Vedeli ste, že...? Ponúkame vám najviac možností platby spomedzi všetkých internetových obchodov - až 14 spôsobov!

Eva Urbaníková

Narodila sa v marci 1976. V osemnástich rokoch odišla z rodnej Žiliny na vysokú školu do Bratislavy a tam aj ostala. Celý profesionálny život sa venuje žurnalistike, začala ako moderátorka v Rock FM rádiu, potom spolu s Julom Viršíkom tri roky vysielala rannú šou v rádiu Koliba, neskôr OKEY. Aj vďaka bestsellerom Všetko alebo nič, Stalo sa mi všetko a Všetko alebo nič: Príbeh pokračuje, ktoré vyšli s úspechom aj v Česku, sa stala najobľúbenejšou slovenskou autorkou kníh za rok 2009. Ďalšia jej kniha Svet mi je dlžný bola najpredávanejším slovenským titulom roka 2010. Jedna z najpredávanejších slovenských autoriek sa okrem písania venuje aj svojmu vydavateľstvu Evitapress, ktoré založila v roku 2007.

Viac informácií

Od autora Eva Urbaníková máme v ponuke 51 titulov

1.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Niekedy sa stretnú protiklady. Priťahujú sa. Veľmi. Ale keď nastúpi reálny život, všetko je ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Kniha o tom, že vzťah nemusí končiť len vtedy, keď je jeden zlý a druhý dobrý. Alebo naopak... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,55 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
2.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (173)
Nová dlhoočakávaná knižka Evity Urbaníkovej bude o tridsiatničke, ktorá je obrazom mnohých dnešných slovenských žien v jej veku. „Zásluhou emancipácie chce vo svojom živote všetko a hneď, zmätene sa motá v prioritách, ... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
3.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (71)
Kniha o vášni, ktorá spája dve smutné duše a jej následky zničia životy mnohým nevinným... O tom, že každý z nás má svoju cestu a niekedy je zbytočné silou-mocou bojovať proti osudu. Nie každá túžba má byť naplnená... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
4.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (258)
Druhý titul Evity Urbaníkovej - autorky bestselleru Všetko alebo nič - Stalo sa mi všetko... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
5.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (92)
Na pokojný život vlastne nemáme čas. Keď si okolo tridsiatky upraceme svoje vzťahy, náš život už nemá veľké výkyvy a všetko vyzerá pokojné, prichádza facka od rodičov. Zachytí ich kríza stredného veku, syndróm prázdneho hniezda... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 26%) okamžite na stiahnutie
6.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Skutočný príbeh Slovenky Marcely, ktorú zaslepila vášeň a zamilovanosť až tak, že skončila vo väzení. Kniha o tom, aká tenká je hranica medzi správnym a nesprávnym, aká krehká je sebaláska v porovnaní s túžbou po tom... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
7.
Eva Urbaníková a Alica Rosenthal  ·  Evitapress (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (81)
Pikantné poviedky o vzťahoch medzi mužmi a ženou (resp. o ich sexe) z pera obľúbenej terapeutky Alice Rosenthal z populárneho seriálu Panelák! Hrdinkou každej poviedky je, samozrejme, Alica, jej partnerom je však zakaždým... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
8.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (68)
Novela Evity Urbaníkovej, ktorú v roku 2010 napísala pre mesačník Madam EVA, otvára oveľa viac tém, než by ste na takú útlu knižku povedali. Jej hrdinkou je slobodná tridsiatnička, vyrovnaná a spokojná, s dobrou prácou a okruhom priateľov a známych... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
9.
Monika  E-KNIHA
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Evitapress prichádza s novou edíciou - MEDZI NAMI, ktorá sa bude venovať ženám, mediálne známym ženám, silným ženám. Z veľmi osobných až intímnych rozhovorov s nimi sa dozviete to, čo vám médiá nikdy neponúknu... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,85 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
10.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (59)
Pútavé, miestami zábavné a romantické čítanie o láskach, ktoré skomplikovala jednoduchá vec. Odlišnosť kultúr. Evita sa stretla so ženami z celej Európy a vznikla kniha skutočných príbehov. O láske, akú predtým nezažili... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
11.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (328)
Otvorený príbeh lásky 21. storočia z pera známej moderátorky a novinárky. Drzo a bez servítky o vzťahoch, ktoré nám valcujú zmysly. Kniha je plná lásky, sexu, humoru a rieši aj bežné problémy vo vzťahoch. (viac o eknihe)
Naša cena: 4,99 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
12.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (68)
Dlho očakávané pokračovanie bestselleru Všetko alebo nič. Ako sa majú Linda, Vanda a Jakub? Akým smerom sa ubrali ich životy? (viac o eknihe)
Naša cena: 4,99 € okamžite na stiahnutie
13.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Evita oslávi tento rok 40-te narodeniny a tak v 40tich kapitolách úprimne rekapituluje všetko, čím žila, čo riešila, čo ju robilo šťastnou a čo ju ťahalo do smútku. S nadhľadom a otvorenosťou, ktoré sú pre ňu typické... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
14.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
(92)
Na pokojný život vlastne nemáme čas. Keď si okolo tridsiatky upraceme svoje vzťahy, náš život už nemá veľké výkyvy a všetko vyzerá pokojné, prichádza facka od rodičov... (viac o knihe)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 7 dní
15.
Eva Urbaníková a Denisa Ogino  ·  Motto (2012)
Příběh Slovenky, která se nejdřív zamilovala do Japonska a potom do Japonce Denisa měla ráda tanec, a tak když jí agentura nabídla, aby jela tancovat do Japonska, přijala. Netušila, že se jedná o takzvaný hostesingový bar, kam Japonci přicházejí... (viac o knihe)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 16 dní
16.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
(68)
Novela Evity Urbaníkovej, ktorú v roku 2010 napísala pre mesačník Madam EVA, otvára oveľa viac tém, než by ste na takú útlu knižku povedali. Jej hrdinkou je slobodná tridsiatnička, vyrovnaná a spokojná, s dobrou prácou a okruhom priateľov a známych... (viac o knihe)
Naša cena: 7,38 €  (teda ušetríte 8%) zvyčajne posielame do 7 dní
17.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2013)
Když Zuzana pozná v knihovně, kde pracuje, spisovatele Matúše, který tam přišel na besedu, je jím okouzlená. Zaujme ji svými originálními názory, tím, jaký vzbuzuje respekt, ale hlavně něhou při jejich sbližování... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 16 dní
18.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (viac o knihe)
Naša cena: 12,01 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
19.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2014)
Jde ve vztahu o sex, nebo o city? Jsou city nutné k sexu? Nebo ze sexu vzniknou city? Hlavní hrdinka Alice prožívá mnoho vztahů se spoustou mužů, aby našla toho pravého... (viac o knihe)
Naša cena: 3,79 €  (teda ušetríte 58%) posielame do 16 dní
20.
Eva Urbaníková  ·  Motto (2015)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima. Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 16 dní
123

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Kupujte knihy už teraz, aby ste si ich mohli v kľude prečítať skôr, ako ich venujete ako darček k Vianociam. (nápis v škótskom kníhkupectve)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 391 150,28 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička