popis Vedeli ste, že...? Každý mesiac nás navštívi vyše pol milióna knihomoľov. A potom, že na Slovensku sa nečíta...

Knihy od: Jamie McGuire

Bolo nájdených 43 titulov od autora/ky Jamie McGuire.

1.
Sladké vykúpenie
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2016)
Pragmatická Liis Lindyová je agentka FBI. Práci je oddaná telom i dušou, o čom svedčí aj to, že zruší zásnuby a dá sa preložiť zo Chicaga do San Diega. Zbožňuje svoj pracovný stôl a večne hľadí na obrazovku laptopu. Sníva o povýšení a o tom, že... (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Sladké zabudnutie
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2015)
Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend. Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú... (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Sladké nič
Jamie McGuire, Teresa Mummert  ·  Fortuna Libri (2016)
Čosi také by zlomilo azda každého muža: sledoval som, ako mi pomedzi prsty prekĺzava to, čo sa mohlo stať mojou budúcnosťou – navyše skôr, ako som to pevne uchopil. Nikdy by mi nenapadlo, že môžem prísť o ženu, ktorú ľúbim, ešte predtým, než si ju naozaj. (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Nádherná svadba
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2015)
Návrat k príbehu, ktorý už poznáte z kníh Krásna katastrofa a Chodiaca katastrofa, prináša momenty, o ktorých ste dosiaľ nečítali. A verte, že Abby a Travisa už nikdy nebudete vnímať tak ako predtým... (viac o titule)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Chodiaca katastrofa
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2014)
Môžete niekoho milovať až príliš? TRAVIS MADDOX sa od svojej matky pred jej smrťou naučil dve veci: Veľmi milovať. Bojovať ešte viac. V Krásnej katastrofe je Travisov život plný náhodných žien, hazardných hier a násilia... (viac o titule)
Naša cena: 11,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
6.
Prozreteľnosť
Jamie McGuire  ·  Ikar (2014)
Vysokoškoláčka Nina krátko po smrti milovaného otca spoznáva sympatického, trochu tajomného mladíka. Čoskoro sa ukáže, že ich stretnutie na autobusovej zastávke nebolo náhodné. Jared Ryel ju pozná lepšie než najbližší priatelia z internátu... (viac o titule)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Proroctvo
Jamie McGuire  ·  Ikar (2014)
Nina Greyová sa iba nedávno zotavila z nebezpečného konfliktu s peklom, a už je nútená deliť si čas medzi štúdium na Brownovej univerzite a spoločnosť Titan Shipping. Nastúpila do firmy ako praktikantka, aby v jej vedení neskôr nahradila... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Ranč na Červenom vrchu
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2014)
Láska si aj v čase výborne vykreslenej apokalypsy nájde spôsob, ako prežiť. No čo sa udeje, keď ten, za ktorého by ste položili život, sa stane tým, ktorý by vás mohol zničiť? (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Krásna katastrofa
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2013)
ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou... (viac o titule)
Naša cena: 11,90 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
10.
Krásna katastrofa + Chodiaca katastrofa (kolekcia)
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri (2014)
Komplet dvoch kníh príbehu o ABBY a TRAVISOVI... (viac o titule)
Naša cena: 23,80 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
11.
Séria Katastrofa (komplet)
Jamie McGuire  ·  Fortuna Libri
Kompletná séria Katastrofa - tri knihy príbehu o ABBY a TRAVISOVI... (viac o titule)
Naša cena: 31,70 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
12.
Eden
Eden   EN
Jamie McGuire  ·  Createspace (2012)
She had seen the unspeakable. She had learned the unknowable. Now, she would fight the invincible. In the third and final installment of the Providence series, Nina Grey will marry the wrong man, carry ... (viac o titule)
Naša cena: 23,57 € dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
13.
Beautiful Disaster
Jamie McGuire  ·  Simon & Schuster (2012)
The new Abby Abernathy is a good girl. She doesn’t drink or swear, and she has the appropriate number of cardigans in her wardrobe... (viac o titule)
Naša cena: 11,93 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
14.
Walking Disaster
Jamie McGuire  ·  Simon & Schuster (2013)
Set in the same time-frame as Beautiful Disaster, now we hear the story from Travis' point of view. Travis lost his mother at a very young age, but before she died she taught him two important rules... Love hard. Fight harder... (viac o titule)
Naša cena: 9,98 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
15.
A Beautiful Wedding
Jamie McGuire  ·  Simon & Schuster (2013)
Ever wished you could delve a little deeper into your favourite character's life? Now you can travel back in time and relive something old and something new. Our favourite bad boy, Travis Maddox, is in serious trouble... (viac o titule)
Naša cena: 9,98 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Red Hill
Red Hill   EN
Jamie McGuire  ·  Simon & Schuster (2013)
I know the world ended on a Friday. It was the last day I saw my children... For Scarlet, raising two daughters alone means fighting for tomorrow is an everyday battle. Nathan, desperately clinging to a dead-end job and a loveless marriage, ... (viac o titule)
Naša cena: 12,56 € dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
17.
Prozřetelnost
Jamie McGuire  ·  YOLi CZ (2014)
Strhující paranormální romance plná napětí. V městečku Providence se studentka Nina Greyová dostane do ohniska války mezi nebem a peklem. Dívka, otřesená náhlou smrtí svého otce, se s Jaredem Ryelem seznámí úplnou náhodou... nebo si to aspoň myslí... (viac o titule)
Naša cena: 15,51 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 4 dní
18.
Beautiful Redemption
Jamie McGuire  ·  Createspace (2015)
If A Maddox boy falls in love, he loves forever. But what if he didn't love you, first? No-nonsense Liis Lindy is an agent of the FBI. Deciding she is married only to her job, she breaks off her engagement and transfers from Chicago to the field office... (viac o titule)
Naša cena: 18,00 € dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
19.
Proroctví
Proroctví   CZ
Jamie McGuire  ·  YOLi CZ (2015)
Nina se ještě nevzpamatovala z posledního souboje s peklem a už musí čelit dalším výzvám. Vedle svého studia na Brownově univerzitě pracuje jako stážistka v otcově někdejší společnosti Titan Shipp... (viac o titule)
Naša cena: 10,76 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 4 dní
20.
Something Beautiful
Jamie McGuire  ·  Createspace (2017)
PRIPRAVUJEME
America Mason, a sassy undergrad at Eastern State University, is in love with a Maddox Shepley Maddox. Unlike his cousins, Shepley is more lover than fighter, but a road trip to her parents' home in Wichita, ... (viac o titule)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 28.2.2017
Jamie McGuire

Jamie McGuire

Jamie McGuire sa narodila v Tulse, OK. Vychovávala ju matka Brenda v Blackwelli, OK, kde v roku 1997 absolvovala aj strednú školu. Jamie vyštudovala Northern Oklahoma College, University of Central Oklahoma a Autry Technology Center, kde získala diplom z rádiografie.

Jamie dnes žije v Enide, OK so svojimi tromi deťmi a manželom Jeffom, ktorý je pravým žijúcim kovbojom. Na 30 akrovom pozemku prebývajú so štyrmi koňmi, štyrmi psami a mačkou.

Medzi najznámejšie Jamie-ne knihy patrí trilógia Providence a New York Times bestseler, moderný romantický román Krásna katastrofa. Keď Jamie práve nepíše, najčastejšie trávi dni venčením svojich štyroch psov.
Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom. (Jesenská)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 373 685,97 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička