popis
Náboženstvo, cirkev

E-knihy Náboženstvo, cirkev

V kategórii Náboženstvo, cirkev sa nachádza 140 titulov.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Dalajlámova mačka
David Michie  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Malinkého mačiatka, ktorému hrozí nešťastný osud, sa ujme samotný dalajláma. V jeho prítomnosti múdre zvieratko zisťuje, ako naplniť dve základné túžby všetkých živých tvorov: byť šťastný a vyhnúť sa utrpeniu... (viac o titule)
Naša cena: 5,30 €  (teda ušetríte 46%) okamžite na stiahnutie
2.
Anton Srholec
Alena Čermáková  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Silný životný príbeh Antona Srholca (12.6.1929 - 7.1.2016), rímskokatolíckeho kňaza, saleziána, spisovateľa, charitatívneho pracovníka, politického väzňa a buriča, ale predovšetkým láskavého človeka, ktorý nikdy neopustil svoje... (viac o titule)
Naša cena: 6,45 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
3.
Lepšie žiť, menej míňať
Ruth Soukup  ·  Tatran (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Každý sa raz dostane do stavu, keď je nespokojný so svojím životom a túži po zmene. Len nevie, ako na to. Možno ho naštartuje Ruth Soukupová, ktorej knižka Žiť lepšie, míňať menej je aj jej osobnou spoveďou a veľmi povzbudzujúcim... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
4.
Skutočný zen pre skutočný život
Dušan Silváši  ·  Dibuk (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Prvá pôvodná zenová kniha vydaná na Slovensku. Doposiaľ sa u nás objavovali len knihy o zene, ale málo kníh zenových a z toho väčšina typu: pred dávnymi časmi v ďalekej Číne buddhistický mních položil zenovému majstrovi cudného mena pre nás... (viac o titule)
Naša cena: 7,00 € okamžite na stiahnutie
5.
Dalajlámova mačka a umenie priasť
David Michie  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Pred odchodom na prednáškové turné do Ameriky poverí dalajláma svoju milovanú mačku Jesku (JSK, Jej Svätosť mačku) úlohou: má objaviť pravú príčinu šťastia. Plnenie tejto úlohy zavedie mačku do netušených dobrodružstiev!... (viac o titule)
Naša cena: 5,30 €  (teda ušetríte 46%) okamžite na stiahnutie
6.
Mojžiš a monoteizmus
Sigmund Freud  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Posledné dielo otca psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Vo svojom poslednom diele sa zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud (1856 – 1939) vracia k problematike náboženstva, tentoraz však z iného, menej kritického aspektu... (viac o titule)
Naša cena: 6,95 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
7.
Islám a budoucnost tolerance
Sam Harris, Mádžíd Nawáz  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Sam Harris a Mádžid Nawáz napsali svou knížku jako pozvánku pro každého, kdo se chce připojit k této naléhavě potřebné debatě: Je islám náboženstvím míru, nebo války? Je toto náboženství ochotné reformovat se? (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 32%) okamžite na stiahnutie
8.
Tajné posolstvo svätej Biblie a svätého Koránu
Robert Burgan  ·  Robert Burgan (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha, s ktorou sa práve oboznamujete a ktorú si možno objednáte, patrí do malej skupinky slovenských kníh, ktoré neslúžia len na zábavu či ponaučenie, ale prichádzajú s návodom, ako tento svet zmeniť k lepšiemu. Ak to chcete urobiť, musíte dobre... (viac o titule)
Naša cena: 7,00 € okamžite na stiahnutie
9.
Pravá láska
Thich Nhat Hanh  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vietnamský mních a svetoznámy zenový učiteľ Thich Nhat Hanh ponúka v tomto knižnom poklade nadčasový pohľad na skutočnú lásku. Jednoducho a priamočiaro skúma štyri aspekty lásky opísané v budhistickej tradícii... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
10.
Príkaz na zabitie
Alberto Maggi  ·  Zaostri na rodinu (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Kniha je biblickým komentárom Jánovho evanjelia, ktoré počúvame každoročne na Veľký piatok. Cez postavy, ktoré k nám živo prehovárajú, a tiež vďaka osvetleniu kultúrneho, spoločenského, historického a politického pozadia danej... (viac o titule)
Naša cena: 4,00 € okamžite na stiahnutie
11.
Post mortem
Post mortem  E-KNIHA
Oppelt  ·  Ľubomír Sámel (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Duchovia dvoch zosnulých sedia na hrobe a diskutujú o posmrtnom živote,reinkarnácii,podstate tohto sveta a vesmíru,rozoberajú prroblematiku viery v boha a jeho podstatu ,problematiku nábožemstiev a súčasnej... (viac o titule)
Naša cena: 8,00 € okamžite na stiahnutie
12.
Cesty sebapoznania
Cesty sebapoznania  E-KNIHA
Péter Popper  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Maďarský psychológ Péter Popper sa vo svojej najznámejšej knihe zamýšľa, či sú východné náboženstvá a filozofie univerzálnou odpoveďou na duchovné potreby nás, západných ľudí. Ponúka svoj príbeh hľadania samého seba... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
13.
František - Muž modlitby
Mario Escobar  ·  Motýľ (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Rezignácia pápeža Benedikta XVI. prekvapila celý svet. Uplynulo totiž viac ako šesťsto rokov, odkedy svoj post takto opustil posledný pápež. Jorge Mario Bergoglio, ktorý teraz slúži Cirkvi pod menom František, je mužom modlitby.. (viac o titule)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
14.
Katolícka cirkev
Hans Küng  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Jeden z najvýznamnejších katolíckych teológov súčasnosti hneď v úvode otvorene priznáva, že tieto dejiny píše ako človek stojaci na strane obetí a tých, ktorí už počas svojho života považovali niektoré praktiky cirkvi... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
15.
Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi
Marián Červeník  ·  Marián Červeník (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Táto kniha rozpráva môj životný príbeh. Je svedectvom o tom, že viditelný materiálny svet nie je tým jediným, čo ovplyvňuje život človeka. Na vlastnú kožu som sa presvedčil o tom, že niktoré ľudské problémy... (viac o titule)
Naša cena: 1,80 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
16.
Perly a perličky pápeža Františka
Andrea Tornielli  ·  Fortuna Libri (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nedajte si ukradnúť nádej Odvtedy, ako sa pápež František prvý raz objavil na balkóne Baziliky svätého Petra a bezprostredným pozdravom „Dobrý večer“ si získal srdcia miliónov veriacich, prešiel dlhší čas a atmosféra... (viac o titule)
Naša cena: 6,60 €  (teda ušetríte 26%) okamžite na stiahnutie
17.
Božia láska - katolícka poézia
Miroslava Sihelská  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Ilustrovaná poézia venovaná všetkým veriacim ale aj tým, čo Boha len hľadajú. Obsahuje básne s katolíckou tematikou a modlitby na rôzne príležitosti... (viac o titule)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 60%) okamžite na stiahnutie
18.
Význam spoločenstva v živote kresťana
Viera Klubertová  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Či si to uvedomujeme alebo nie, ako kresťania nesieme na svojich pleciach obrovskú úlohu, za ktorej splnenie, či nesplnenie sa budeme raz zodpovedať. Tou úlohou je pretvárať svet a vydávať svedectvo života bez ohľadu na podmienky a dobu... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 €  (teda ušetríte 60%) okamžite na stiahnutie
19.
Žena v kresťanstve
Hans Küng  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha liberálneho teológa o tom, ako sa ženy dostali z centra cirkvi na jej okraj. Hans Küng sleduje aktivity žien od počiatku kresťanstva, cez stredovek a reformáciu až po súčasnosť, pričom zrejme najprekvapivejšie sú pasáže venované... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
20.
Pár kroků do křesťanství
Pavel Kuneš  ·  Triáda (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Pár kroků do křesťanství je základní kurz určený původně pro druhý stupeň základní školy nebo pro mladší gymnazisty. Obsahuje několik kroků, kterými člověk může vstoupit do oblasti náboženství a později křesťanství. (viac o titule)
Naša cena: 4,35 €  (teda ušetríte 56%) okamžite na stiahnutiePrednosťou väčšiny kníh je, že sa bez nich možno zaobísť. (Shaw G. B.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 637,49 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička