popis
Zdravie, životný štýl

E-knihy Zdravie, životný štýl

V kategórii Zdravie, životný štýl sa nachádza 103 titulov.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
10-dňová očista so zelenými smoothies
J.J. Smith  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ako schudnúť a zlepšiť si náladu? Boj s nadváhou je mimoriadne náročný a vyčerpávajúci. Napriek veľkému počtu zaručených diét, cvičebných postupov a zázračných tabletiek je obyvateľstvo planéty Zem čoraz tučnejšie... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 36%) okamžite na stiahnutie
2.
Miluj svoje telo
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Motýľ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vynikajúca príručka o životnom štýle od Cameron Diaz! Táto kniha neponúka žiadny cieľ dosiahnuteľný za sedem, tridsať alebo tristošesťdesiatpäť dní. Neponúka žiadne rýchle riešenia. Hovorí o niečom, čo má dlhodobú... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
3.
Chudneme so Smoothie
Chantal-Fleur Sandjon  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Byť štíhly s ovocnými a zeleninovými smoothie je úžasne jednoduché! Skúste sedemdňové alebo štrnásťdňové programy, v ktorých budete smoothie raňajkovať a večerať. Nielenže schudnete, prečistíte si organizmus, ale vyčistíte... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
4.
Duchovné chudnutie
Daniela Zemanovičová  ·  Daniela Zemanovičová (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Ak ste jedne z tých, ktoré pracujú na svojej postave, no stále nie ste so sebou maximálne spokojné, tak táto kniha Vám ukáže iný pohľad ako na to. Raz a navždy. Ak nefungujú tradičné metódy ako zdravá strava a cvičenie, treba si upratať v sebe samej... (viac o titule)
Naša cena: 7,00 € okamžite na stiahnutie
5.
Acidobázická rovnováha
Eva-Maria Kraske  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Acidobázická nerovnováha spoločne s nezdravým stravovaním sa, stresom a nedostatkom pohybu stojí za väčšinou našich každodenných ťažkostí. A nielen to, vedie dokonca k chorobám ako je dna, alergia a reuma... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
Zdravé desiate
Jana Šimkovičová, Daniela Rau  ·  PLUTOS COMPANY (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha s chutnými desiatami, ktoré sú také "cool", že ich budú vaše deti radi jesť a nosiť do školy. Keby len deti! Dokonca aj Vy! Zdravé recepty od popredných slovenských a českých odborníčok na zdravú stravu sú vhodné... (viac o titule)
Naša cena: 13,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
7.
Život bez pšenice
William Davis  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Je možné, aby nevinne pôsobiaca obilnina stála za väčšinou bežných zdravotných problémov? Ľahšie tomu uveríte po zistení, že zjedenie dvoch krajcov celozrnného chleba zvýši hladinu cukru v krvi viac, než keby ste zjedli... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
8.
10-dňový detox
10-dňový detox  E-KNIHA
Mark Hyman  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Po New York Times bestsellere The Blood Sugar Solution prichádza doktor Hyman s revolučným chudnutím, ktorý prináša okamžité výsledky. Kľúčom k chudnutiu a udržaniu si váhy je nízka úroveň inzulínu. 10-dňový detox prináša... (viac o titule)
Naša cena: 10,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
Byť šťastnou sa oplatí
Kate Hudson  ·  Motýľ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Byť šťastnou sa oplatí je vnímavý a veľmi osobný náhľad na zdravie od ženy, ktorá sa riadi tým, čo hovorí. Úspešná herečka Kate Hudson, ktorú preslávili herecké úlohy v známych amerických filmoch, odhaľuje vo svojej knihe... (viac o titule)
Naša cena: 11,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
10.
Jedz, posti sa, chudni
Amanda Hamilton  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM)
Popredná britská odborníčka na výživu a zdravý životný štýl Amanda Hamilton predstavuje prevratnú redukčnú diétu s občasným pôstom, vďaka ktorej sa tisícom ľudí podarilo schudnúť, získať sebaistotu i chuť do života... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
11.
Pravidlá štíhlosti
Bob Harper, Greg Critser  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Netreba sa čudovať, ak sa vám v záplave zmätočných informácií a rozporuplných rád nepodarí schudnúť alebo si udržať dosiahnutú hmotnosť. Ak sa však vaším poradcom a osobným trénerom stane Bob Harper, tréner superhviezd... (viac o titule)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
12.
Navždy šik!
Tish Jett  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Šlabikár krásy, kniha o tom, ako starnúť po francúzsky – graciózne a štýlovo. Aj Francúzky, ktoré už prekročili štyridsiatku, sú očarujúce a šarmantné. Záleží im na rozvoji intelektu, na tom, aby vedeli na úrovni konverzovať,... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
13.
Jedz a behaj
Scott Jurek, Steve Friedman  ·  Publixing Ltd (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
New York Times bestseller z bežeckého prostredia,Jedz a behaj, je kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná ľudských príbehov o vytrvalosti a závodení v krajných situáciach ktorá namotivuje k aktivite úplne každého... (viac o titule)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
14.
Život bez jedla
Martin Bruncko  ·  indemax services (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez jedla? No, niektorí ľudia si to nielenže vedia predstaviť, ale tak aj žijú. Ponorte sa do introspektívneho, hĺbavého a osobného príbehu muža, ktorý sa rozhodol vzdorovať nepriaznivému... (viac o titule)
Naša cena: 5,50 € okamžite na stiahnutie
15.
Miluj svoj vek
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Motýľ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Slávna herečka Cameron Diaz sa po úspešnej knihe Miluj svoje telo zamerala na tabu spoločnosti – starnutie ženského tela. Na rozdiel od väčšiny kníh o starnutí, ktoré sú určené ženám, Miluj svoj vek nezastáva... (viac o titule)
Naša cena: 11,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Trvalé schudnutie nie je náhoda
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Prečo je nami popisovaná cesta možno práve tá najťažšia zo všetkých? Je to preto, lebo skutočná cesta k trvalému schudnutiu a k nadobudnutiu vytúženej postavy nepozná skratky. Vieme že sme vás nepotešili... (viac o titule)
Naša cena: 15,00 € okamžite na stiahnutie
17.
Vitamín C a megaskorbická liečba – zabudnutý poklad
Peter Tuhársky  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vedeli ste, že Vitamín C je poklad? Výrazne pomáha v prevencii a liečbe rôznych ochorení a stavov, pričom pre niektoré dodnes nemá konvenčná medicína adekvátne postupy. Kyselina askorbová – Vitamín C je základnou súčasťou... (viac o titule)
Naša cena: 5,00 € okamžite na stiahnutie
18.
Naštartuj svoj metabolizmus
Pam Groutová  ·  Citadella (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Dýchanie je kľúčom k rozohriati u a prebudeniu vášho metabolizmu. Keď svojmu telu nedodávate dostatok kyslíka (a robí to 90 percent z nás), vaše bunky nemajú na výber, musia ukladať tuk. Iróniou je, že počítame kalórie, zapisujeme... (viac o titule)
Naša cena: 5,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
19.
Paleo diéta
Robb Wolf  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V súčasnosti najvyhľadávanejšia a najdiskutovanejšia diéta, aj keď ide skôr o životný štýl, vychádza zo stravovania a iných životných návykov človeka v období paleolitu. Toto najdlhšie obdobie v ľudských dejinách trvalo... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
20.
101 tipov ako schudnúť
Alena Wells  ·  Zonemedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vyskúšali ste už rôzne diéty a cviky na chudnutie, ale stále sa vám nedarí schudnúť? Schudnutie z problémových partií ako brucho, stehná a zadok bez jojo efektu je veľmi náročné a trápi mnoho ľudí. My vám prinášame... (viac o titule)
Naša cena: 5,90 € okamžite na stiahnutieNeznevažuj žiadnu knihu, pretože knihy sú súčasť sveta. (Nachman)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 373 685,97 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička