Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Prírodné vedy

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 3798 titulov

1.
Miroslav Saniga  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fascinujúce fotografie, zaujímavé príhody so zvieratami, rozprávanie pretkané láskou ku všetkému živému – to je ďalšia kniha známeho vedca a popularizátora Miroslava Sanigu... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Hope Jahren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Uznávaná vědkyně Hope Jahrenová vybudovala tři laboratoře, v nichž studuje stromy, květiny, semena a půdu. Její knižní prvotina odhaluje mnohé ze života rostlin – ale nejen to... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 49%) okamžite na stiahnutie
3.
NOVINKA
Klíčky, zelenina, bylinky, kaktusy, citrusy, bonsaje a mäsožravé rastliny. Nauč sa ich pestovať! Urob si džungľu pre zvieratká alebo bábiky doma na parapet. V knihe ilustrovanej Anetou Žabkovou nájdeš to najdôležitejšie - zistíš, kde si zaobstarať... (viac o knihe)
Naša cena: 9,35 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 25.8.2017) posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 3 dni
4.
Carol Vonderman  ·  Slovart (2017)
Trápia sa vaše deti s domácimi úlohami z prírodných vied? Je pre vás zložité pochopiť, čo sa snažia naučiť? Kniha Prírodné vedy. Unikátny obrazový sprievodca základmi biológie, chémie a fyziky z edície Spolu to zvládneme – je presne to, čo... (viac o knihe)
Naša cena: 11,51 €  (teda ušetríte 23%) po vyjdení (predbežne 6.9.2017) zvyčajne posielame do 2 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 15 dní
5.
NOVINKA
Klíčky, zelenina, bylinky, kaktusy, citrusy, bonsaje a masožravé rostliny. Nauč se je pěstovat! V knize ilustrované českou výtvarnicí Anetou Žabkovou najdeš to nejdůležitější: zjistíš, kde si pořídit rostliny a jak se o ně starat, aby dobře... (viac o knihe)
Naša cena: 9,20 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 6 dní
6.
Ursel Bühring  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Tato kniha je bohatým zdrojem léty prověřených receptur od Ursel Bühringové a mnoha dalších učitelů z proslulé Freiburské školy léčivých bylin. Najdete v ní bylinkovou pomoc proti nejčastějším zdravotním potížím... (viac o knihe)
Naša cena: 11,80 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Ikar (2017)
NOVINKA
Hviezdy, ako ste ich dosiaľ nevideli. Od tajomných hmlovín, kde sa rodia hviezdy, cez kolízie galaxií až po superhmotné čierne diery... Inšpiratívny sprievodca, ktorý vás spoľahlivo prevedie ohromujúcou dynamikou zrodu i zániku... (viac o knihe)
Naša cena: 21,52 €  (teda ušetríte 20%) po vyjdení zvyčajne posielame do 3 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 12.9.2017
8.
Kolektív autorov  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Úžasné digitálne ilustrácie vám ukážu svet zvierat v úplne novom svetle. Stretnete sa so všetkými typmi zvierat od drobnej perloočky po ohromného vráskavca obrovského... (viac o knihe)
Naša cena: 19,92 €  (teda ušetríte 20%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Anita Ganeri  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Nová edícia jednoduchých a prehľadných encyklopédií. Čitatelia objavia na stránkach 30 tematických okruhov, o ktorých sa dozvedia to najdôležitejšie za 30 sekúnd. Súčasťou sú aj trojminútové výzvy... (viac o knihe)
Naša cena: 6,36 €  (teda ušetríte 20%) po vyjdení posielame do 4 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 15.9.2017
10.
Pedro G. Ferreira  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Fyzikové zkoumali, potvrzovali i zpochybňovali obecnou teorii relativity hned od chvíle, kdy ji Albert Einstein v roce 1915 předložil. Jejich bádání odhalilo množství překvapivých tajemství vesmíru a mnozí věří, že tato teorie... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,10 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
11.
John D. Barrow  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Proč se diamanty třpytí? Proč jsou vejce vejčitá? Proč se nejlépe zpívá ve sprše? V již třetí knize z oblíbené řady "Sto věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte)" nám britský fyzik a matematik John D. Barrow nabízí... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,49 €  (teda ušetríte 54%) okamžite na stiahnutie
12.
Daud Sutton  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Islámský design zdobí korán, mešity, mauzolea i paláce a jsou v něm skryté ty nejnádhernější geometrické vzory, které kdy člověk vytvořil... (viac o eknihe)
Naša cena: 3,45 €  (teda ušetríte 62%) okamžite na stiahnutie
13.
Stephen Hawking  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stephen Hawking očaril čitateľov na celom svete sériou bestsellerov, v ktorých odhaľuje tajomstvá vesmíru. Teraz po prvý krát sa najslávnejší kozmológ pozerá do svojho vnútra a prezrádza detaily svojho života a intelektuálneho... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
14.
Thich Nhat Hanh  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Autor téhle rozsahem nevelké, ale myšlenkami ohromné knihy, buddhistický mnich Thich Nhat Hanh se pustil do psaní dopisu. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby ovšem adresátem nebyla naše planeta. Je přesvědčen, že pokud ji... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,70 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
15.
Lawrence M. Krauss  ·  Citadella (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Ako jeden z mála dnešných významných vedcov, ktorí prekročili priepasť medzi vedou a bežnou kultúrou, opisuje Krauss ohromujúco krásne experimentálne pozorovania a šokujúce nové teórie, ktoré demonštrujú nielen to, že niečo môže... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,05 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Edward Osborne Wilson  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška. Emeritní profesor entomologie na Harvardově univerzitě a držitel dvou Pulitzerových cen za... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,49 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
17.
Carlo Rovelli  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jednoduché, zrozumiteľné a obdivuhodné. To je stručná charakteristika Rovelliho diela, ktoré bolo preložené do viac ako štyridsiatich jazykov. Keď autorovi ponúkli priestor v nedeľnej prílohe denníka Sole 24 Ore, dokonale ho využil... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
18.
Smysl relativity  E-KNIHA CZ
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,95 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
19.
Peter Wohlleben  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nemecký bestseller Tajný život stromov už druhý rok neopustil miesto v rebríčku najpredávanejších kníh a nadšené ohlasy čitateľov doteraz neustali. Opantaní autorovou mágiou sa ponoria do lesa a stromy sa stanú ich najbližšími... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 23%) okamžite na stiahnutie
20.
Jiří Grygar a Štefan Hríb  ·  W PRESS (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Čo bolo pred Veľkým treskom? Čo všetko sa dialo v prvej sekunde vesmíru? Bol vesmír hneď priestorovo nekonečný? Vieme cestovať do budúcnosti? Ako sa líši čierna diera od čiernej superdiery a máme sa toho obávať? (viac o eknihe)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 190

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Je zúfalé nemať rozčítanú krásnu knihu, nemať v zásobe nič, čo by sme mohli otvoriť bez sklamania. (Jiří Orten)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 217,47 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička