popis
Geografia, cestovanie

E-knihy Geografia, cestovanie

V kategórii Geografia, cestovanie sa nachádza 199 titulov.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Arabský svet - Iná planéta?
Emíre Khidayer  ·  Marenčin PT (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Aký je arabský svet v skutočnosti? Ako to v ňom vyzerá? Aké sú vzťahy medzi mužmi a ženami? Má každý Arab štyri ženy? Musí byť každý Arab muslimom?... (viac o titule)
Naša cena: 8,00 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
2.
Moje Camino - Cesta do Santiago de Compostela
Veronika Beňová  ·  Veronika Beňová (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Na jar to bude 10 rokov, čo mi priatelia darovali knižku. Celkom presne si na to pamätám, lebo som mala okrúhle narodeniny, malé dieťa, menej vrások a trochu chudší bankový účet ako dnes. Pútnika - Mágov denník od Coelha. Nemala som... (viac o titule)
Naša cena: 3,90 € okamžite na stiahnutie
3.
Na výmennom pobyte v Grécku
Erika Jenak  ·  Erika Jenak (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Každý rok vycestujú tisíce študentov v rámci programu Erasmus do zahraničia. Toto je príbeh jednej študentky so slovenskou maturitou, ktorá odchádza z domácej univerzity vo Švajčiarsku, z krajiny, kde všetko fičí na sto percent... (viac o titule)
Naša cena: 3,70 € okamžite na stiahnutie
4.
Okolo sveta s palcom hore
Peter Hoferek  ·  Elist (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Toto, na našom trhu jedinečné dielo, je jasným dôkazom, že dlhodobé cestovanie nemusí byť len pre bohatých. Cestovateľ, ktorý len stopom prešiel viac ako trojnásobok obvodu Zeme, sa odhodlal podeliť o svoje rokmi nadobudnuté... (viac o titule)
Naša cena: 6,95 € okamžite na stiahnutie
5.
Route 66 - unikátny poradca a bedeker v jednom!
Marián Pavel, Michaela Hanáková  ·  Touch Media (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vyberte sa sami na Route 66! V prvej časti knihy nájdete podrobné rady, ako celý trip pripraviť, naplánovať a zorganizovať za čo najmenej peňazí. Dozviete sa, ako a čo si zbaliť, ako vyjednať cenu za prenájom motorky, ktorý model je na tak (viac o titule)
Naša cena: 9,95 € okamžite na stiahnutie
6.
Tradície na Slovensku
Zora Mintalová-Zubercová  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha Tradície na Slovensku je zaujímavým čítaním pre celú rodinu o pôvode, vývoji a význame našich bohatých tradícií. V prvej časti ponúka pútavé informácie o rodinnom zvykosloví, o narodení dieťaťa, svadbe i o úmrtí... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
7.
Z ciest
Z ciest  E-KNIHA
Gustáv Kazimír Zechenter-Laskomerský  ·  Petit Press (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Zechenter-Laskomerský vo svojich cestopisoch pútavou formou podáva informácie o geografických, prírodopisných, národopisných i dejepisných zujímavostiach, ale dáva i rady týkajúce sa cestovania, napríklad: „Peniaz je všade potrebný... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
8.
Po svete, po svojom
Lukáš Čech  ·  Lukáš Čech (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Návod pre ľudí, ktorí chcú cestovať po svete, ale nevedia kde začať. Z knihy sa dozvieš, ako sa dá cestovať po svete alternatívne, lacno a užiť si to. Jedným ťahom získaš plno informácií o alternatívnom cestovaní... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
9.
Fulmaya
Fulmaya  E-KNIHA
Dorota Nvotová  ·  Evitapress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (64)
Osobný cestopis mladej herečky a speváčky. O vášni, ktorá ju ženie z jednej krajiny do druhej, o nutkaní vyskúšať si extrémy v himalájskych vrchoch aj v osobných vzťahoch, o potrebe pomáhať tým najbezbrannejším... (viac o titule)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
10.
Tajomstvá cestovania
Andrej Majláth  ·  Andrej Majláth (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Miluješ cestovanie a najradšej si plánuješ dovolenku podľa seba? Potrebuješ pár dobrých rád. Kniha Tajomstvá cestovania obsahuje 100 overených tipov a trikov pre začínajúcich cestovateľov... (viac o titule)
Naša cena: 5,00 € okamžite na stiahnutie
11.
Adam & Dano in New Zealand
Adam Molnár, Daniel Sobolič  ·  Adam Molnár (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Naše mená sú Adam a Dano. Mali sme možnosť žiť, pracovať a cestovať v úžasnej a pre Slováka v nie príliš poznanej krajine – Nový Zéland. V 560 stranovej knihe nájdete opísaných a fotografiami doplnených 10 mesiacov života... (viac o titule)
Naša cena: 3,95 € okamžite na stiahnutie
12.
Za siedmimi divmi sveta
Vojtech Zamarovský  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Na ceste za siedmimi divmi sveta sa prejdeme palmovými hájmi na brehoch Nílu i výstavnými sálami parížskeho Louvru a Britského múzea, prašnou púšťou Mezopotámie i modrými vlnami Egejského mora, slnečnou Heladou a Malou Áziou... (viac o titule)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
13.
Čas cestovať Afrikou
Pavol Straňák  ·  ZEM OBRAZOM (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Pre autora knihy nastal "Čas cestovať Afrikou". Sen o vzdialených krajinách, dobrodružných výpravách, divokých domorodcoch, neprebádaných územiach či zvláštnych kultúrach vznikol v školských časoch s atlasom sveta v ruke... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
14.
20 bláznivých dobrodružstiev
Alexandra Kováčová  ·  Alexandra Kováčová (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Chceš sa dozvedieť viac o iných kultúrach, zvykoch, prírode či zvieratách? A čo tak sa zasmiať, ale zároveň aj poučiť na trapasoch druhých? Toto všetko, ale aj oveľa viac ťa čaká v 20-tich bláznivých príbehoch z mojich ciest... (viac o titule)
Naša cena: 8,00 € okamžite na stiahnutie
15.
Masahikovými očami
Masahiko Shiraki  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Kniha japonského novinára žijúceho na Slovensku so slovenskou manželkou prináša autentický pohľad cudzinca na kultúrne rozdiely medzi Slovenskom a Japonskom. Tvorí ju výber článkov, ktoré viac ako desať rokov publikoval... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Národné parky
Národné parky  E-KNIHA
Ján Lacika, Kliment Ondrejka  ·  DAJAMA (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Slovensko je bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo a lesy napríklad pokrývajú až 36 % z celkovej plochy územia. Hoci človek svojou činnosťou veľmi silno pozmenil pôvodný charakter krajiny, snahou nás všetkých by malo byť udržať najzachovanejšie územia... (viac o titule)
Naša cena: 8,45 € okamžite na stiahnutie
17.
Hrady – najkrajšie zrúcaniny
Daniel Kollár, Jaroslav Nešpor  ·  DAJAMA (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedným z najzaujímavejších titulov edície Kultúrne Krásy Slovenska sú Hrady – najkrajšie zrúcaniny. Viaceré slovenské hrady sú totiž symbolom nielen jednotlivých regiónov Slovenska, ale patria aj k najkrajším cieľom mnohých... (viac o titule)
Naša cena: 8,45 € okamžite na stiahnutie
18.
Cestování po světě
Ivanka Melounová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Cestovat se dá různě, ale objet během letních prázdnin zeměkouli, navíc v kouzelné létající bedně, to jde jenom díky fantazii dvou malých kluků - Vašíka a Tedíka, kteří v krátkých a jednoduchých příbězích zavedou malé... (viac o titule)
Naša cena: 6,20 €  (teda ušetríte 15%) okamžite na stiahnutie
19.
Ekvádor: Koľko podôb má láska
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ďalší v rade Hiraxových cestopisov, tentoraz z Latinskej Ameriky. „Bol to nielen môj najkrajší cestovateľský trip, ale aj cesta do môjho vnútra, kedy som sa o ďalší kúsok priblížil láske. A to len vďaka ekvádorským vrchom... (viac o titule)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
20.
Ich veličenstvá pyramídy
Vojtech Zamarovský  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha Ich veličenstvá pyramídy ponúka čitateľovi dobrodružnú prehliadku skutočných „kamenných zázrakov na Níle“ a zároveň najstarších monumentálnych stavieb na svete, pred ktorými stojí v úžase aj dnešný človek... (viac o titule)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutieOdkedy som chytil tvoju knihu až kým som ju nepustil, nemohol som prestať sa smiať. Raz si ju určite prečítam. (Groucho Marx)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 382 553,17 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička