Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Beletria

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 48323 titulov

1.
Meghan Daum  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #67
<b>E-kniha týždňa!</b> Meghan Daum osobitým štýlom napísala desať silných textov, v ktorých sa konfrontuje s prežívaním smrti svojej matky, rozhodnutím nemať deti a každodennými otázkami, ktoré sú dnes zvyčajne zaobalené do zbytočnej sentimentálnosti... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
2.
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #42
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 57%) okamžite na stiahnutie
3.
Jean E. Pendziwol  ·  Fortuna Libri (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #35
Elizabeth prišla o zrak. Už si nemôže prečítať milované knihy ani sa nemôže pokochať obrazmi, ktoré hýbu jej vnútrom, no myseľ má stále ostrú a prázdnotu po slepote zapĺňa hudba. Keď sa na stroskotanej lodi nájdu denníky jej... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
4.
Apartmán  E-KNIHA
Danielle Steel  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #68
Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. Dizajnérke Claire, pochádzajúcej zo San Francisca, sa podarí nájsť priestranný podnájom priamo... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #36
Když Warren Corry, markýz z Knihgtfordu, zjistí, že Delia Trevorová není obyčejnou debutantkou, ale po nocích hledá v převlečení za mladého muže v hráčských doupatech ničemu, který má na svědomí smrt jejího bratra, nemůže to... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,59 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
6.
Kuriérka  E-KNIHA
Kjell Ola Dahl  ·  Premedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #56
V roku 1942 niekto zradí kuriérku Ester a jej sa len tak-tak podarí ujsť pred Gestapom. Život si zachráni útekom do Švédska, no jej rodinu, ktorá ostane v Osle, deportujú do Auschwitzu. V Štokholme sa stretne s odbojárom Gerhardom Falkumom... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
7.
Svišť  E-KNIHA
John Grisham  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #8
Ľudia očakávajú, že sudcovia budú čestní a spravodliví. Ich integrita a nestrannosť sú základom dobre fungujúceho súdneho systému. Lenže čo ak niektorý sudca obíde zákon alebo prijme úplatok? (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
8.
Mirka Manáková  ·  BESTSELER (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #26
Chudobné černošské dievčatko Kayla žije skromným životom v dedinke Konso v Etiópii. Už ako osemročná je nútená tvrdo pracovať, aby prežila. Keď jedného dňa príde o oboch rodičov, ktorých skolí zákerná choroba, stáva sa z nej... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
9.
Irena Závacká  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ijnet řeší složitou situaci jak v pracovním, tak v osobním životě. Sapetra, dodavatel barviv na látky a druh Ijnetiny nejlepší přítelkyně, je vězněn v dalekém Mennoferu. A Kemnet, otec Ijnetiny dcery, má stále zapovězen vstup... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
10.
Jen dnešní noc  E-KNIHA CZ
Kateřina Chyle  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jen dnešní noc, si slíbili krásná lékárnice Sam a tajemný cizinec po krátkém seznámení na večírku v hotelu. Avšak hlava je jedna věc, srdce druhá. Po prvním váhání se osudové lásce připlete do cesty dopravní nehoda, kdy milenci... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,49 € okamžite na stiahnutie
11.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,30 € okamžite na stiahnutie
12.
Miluji Paříž  E-KNIHA CZ
Caroline Vermalle  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Guillaume zná tajemství Paříže jako nikdo jiný. Se svou energickou kolegyní Edie pracuje pro turistickou agenturu I LOVE PARIS. A i když Guillaume vždy trefí ten správný okamžik, kdy se před turisty blýsknout překvapivými detaily... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
13.
Stanisław Przybyszewski  ·  Európa (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Maliar Gaštovt, prekliaty umelec osamotený uprostred davu ulice, začuje výkrik samovrahyne, ktorá skočila z mosta. Ten krik mu zjaví tajomstvo ulice. Posadnutý túžbou namaľovať krik, blúdi labyrintom halucinačného nočného mesta... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
14.
Závazek  E-KNIHA CZ
Elizabeth Kachips  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Historická romance zasazená do období 1100 n.l., kdy Anglie byla zasažena smrtí Viléma II. a na královský trůn nastupuje Jindřich I. Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život už od raného dětství byl provázen viděním... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,49 € okamžite na stiahnutie
15.
Katarína Krnáčová  ·  MERIDIANO-press (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha silných ženských príbehov a inšpirácie! Občas sa smejeme, občas plačeme. Občas sa hľadáme, no nie sme stratené. Sme úplne obyčajné ženy, sme ako vy. Ženy, ktoré budú vždy milovať aj nenávidieť. Smútiť aj sa tešiť... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Ladislav Beran  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nová galerka už dávno nemá ten glanc, na němž si zakládalo podsvětí 30. let. Už nehraje na „ukecanou“, ale žádá vyložit důkazy pěkně na stůl. Právě tak to bylo v případu vraždy mladé ženy u otavské loděnice... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,75 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
17.
Richard Marsh  ·  Európa (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Richard Marsh, vlastným menom Richard Bernard Heldmann (1857 – 1915), začínal ako autor dobrodružných príbehov pre chlapcov. Po odpykaní trestu za falšovanie šekov prijal pseudonym, pod ktorým vstúpil do sveta literatúry ako tvorca... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
18.
Joanna Connors  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Znásilnenie neublíži iba jednému človeku. Raní celú rodinu. Keď ma znásilnili, vytvoril sa vír, ktorý niekoľko rokov vťahoval všetkých okolo mňa.“ Joanna Connors mala tridsať rokov, keď jej neznámy muž priložil k hrdlu nôž... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
19.
Ta druhá  E-KNIHA CZ
Michelle Adams  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Irini Harringfordové se rodiče vzdali krátce před jejími čtvrtými narozeninami, aby si mohli nechat doma její starší a psychicky labilní sestru s destruktivními sklony. O mnoho let později jí tato sestra oznamuje, že jejich matka... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,69 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
20.
Pohřeb  E-KNIHA CZ
Neil Cross  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nathan nikdy nezapomněl na nejhorší noc svého života, kdy náhle a strašlivě zemřela mladá žena. Jenom on a Bob, jeho starý známý, vědí, co se tehdy doopravdy stalo, a míní to tak nechat. Ale o mnoho let později, za jedné deštivé... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 2 417

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Na väčšinu kníh ľudia do roka zabudnú; najmä na tých, ktorí ich požičali. (Evan Esar)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 403 792,74 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička