáá uáá …
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Edika (2014)
Nejžhavějším tématem současnosti, které se dotýká téměř všech rodičů, pedagogů a samozřejmě mnoha dětí, je ADHD. Strašák, který děsí rodiče i pedagogy. Kniha „Tygr dělá uáá uáá…“ je ojedinělým náhledem do dětské duše... (viac o titule)
Naša cena: 6,97 € posielame do 7 dní
7.
Tygří kniha
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Pokud jste již četli knížku Tygr dělá uáá uáá, pak jistě jste již začali poznávat svého tygra. A pokud ne, je právě teď ta nejvhodnější příležitost. Publikace představuje pracovní sešit, který skvěle poslouží k celoroční kreativní práci celé... (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
8.
Ako sa krotí tiger
Kamila Kopsová, Petr Kops  ·  CPRESS (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Vitajte v škole krotiteľov tigrov! Táto škola je vhodná skutočne pre všetkých, pre deti aj dospelých, pediatrov, pedagógov a rodičov. Lekcie vychádzajú rýdzo z praktických skúseností kvalifikovaných krotiteľov s praxou, preto nejde... (viac o titule)
Naša cena: 5,10 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
Človeka možno poznať podľa kníh, ktoré číta. (Samuel Smiles)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 372 499,69 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička