Vedeli ste, že...? Každý mesiac nás navštívi vyše pol milióna knihomoľov. A potom, že na Slovensku sa nečíta...

História

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 8457 titulov

1.
Jiří S. Kupka  ·  Citadella (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #18
Tento neuveriteľný, ale kruto skutočný príbeh je desivým svedectvom Věry Sosnarovej, ktorá bola v roku 1945 deportovaná ako štrnásťročná spolu so svojou deväťročnou sestrou Naďou a ich matkou z Brna do Sovietskeho zväzu... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Čeněk Klos  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po vypuknutí první světové války byl Čeněk Klos odveden do rakousko-uherské armády a poslán na východní frontu. Jako český vlastenec však při první příležitosti v únoru 1915 přeběhl na ruskou stranu. Byl poslán do zajateckého... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,59 €  (teda ušetríte 57%) okamžite na stiahnutie
3.
Jiří Doležel  ·  Jiří Doležel (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Desátky dnes pokládají někteří lidé za základ prosperity; pro jiné jsou jen symbolem temného středověku. Desátky jsou přitom i dnes spojeny s mnoha otázkami, například: Co měly společného s vyvražděním obyvatel ze Stedingu?... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,95 € okamžite na stiahnutie
4.
Ivan Stadtrucker  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Národná inštitúcia STV si určite zaslúži svoj vlastný životopis. Bývalý riaditeľ slovenskej televízie Prof. Ing. Ivan Stadtrucker, Csc. sa podujal na zostavenie a napísanie dejín.... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
5.
Libuše Koubská  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedním z výchozích bodů knihy, mapující období let 1880–1953, je deník válečného zajatce Josefa Bačovského, který jako rakouský domobranec prošel několika těžkými bitvami 1. světové války a poté padl do ruského zajetí. (viac o eknihe)
Naša cena: 5,79 €  (teda ušetríte 52%) okamžite na stiahnutie
6.
Dušan Kováč, Fedor Mikovič, Juraj Slota a kolektív  ·  VEDA (2017)
NOVINKA
Povesť hovorí, že pod vrcholom Krížnej hole, na rozhraní troch panstiev, sa stretli pastieri oviec. Jeden prichádzal zo Zvolenskej, druhý z Turčianskej a tretí z Liptovskej stolice. Slnko pálilo, a tak bolo... (viac o knihe)
Naša cena: 22,95 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 8 dní
7.
Vladimír Bárta  ·  AB ART press (2017)
NOVINKA
Pokračovanie úspešnej knihy Nitra - Ako si ťa pamätáme. Z klenotnice svojich spomienok do nej zaujímavé príbehy vyberajú rodáci i obyvatelia, ktorí strávili v meste viac či menej dlhý čas, alebo v nej bývajú dodnes... (viac o knihe)
Naša cena: 23,28 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (viac o audioknihe)
Naša cena: 5,03 € okamžite na stiahnutie
9.
Jaroslav Kukuča  ·  Tribun EU (2017)
NOVINKA
Trenčín je výnimočným mestom. V strednej Európe (východne od Rýna a severne od Dunaja) sa druhé také nenájde. Poznáme jeho najstaršiu zmienku už z 2. storočia nášho letopočtu, kedy tu (ako v meste Laugaríciu) zimovali rímske jednotky pod velením Marca... (viac o knihe)
Naša cena: 8,79 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
10.
Vladimír Bárta a kolektív  ·  AB ART press (2017)
NOVINKA
V edícii Ako sme tu žili, v ktorej vydavateľstvo AB ART press približuje život ľudí vo vybraných slovenských mestách, vychádza obrazovo-textová kniha Žiar nad Hronom - Ako sme ťa budovali. Ako napovedá názov, knižné dielo literatúry... (viac o knihe)
Naša cena: 23,27 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Emília Hrabovec  ·  Lúč (2017)
NOVINKA
Publikácia je výsledkom dlhoročného výskumu v početných zahraničných a domácich archívoch štátnej, cirkevnej i súkromnej proveniencie a ako prvá publikácia na svete aj výskumu v... (viac o knihe)
Naša cena: 17,00 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
12.
Svatopluk Čech  ·  Socha (2017)
entokrát míří Svatopluk Čech ve své fantazii do opačné strany časoprostoru, pan Brouček se nám opět trochu opil a skončil v prázdném sudu Würflova sklepa, pod hospodou Na Vikárce. Na tom by nebylo zase nic tak divného, ale pan Brouček s (viac o audioknihe)
Naša cena: 3,44 € okamžite na stiahnutie
13.
Kolektív autorov  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Žijeme v éře globálního obchodu na globálních trzích, globální komunikace, globálního cestování a globální migrace, globálních společností i globálního ničení životního prostředí. I když je globalizace všeobecně přijímána jako nové paradigma... (viac o knihe)
Naša cena: 10,59 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
14.
Oswald Spengler  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Že Západ má v sobě, ve svém civilizačním úspěchu, již připraven svůj zánik – tato hrozivá, ale současně i temně přitažlivá myšlenka se vracela znovu a znovu, ve chvílích krizí různého druhu, celozápadních i lokálních i jen personálních, autorských... (viac o knihe)
Naša cena: 27,76 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 3 dní
15.
Pravý výlet pana Broučka do Měsíce  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Svatopluk Čech  ·  Socha (2017)
Pan Brouček je zámožným panem domácím na Starém Městě v Praze a je denním hostem hradčanské hospůdky Na Vikárce… Tuto skutečnost si vybral Svatopluk Čech jako nevyčerpatelný zdroj neuvěřitelných příhod, které se staly panu domác (viac o audioknihe)
Naša cena: 3,44 € okamžite na stiahnutie
16.
Zdenko Maršálek  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Publikace vůbec poprvé detailně mapuje národnostní složení československých vojenských jednotek v zahraničí během druhé světové války a tím přináší na problematiku exilového vojska zcela nový pohled. Kromě Čechů a Slováků v něm totiž bojovala celá... (viac o knihe)
Naša cena: 17,98 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
17.
Jiří Zounek, Dana Knotová a Michal Šimáně  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
NOVINKA
Jak se učilo na základních školách v době normalizace? Kniha vytváří plastický obraz československého socialistického školství, který se zakládá jak na vzpomínkách pamětníků, získaných... (viac o knihe)
Naša cena: 9,53 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 30.7.2017) zvyčajne posielame do 18 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 5 dní
18.
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #46
26. apríla 1986 o 1:24 zaznela v černobyľskej jadrovej elektrárni séria výbuchov. Bol to začiatok najväčšej jadrovej nehody v 20. storočí. Černobyľská katastrofa sa stala jednou z najsilnejších tém, ktorú vo svojej tvorbe spracovala... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
19.
Jacek Hugo-Bader  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #85
Drsné podnebie, večne zamrznutá zem, hektolitre vodky. Taká je Kolyma na ďalekej ruskej Sibíri. A k tomu minulosť zjazvená stovkami gulagov a zem nasýtená zlatom. Cez to všetko sa ťahá viac ako dvetisíc kilometrov dlhá cesta... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
20.
Pawel Smoleński  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #90
V rámci edície „Prekliati reportéri” prinášame knihu reportáží Pawła Smoleńského o jednom konflikte a dvoch krajinách. Je ešte možné dosiahnuť mier na území Palestíny a Izraela, v Jeruzaleme, v Pásme Gazy a na Západnom brehu... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 423

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Ľudí sa nenaučíme poznať z kníh. (Disraeli)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 905,83 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička