Vedeli ste, že...? Každý mesiac nás navštívi vyše pol milióna knihomoľov. A potom, že na Slovensku sa nečíta...

Knihy od: Alena Mornštajnová

Od autora Alena Mornštajnová máme v ponuke 6 titulov

1.
Hana  E-KNIHA CZ
Alena Mornštajnová  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
2.
Slepá mapa  E-KNIHA CZ
Alena Mornštajnová  ·  Host (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace, jedna rodina a mnoho životních zvratů, traumat a tajemství. Příběh začíná před první světovou válkou, kdy Anna, vypravěččina babička, odjíždí přes odpor svých rodičů... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,70 €  (teda ušetríte 62%) okamžite na stiahnutie
3.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2013)
Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace, jedna rodina a mnoho životních zvratů, traumat a tajemství. Příběh začíná před první světovou válkou, kdy Anna, vypravěččina babička, odjíždí přes odpor svých rodičů s vyvoleným Antonínem... (viac o knihe)
Naša cena: 14,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Hotýlek  E-KNIHA CZ
Alena Mornštajnová  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Některé věci jako by existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí. Takový je i hotel– vlastně spíš hodinový hotýlek – pana Leopolda, založený v dobách první republiky... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 56%) okamžite na stiahnutie
5.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2015)
Některé věci jakoby existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí. Takový je i hotel pana Leopolda, vlastně spíše hodinový hotýlek, založený v dobách první republiky a nabízející potěšení a rozkoš pánům... (viac o knihe)
Naša cena: 13,60 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
6.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2017)
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk... (viac o knihe)
Naša cena: 14,05 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Ako vtáky hľadajú zrno a niekedy ho neochutnajú a nesú v zobáku, aby nakŕmili mláďatá, tak drancujú pedanti knihy - mnohého sa dotknú iba okrajom perí a podajú to ďalej. (Montaigne)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 403 995,98 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička