popis Vedeli ste, že...?  U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

Knihy od: Emil Višňovský

Bolo nájdených 5 titulov od autora/ky Emil Višňovský.

1.
Ľudská prirodzenosť a kultúrna identita
Dnes znova hľadáme ľudskú prirodzenosť a kladieme si otázku, kde pramení - v prírode či v kultúre? To, na čo vieme s istotou odpovedať je, prečo ju hľadáme... (viac o titule)
Naša cena: 8,27 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
2.
Vzťah teoretického a praktického v sociálnych a humanitných vedách
Václav Černík, Emil Višňovský  ·  IRIS (2007)
Táto publikácia vznikla ako výsledok tretej, záverečnej časti výskumu, ktorý prebiehal v rámci grantového projektu VEGA "Metodológia sociálnych a humanitných vied (vybrané problémy)" v rokoch 2003 - 2005... (viac o titule)
Naša cena: 6,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Človek by mal žiť v záhrade
Emil Višňovský  ·  Kalligram (2010)
Filozofická esej je žáner, ktorým sa autor obracia na širšiu intelektuálnu a kultúrnu verejnosť. Je to žáner, prostredníctvom ktorého sa filozofia usiluje vystúpiť zo svojich úzko odborných kruhov a problémov a nadviazať komunikáciu aj s nefilozofmi... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 14 dní
4.
Človek ako Homoagens
Emil Višňovský  ·  IRIS (2009)
NA SKLADE  
Táto kniha nevznikala "intencionálne", t. j. ako zámerný projekt, ktorý by sa bol postupne napĺňal jednotlivými kapitolkami. Intencionálne vznikali len jednotlivé štúdie a až následne som z nich "skomponoval" celok, ... (viac o titule)
Naša cena: 9,40 €  (teda ušetríte 5%) posielame ihneď
5.
Praktické usudzovanie, konanie a humanitná interpretácia
Kniha je venovaná problematike praktického usudzovania a jeho úlohe vo vysvetlení a chápaní ľudského konania. Práca chce ukázať, ako sa táto problematika vyvíjala v dejinách ľudského myslenia, najmä filozofie a metodológie sociálnych vied. (viac o titule)
Naša cena: 6,94 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Myslím si, že je prirodzená potreba človeka počúvať príbeh iného človeka... vďaka tomu cítime, že tu nie sme sami. (George Guidall)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 175 093,59 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička