Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Odborná a náučná literatúraMedicína

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 6199 titulov

1.
Zuzana Hudáková a Mária Kopáčiková  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní publikace pro obor porodní asistence. Psychoprofylaktická příprava na porod hraje významnou roli v komplexní a efektivní psychofyzické přípravě, která je předpokladem zvládnutí fyziologického těhotenství a porodu. (viac o eknihe)
Naša cena: 10,20 €  (teda ušetríte 15%) okamžite na stiahnutie
2.
Henrieta Hudečková, Daniel Ševčovič a kolektív  ·  IRIS (2017)
NOVINKA
Infekčné ochorenia sú súčasťou histórie ľudstva od nepamäti. Predstavujú nielen individuálny, ale aj verejnozdravotný problém. Vznik epidémie môže významne ovplyvniť chod spoločnosti a spôsobiť nemalé ekonomické náklady. Rozhodujúci význam v prevencii... (viac o knihe)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
3.
Pavel Rozsíval  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Přepracovaná celostátní učebnice očního lékařství se dostává do rukou posluchačů medicíny po deseti letech od prvního vydání. Oční lékařství, podobně jako ostatní medicínské obory, prochází bouřlivým rozvojem, proto pořadatel a autoři text doplnili... (viac o knihe)
Naša cena: 59,93 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
4.
Uwe Karstädt  ·  Dialog (2017)
NOVINKA
Odložte tuto knihu, pokud jste si jisti, že diabetes je neodvratitelnou nemocí, že počet jejích obětí trvale poroste, že ji nelze přežít bez doživotní léčby. Avšak přečtěte ji, chcete-li se dozvědět, že diabetes 2. typu lze jednou provždy vyléčit... (viac o knihe)
Naša cena: 11,54 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
5.
Jiří Mazánek  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Publikace z edice Lékařské repetitorium přináší abecedně strukturovaný text tří odborníků, shrnuje základní klinické poznatky ve stomatologii a poskytuje zejména medikům nebo lékařům jiných specializací základní sumu... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
6.
Inna Segal  ·  Eastone Books (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Táto kniha vám môže pomôcť zmeniť tie najzásadnejšie oblasti vášho života. Uznávaná austrálska liečiteľka Inna Segal v nej rovnako, ako vo svojej prvej knihe Čo vám hovorí vaše telo... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,95 €  (teda ušetríte 36%) okamžite na stiahnutie
7.
Sigmund Freud  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Prvé slovenské vydanie zásadných štúdií otca psychoanalýzy. Výber štúdií Sigmunda Freuda Neurózy a sexualita je podriadený ústrednej myšlienke jeho psychoanalytickej teórie, ktorou je odhalenie významu etiologického momentu sexuality... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,95 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
Burkhard Hickisch a Christian Guth  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Mixovanie zelených smoothie zo zeleniny a ovocia trvá len pár minút, no ich účinky sú oveľa dlhšie. Pomocou receptov z tejto knihy môžete schudnúť, zlepšiť si funkciu čriev, vybudovať svalovú hmotu, alebo lepšie zaspávať... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
Martin Hollý a Marie Těthalová  ·  Portál (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rozhovor s psychiatrem a sexuologem Martinem Hollým nahlíží do systému psychiatrické péče, jeho úskalí a nadcházejících proměn v podobě reformy psychiatrie, překonává mýty o psychických poruchách a představuje možnosti jejich... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,75 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
10.
Mark Hyman  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Po New York Times bestsellere The Blood Sugar Solution prichádza doktor Hyman s revolučným chudnutím, ktorý prináša okamžité výsledky. Kľúčom k chudnutiu a udržaniu si váhy je nízka úroveň inzulínu. 10-dňový detox prináša... (viac o eknihe)
Naša cena: 10,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
11.
Robb Wolf  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V súčasnosti najvyhľadávanejšia a najdiskutovanejšia diéta, aj keď ide skôr o životný štýl, vychádza zo stravovania a iných životných návykov človeka v období paleolitu. Toto najdlhšie obdobie v ľudských dejinách trvalo... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
12.
Klára Látalová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace poslouží především těm, jimž na našem trhu chybí česky psaná, odborná, moderní a komplexní publikace o bipolární afektivní poruše, která je laické veřejnosti známa i pod starším názvem maniodepresivní porucha... (viac o eknihe)
Naša cena: 14,25 €  (teda ušetríte 15%) okamžite na stiahnutie
13.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Recepty na jednoduché a zdravé nápoje, ktoré vám upevnia zdravie! 200 overených receptov Málokto z nás si dokáže v dnešnej dobe nájsť čas na vyváženú stravu. Všetci sa niekam ponáhľame, máme stres a nemáme čas... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 27%) okamžite na stiahnutie
14.
Aruna M. Siewert  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Naučte sa využívať prírodné zdroje a liečiť najrôznejšie ochorenia bez chemických liečiv. Veď časté užívanie antibiotík ničí prirodzené kultúry, vytvára rezistenciu na ich liečbu a následné infekcie, pri ktorých napokon... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
15.
Doba jedová  E-KNIHA CZ
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 56%) okamžite na stiahnutie
16.
Kate O'Donnell  ·  Motýľ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Viac ako 100 receptov jednoduchých a zdravých jedál. Túžite po lahodnom sezónnom jedle, ktoré bude udržiavať vaše telo v rovnováhe? Máte problémy so žalúdkom a radi by ste si ho liečili na základe tradičnej aajurvédskej múdrosti? (viac o eknihe)
Naša cena: 13,90 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
17.
Sherrill Sellmanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.. (viac o eknihe)
Naša cena: 5,05 €  (teda ušetríte 62%) okamžite na stiahnutie
18.
Jiří Patočka a kolektív  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace se zabývá vysoce jedovatými bojovými otravnými látkami a látkami zvláštního účinku (např. psychicky zneschopňujícími). Přináší základní přehled o všech vlastnostech vojensky aktuálních látek, o mechanizmech jejich... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,70 €  (teda ušetríte 15%) okamžite na stiahnutie
19.
Thomas Breitkreuz a Annette Bopp  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Využite prístupy holistickej medicíny k zníženiu krvného tlaku. Klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú – a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak! Čitateľ sa najprv... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
20.
Natasha Campbell-McBride  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dr. Natasha Campbell-McBride založila roku 1998 The Cambridge Nutrition Clinic, na ktorej sa venuje problémom vzťahu výživy a ľudskej psychiky. Ako matka dieťaťa s diagnózou poruchy učenia dobre vedela o ťažkostiach rodičov v podobnej... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,95 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 310

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Z vedeckých kníh čítaj najnovšie, z básnických najstaršie. (Bulwer)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 606,07 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička