David Ebershoff

Viac informácií

Od autora David Ebershoff máme v ponuke 7 titulov

1.
Dánská dívka  E-KNIHA CZ
David Ebershoff  ·  Domino (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Působivý román napsaný podle skutečného příběhu, nyní i ve filmové podobě s Eddiem Redmaynem a Alicií Vikanderovou v hlavních rolích. (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 56%) okamžite na stiahnutie
2.
David Ebershoff  ·  Domino (2016)
Románové zpracování skutečného příběhu malíře Einara Wegenera a jeho manželky Grety začíná nevinnou prosbou o pomoc, aby se na dalších stranách rozvinulo ve strhující vyprávění o neobvyklé lásce, osobní svobodě a odvaze vzepřít se... (viac o knihe)
Naša cena: 13,12 € posielame do 6 dní
3.
David Ebershoff  ·  Orion (2015)
Loosely inspired by a true story, this tender portrait of marriage asks: What do you do when the person you love has to change? It starts with a question, a simple favour asked by a wife of her husband ... (viac o knihe)
Naša cena: 11,35 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
David Ebershoff  ·  Penguin Books (2015)
The Danish Girl eloquently portrays the unique intimacy that defines every marriage and the remarkable story of Lili Elbe, a pioneer in transgender history, ... (viac o knihe)
Naša cena: 12,83 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
5.
David Ebershoff  ·  Ikar (2017)
Dán Einar, krajinkár jutskej prírody, a Američanka Greta, známa portrétistka, sa stretli ešte počas štúdií v Kodani a vzali sa. Ich spoločný život postupne narúšajú Einarove sklony prezliekať sa a neskôr aj vydávať za ženu... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
David Ebershoff  ·  Tympanum (2016)
Románové zpracování skutečného příběhu malíře Einara Wegenera a jeho manželky Grety začíná nevinnou prosbou o pomoc, aby se na dalších stranách rozvinulo ve strhující vyprávění o neobvyklé lásce, osobní svobodě a odvaze... (viac o knihe)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
7.
David Ebershoff  ·  Domino (2011)
Románové zpracování skutečného příběhu malíře Einara Wegenera a jeho manželky Grety začíná nevinnou prosbou o pomoc, aby se na dalších stranách rozvinulo ve strhující vyprávění o neobvyklé lásce, osobní svobodě a odvaze vzepřít se obecnému mínění... (viac o knihe)
Naša cena: 10,76 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Tu otvárajú mŕtvi živým oči. (Nápis Nad Knižnicou V murcii)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 158,46 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička