popis Vedeli ste, že...? U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

Knihy od: Inna Segal

Boli nájdené 4 tituly od autora/ky Inna Segal.

1.
Čo vám hovorí vaše telo
Inna Segal  ·  Eastone Books (2011)
NA SKLADE  
Kniha Čo vám hovorí vaše telo je dlhoočakávaný austrálsky bestseller o alternatívnom spôsobe liečenia. Odhaľuje tajomstvá signálov, ktoré vysiela ľudské telo, podrobne rozoberá a vysvetľuje psychické, ... (viac o titule)
Naša cena: 12,63 €  (teda ušetríte 10%) posielame ihneď
2.
Tajomstvo života plného zdravia a pohody
Inna Segal  ·  Eastone Books (2014)
Táto kniha vám môže pomôcť pri zmierňovaní či odstraňovaní zdravotných problémov, rozvíjaní intuitívneho cítenia, nadväzovaní a zlepšovaní vzťahov, posilňovaní vnútornej sily a intuície či pri zvládaní emócií, ktoré vás oslabujú. Uznávaná liečiteľka... (viac o titule)
Naša cena: 13,95 € posielame do 5 dní
3.
Tajná řeč vašeho těla
Inna Segal  ·  Gardenia (2013)
Inna Segal v tomto bestselleru odhaluje tajemství pochopení poselství vašeho těla a základní mentální, emocionální a energetické příčiny fyzických příznaků a zdravotního stavu. Tato inspirativní příručka se podrobně zabývá možnými příčinami... (viac o titule)
Naša cena: 12,90 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
4.
Tajomstvo života plného zdravia a pohody
Inna Segal  ·  Eastone Books (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM)
Táto kniha vám môže pomôcť zmeniť tie najzásadnejšie oblasti vášho života. Uznávaná austrálska liečiteľka Inna Segal v nej rovnako, ako vo svojej prvej knihe Čo vám hovorí vaše telo... (viac o titule)
Naša cena: 8,95 €  (teda ušetríte 36%) okamžite na stiahnutie
Inna Segal

Inna Segal

Inna Segal je autorkou intuitívneho liečnia pomocou vizualizácie (Visionary Intuitive Healing), medzinárodne uznávanou liečiteľkou, profesionálnou rečníčkou, spisovateľkou a televíznou moderátorkou. Medzi jej klientov patria lekári, vrcholoví manažéri, odobrníci z rezortu zdravotníctva, herci a športovci.
Nebolo by zle, keby dieťa napísalo knižku pre starcov, keďže dnes všetci píšu knižky pre deti. (George Christoph Lichtenberg)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 379 125,98 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička