popis
Spoločenské vedy

E-knihy Spoločenské vedy

V kategórii Spoločenské vedy sa nachádza 1057 titulov.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Päť jazykov lásky
Gary Chapman  ·  Porta Libri (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #36  (59)
Niekto túži po pozornosti, iný po pochvale; pre niekoho sú veľmi dôležité darčeky, pre ďalšieho vymenená žiarovka či ožehlená košeľa a zas iný potrebuje fyzický dotyk. Kniha vám objasní každý z týchto jazykov, pomôže vám... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 19%) okamžite na stiahnutie
2.
Rozhodujúca dekáda
Meg Jay  ·  Premedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #64  
Tridsiatka nie je novou dvadsiatkou, hoci to často počúvame v médiách, od priateľov i rodiny. Obdobie medzi dvadsiatym a tridsiatym rokom života nie je druhou pubertou, naopak – je obdobím, kedy by sme mali zhromažďovať osobnostný... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
3.
7 návykov skutočne efektívnych ľudí
Stephen R. Covey  ·  Eastone Books (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM) TOP #75  
Svetový bestseller Stephena R. Coveyho pomohol miliónom ľudí na celom svete osvojiť si zásady, vďaka ktorým dokázali zmeniť svoj súkromný i pracovný život k lepšiemu. Uznávaný odborník na vedenie ľudí a poradca mnohých svetových... (viac o titule)
Naša cena: 10,95 €  (teda ušetríte 32%) okamžite na stiahnutie
4.
Umenie vystupovať
Amy Cuddy  ·  Fortuna Libri (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #90  
Zvládli ste nejakú vyčerpávajúcu situáciu (pracovný pohovor, vystúpenie na verejnosti či náročný rozhovor), no okamžite ste si zaželali, aby ste sa s ňou mohli popasovať ešte raz a lepšie? (viac o titule)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
Cesta pravého muža
David Deida  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Cesta pravého muža by mala byť "povinným" čítaním. David Deida je jedným z prevratných a najprovokatívnejších duchovných učiteľov súčasnosti. Učí mužov, ako byť mužmi a ženy, ako byť ženami, ako porozumieť mužom... (viac o titule)
Naša cena: 6,75 €  (teda ušetríte 32%) okamžite na stiahnutie
6.
Aké drahé je zadarmo
Dan Ariely  ·  Premedia (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kultová kniha o tom, prečo sa pri nákupoch nerozhodujeme racionálne. Zvykli sme si na predraženú kávu aj na predstavu o človeku ako racionálnej bytosti. Máme pocit, že drahší liek je účinnejší, šetríme na drobnostiach a rozhadzujeme... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
7.
Prvorodené dieťa
Prvorodené dieťa  E-KNIHA
Jiřina Prekopová  ·  Premedia (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Ako je možné, že najstaršie dieťa sa vyvíja úplne inak ako jeho mladší súrodenci? Nedávny výskum ukázal, že poradie narodenia má významný vplyv na formovanie osobnosti. Príchodom nových súrodencov prvorodení zažívajú... (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
8.
Som mama
Som mama  E-KNIHA
Kristína Farkašová  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (101)
Úspešná slovenská herečka, moderátorka a kreatívna autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová je šťastnou mamou dvojičiek. O svojich skúsenostiach s tehotenstvom a materstvom začala písať blog a ten oslovil množstvo... (viac o titule)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
Buď ťažký frajer
Jen Sincer  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Buď ťažký frajer je motivačná kniha pre všetkých, čo chcú zúfalo zlepšiť svoj vlastný život, no nechcú pritom prísť o rozum. Vo svojej sviežej a zábavnej motivačnej príručke vám úspešná koučka a autorka bestsellerov... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 28%) okamžite na stiahnutie
10.
Cesta nespútanej ženy
David Deida  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Po bestselleri Cesta pravého muža – knihe, ktorá pomáha státisícom mužov na celom svete spojiť sa so svojou podstatou, zorientovať sa v sebe, v ženách, v sexe, kariére a poslaní... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 37%) okamžite na stiahnutie
11.
Cyklická žena
Miranda Gray  ·  Citadella (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Táto príručka je určená pre ženu 21. storočia, ktorá si chce do života pritiahnuť vnútornú pohodu, naplnenie a pracovný úspech. Vytvorte si presne taký život, po akom túžite a naučte sa dosahovať svoje vysnívané ciele... (viac o titule)
Naša cena: 9,05 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
12.
Dieťa ... A čo teraz?!
Pamela Druckerman  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Americká novinárka a autorka bestselleru A dosť! Pamela Druckerman pokračuje v odkrývaní tajomstiev francúzskej výchovy. Dôležité je si uvedomiť, že život rodiny sa netočí len okolo dieťaťa. Nemusíte neustále všetkým ukazovať... (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 27%) okamžite na stiahnutie
13.
Ako milovať svoje dieťa
Ross Campbell  ·  Porta Libri (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM)
Sme dobrí rodičia? Milujeme svoje deti viac než čokoľvek iné a radi by sme im to aj prejavili. Dr. Campbell zdôrazňuje nevyhnutnosť milovať svoje dieťa bezpodmienečnou láskou – bezpodmienečná láska rodiča predstavuje najhlavnejšiu podmienku zdravého... (viac o titule)
Naša cena: 3,95 €  (teda ušetríte 20%) okamžite na stiahnutie
14.
Rodina žije z lásky
Jiřina Prekopová  ·  Premedia (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Najnovšia kniha známej psychologičky vychádza z jej dlhoročnej praxe ako aj zo skúseností s projektom Škola lásky v rodine. Hoci sa dnes rozpadá oveľa viac rodín ako v minulosti, nemusí to tak byť. Dôvody problémov sú rozmanité... (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
15.
Nájdi svoju rovnováhu
Brian Tracy, Christina Tracy Stein  ·  Eastone Books (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM) NOVINKA  
Keďže žijeme rýchlo a všetci máme veľa povinností, často cítime, že náš život nie je v rovnováhe. Lenže Brian Tracy a Christina Stein nás presvedčia o tom, že naša nerovnováha nepramení z toho, že príliš veľa pracujeme... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
16.
Ako si získať ľudí
Jack Schafer, Marvin Karlins  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Bývalý špeciálny agent FBI, ktorý sa v aktívnej službe venoval behaviorálnej analýze a verbovaniu špiónov, prináša príručku osvedčených stratégií, ako v okamihu „prečítať“ ľudí, ovplyvniť to, ako vás vnímajú... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
17.
Ešte netlačte
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha o realite v slovenských pôrodniciach, ktorá na trhu doteraz chýbala. Na Slovensku prebehne ročne 54 000 pôrodov, ale chýba na trhu akákoľvek publikácia, ktorá informuje budúce rodičky o tom ako prebiehajú pôrody... (viac o titule)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
18.
Prečo zostať nažive
Matt Haig  ·  Premedia (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha Prečo zostať nažive rozpráva o tom, ako využiť náš pozemský čas. Najmä ak trpíte depresiami či úzkosťami a prichádzajú vám na um myšlienky o samovražde. V západnom svete je najvyššia miera samovražednosti vo vekovej... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
19.
Zlo
Zlo  E-KNIHA
Anton Heretik  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
„Za istých okolností sa môže stať vrahom každý z nás,“ hovorí profesor klinickej a forenznej psychológie Anton Heretik. Práve preto je vražda nielen zločinom, ale aj kultúrnym fenoménom a zlomovou udalosťou v rozprávkach... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
20.
Psychopatológia každodenného života
Sigmund Freud  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V jednej zo svojich najznámejších a najčítanejších prác Sigmund Freud opúšťa oblasť náročných teoretických úvah a snaží sa predstaviť psychoanalýzu širšiemu okruhu čitateľov a záujemcov prostredníctvom opisu a vysvetľovania... (viac o titule)
Naša cena: 8,95 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
Dávaj si dobrý pozor aké knihy čítaš a s akými ľuďmi sa stretávaš. Tvoj charakter a činy budú ovplyvnené jedným aj druhým. (Paxton Hood)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 378 967,68 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička