Vedeli ste, že...? Tovar, ktorý máme na sklade, počas pracovnej doby expedujeme zvyčajne do 2 hodín od prijatia Vašej objednávky.

Novinky v našej ponuke

Vyberte si z tých najčerstvejších noviniek. Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých titulov, ktoré sa práve vydali do sveta nájsť svojich majiteľov.

V našej ponuke sa momentálne nachádza 229 noviniek

1.
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #53
26. apríla 1986 o 1:24 zaznela v černobyľskej jadrovej elektrárni séria výbuchov. Bol to začiatok najväčšej jadrovej nehody v 20. storočí. Černobyľská katastrofa sa stala jednou z najsilnejších tém, ktorú vo svojej tvorbe spracovala... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
2.
Rande naslepo  E-KNIHA
Marek Zákopčan  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #64
Rande naslepo je akčná romantická komédia. Mladý spisovateľ Filip si nevie nájsť partnerku, a preto mu súrodenci dohodnú cez internet rande naslepo. To však netuší, že na stretnutie príde celkom iná osoba... Lea je na úteku pred... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
3.
Pavel Vilikovský  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #77
Vo svojej novej próze nás Pavel Vilikovský zasväcuje do ľúbostného príbehu mladého pracovníka reklamnej agentúry Ivana, až kým odrazu s prekvapením nezistíme, že je to vlastne... (viac o titule)
Naša cena: 8,39 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
4.
Juraj Červenák  ·  Artis Omnis (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #12
Prvý diel veľkolepej historickej fantasy z čias Kyjevského kniežatstva, kedy na pozadí vojenských výprav kniežaťa Svjatoslava vznikla legenda o udatných bohatieroch. Odľahlú dedinu na území kmeňa Muromcov prepadnú lovci otrokov... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
5.
Tillie Cole  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #29
Rune pochádza z Nórska. Má päť rokov a nepáči sa mu, že sa musí s rodičmi presťahovať do Ameriky, kde jeho otec dostal prácu. Po príchode sa však zoznámi s rovesníčkou Poppy a jeho život je hneď ružovejší. Rodí sa medzi nimi... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
6.
Witold Szabłowski  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #36
Turecko, obrovská krajina roztrhnutá na dve polovice, dva nezmieriteľné a diametrálne odlišné svety. Západ a Východ, Európa a Blízky Východ, svetská každodennosť a konzervatívny Islam. Totálna schizofrénia... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
7.
Súmrak  E-KNIHA
Jørn Lier Horst  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #2
Stavern 1983: Blížia sa Vianoce a husto sneží. Williamovi Wistingovi, mladému ambicióznemu policajnému strážnikovi, sa prednedávnom narodili dvojičky. Počas bankovej lúpeže sa náhle ocitne v centre dramatických udalostí... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
8.
Audrey Carlan  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #10
Mia Saundersová pokračuje vo svojej ceste za získaním peňazí aj za dobrodružstvom. Jej otec ešte vždy leží v kóme a musí splácať jeho obrovský dlh. Pracuje ako dobre platená spoločníčka v eskortnej spoločnosti svojej tety Millie... (viac o titule)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
Petra Biricová  ·  Petra Biricová (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Bomba Lulu – pre kamarátov iba Lulu, je žurnalistkou. Píše články pre časopis „Cestou-Necestou“ a jej najbližsie kroky vedú do Bologne v Taliansku. Pracuje na reportáži o najstaršej univerzite v Európe a o živote jej študentov... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
10.
Howard Philllips Lovecraft a August Derleth  ·  Volvox Globator (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka... (viac o titule)
Naša cena: 13,40 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
11.
Večery v Umbrii  E-KNIHA CZ
Marlena de Blasi  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Výtečné jídlo, výborné víno, západ slunce nad umbrijskými kopci a obyčejný, ale přitom bohatý život místních žen… To vše na vás čeká v nové knize Marleny de Blasi, autorky bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 52%) okamžite na stiahnutie
12.
Martha Brookhart Halda  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Na vrchole svojho života Martha utrpela autonehodu. Dostala šmyk, odstredivá sila ju vystrelila na cestu a napokon na ňu spadlo vlastné auto. Nikto neveril, že by ešte niekedy mohla chodiť, úspešne sa vrátiť do pracovného života a byť... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
13.
Mirka Manáková  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Telo ako trest je román inšpirovaný skutočným príbehom. Kristián Inovecký sa stretáva s opovrhnutím a posmechom, ktoré sa mu dostávajú od rodiny a známych. Považujú ho za homosexuála. Šuškajúce klebetnice však netušia, čo v sebe... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
14.
Sheila Norton  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kocúrik Oliver len výnimočne opúšťa svoj bezpečný domov v hostinci Horáreň. No keď hostinec zničí požiar, zostane bez strechy nad hlavou. Oliverov život sa dramaticky zmení. Vo svojej blízkosti však nájde veľa láskavých ľudí... (viac o titule)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
15.
Marek z Káltu  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Viedenská maľovaná kronika (po latinsky Chronicon Pictum) bola napísaná v latinčine v rokoch 1358 – 1370. Vo dvore kráľa Ľudovíta Veľkého sa neznámemu autorovi podarilo zaznamenať a... (viac o titule)
Naša cena: 17,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Veronika Šikulová  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Veronika Šikulová debutovala v roku 1997 útlou knižkou Odtiene. Je to knižka skíc, portrétov a etúd. Už tento text jasne naznačil, kam sa bude autorkina literárna ... (viac o titule)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
17.
Lucia Braunová  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Život Olívie Walterovej plynie podľa predstáv. Je šťastná, zadaná a úspešná v tom, čo robí. Je obľúbenou spisovateľkou hororov. Všetko sa však končí, keď sa vyberie s partiou priateľov na dovolenku do náručia hôr... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
18.
Gaming 7  E-KNIHA CZ
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (viac o titule)
Naša cena: 1,90 € okamžite na stiahnutie
19.
Ivan Szabó  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Nie všetko, čo sa odohralo v histórii, sa dostalo na stránky kníh o veľkých dejinách. Popri významných udalostiach sa prihodili aj malé vzrušujúce príhody, na ktoré sa časom zabudlo. No tieto epizódy či historky existovali a často... (viac o titule)
Naša cena: 5,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
20.
Mária Šelmeciová  ·  Mária Šelmeciová (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Aj vy niekedy túžite po moci, ktorú nemáte? Radi zablúdite do sveta plného napätia, lásky, priateľstva a dobrodružstva? Skúste sa zasnívať s týmto príbehom... Kameň, ktorý v sebe skrýva ohromnú silu, o ktorej nikto ani netuší... (viac o titule)
Naša cena: 5,80 € okamžite na stiahnutie
123456789 … 12

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Farba obálky
Zistil som, že knihy ma poučia, ale samy zo mňa človeka nespravia. (Lessing)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 382 487,74 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička