popis
Geografia, cestovanie

E-knihy Geografia, cestovanie

V kategórii Geografia, cestovanie sa nachádza 198 titulov.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Adam & Dano in New Zealand
Adam Molnár, Daniel Sobolič  ·  Adam Molnár (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Naše mená sú Adam a Dano. Mali sme možnosť žiť, pracovať a cestovať v úžasnej a pre Slováka v nie príliš poznanej krajine – Nový Zéland. V 560 stranovej knihe nájdete opísaných a fotografiami doplnených 10 mesiacov života... (viac o titule)
Naša cena: 3,95 € okamžite na stiahnutie
2.
Na výmennom pobyte v Grécku
Erika Jenak  ·  Erika Jenak (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Každý rok vycestujú tisíce študentov v rámci programu Erasmus do zahraničia. Toto je príbeh jednej študentky so slovenskou maturitou, ktorá odchádza z domácej univerzity vo Švajčiarsku, z krajiny, kde všetko fičí na sto percent... (viac o titule)
Naša cena: 3,70 € okamžite na stiahnutie
3.
Tajomstvá cestovania
Andrej Majláth  ·  Andrej Majláth (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Miluješ cestovanie a najradšej si plánuješ dovolenku podľa seba? Potrebuješ pár dobrých rád. Kniha Tajomstvá cestovania obsahuje 100 overených tipov a trikov pre začínajúcich cestovateľov... (viac o titule)
Naša cena: 5,00 € okamžite na stiahnutie
4.
Fulmaya
Fulmaya  E-KNIHA
Dorota Nvotová  ·  Evitapress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (64)
Osobný cestopis mladej herečky a speváčky. O vášni, ktorá ju ženie z jednej krajiny do druhej, o nutkaní vyskúšať si extrémy v himalájskych vrchoch aj v osobných vzťahoch, o potrebe pomáhať tým najbezbrannejším... (viac o titule)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
5.
Ich veličenstvá pyramídy
Vojtech Zamarovský  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha Ich veličenstvá pyramídy ponúka čitateľovi dobrodružnú prehliadku skutočných „kamenných zázrakov na Níle“ a zároveň najstarších monumentálnych stavieb na svete, pred ktorými stojí v úžase aj dnešný človek... (viac o titule)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
Čas cestovať Afrikou
Pavol Straňák  ·  ZEM OBRAZOM (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Pre autora knihy nastal "Čas cestovať Afrikou". Sen o vzdialených krajinách, dobrodružných výpravách, divokých domorodcoch, neprebádaných územiach či zvláštnych kultúrach vznikol v školských časoch s atlasom sveta v ruke... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
7.
Národné parky
Národné parky  E-KNIHA
Ján Lacika, Kliment Ondrejka  ·  DAJAMA (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Slovensko je bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo a lesy napríklad pokrývajú až 36 % z celkovej plochy územia. Hoci človek svojou činnosťou veľmi silno pozmenil pôvodný charakter krajiny, snahou nás všetkých by malo byť udržať najzachovanejšie územia... (viac o titule)
Naša cena: 8,45 € okamžite na stiahnutie
8.
Slovenské zámky
Slovenské zámky  E-KNIHA
Stanislav Klíma  ·  Petit Press (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Spisovateľ, pedagóg a publicista, priekopník slovanskej vzájomnosti, Stanislav Klíma, je autorom učebníc slovenského jazyka, vlastivedných príručiek a sprievodcov po Slovensku. Navštívte s ním Devín, Beckov, Čachtice, Bojnice, Trenčín... (viac o titule)
Naša cena: 3,45 € okamžite na stiahnutie
9.
Arabský svet - Iná planéta?
Emíre Khidayer  ·  Marenčin PT (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Aký je arabský svet v skutočnosti? Ako to v ňom vyzerá? Aké sú vzťahy medzi mužmi a ženami? Má každý Arab štyri ženy? Musí byť každý Arab muslimom?... (viac o titule)
Naša cena: 8,00 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
10.
Na vrcholoch
Henrik Svensen  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Ústrednou témou knihy nórskeho geológa je, ako nás hory formujú a ako sa sformovali. Hory oddávna v ľuďoch vyvolávali strach a bázeň, zároveň ich ale aj priťahovali. Kniha sa venuje ich prírodnej a kultúrnej histórii... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
11.
Moje Camino - Cesta do Santiago de Compostela
Veronika Beňová  ·  Veronika Beňová (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Na jar to bude 10 rokov, čo mi priatelia darovali knižku. Celkom presne si na to pamätám, lebo som mala okrúhle narodeniny, malé dieťa, menej vrások a trochu chudší bankový účet ako dnes. Pútnika - Mágov denník od Coelha. Nemala som... (viac o titule)
Naša cena: 3,90 € okamžite na stiahnutie
12.
Za siedmimi divmi sveta
Vojtech Zamarovský  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Na ceste za siedmimi divmi sveta sa prejdeme palmovými hájmi na brehoch Nílu i výstavnými sálami parížskeho Louvru a Britského múzea, prašnou púšťou Mezopotámie i modrými vlnami Egejského mora, slnečnou Heladou a Malou Áziou... (viac o titule)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
13.
Po svete, po svojom
Lukáš Čech  ·  Lukáš Čech (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Návod pre ľudí, ktorí chcú cestovať po svete, ale nevedia kde začať. Z knihy sa dozvieš, ako sa dá cestovať po svete alternatívne, lacno a užiť si to. Jedným ťahom získaš plno informácií o alternatívnom cestovaní... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
14.
Okolo sveta s palcom hore
Peter Hoferek  ·  Elist (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Toto, na našom trhu jedinečné dielo, je jasným dôkazom, že dlhodobé cestovanie nemusí byť len pre bohatých. Cestovateľ, ktorý len stopom prešiel viac ako trojnásobok obvodu Zeme, sa odhodlal podeliť o svoje rokmi nadobudnuté... (viac o titule)
Naša cena: 6,95 € okamžite na stiahnutie
15.
Posolstvo rieky
Alana Dev Priya  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Joga zmenila jej pohľad na svet. Ukázala jej cestu, kadiaľ sa v živote uberať, aby našla zdravie, šťastie a pokoj v duši. Mystický príbeh Slovenky Alany, ktorá našla v Indii odpovede na mnohé otázky a druhý domov... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
16.
Masahikovými očami
Masahiko Shiraki  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Kniha japonského novinára žijúceho na Slovensku so slovenskou manželkou prináša autentický pohľad cudzinca na kultúrne rozdiely medzi Slovenskom a Japonskom. Tvorí ju výber článkov, ktoré viac ako desať rokov publikoval... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
17.
Umenie zablúdiť
Umenie zablúdiť  E-KNIHA
Boris Filan  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Boris Filan o sebe hovorí, že je tulák, s ktorým si cesta robí, čo chce. Nečíta sprievodcov, oveľa viac ho zaujímajú obyčajní ľudia, pravdivejší a úprimnejší informátori o meste a jeho živote. V ďalšej cestopisnej knihe... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
18.
Rozhovor s tigrom
Rozhovor s tigrom  E-KNIHA
Boris Filan  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Boris Filan hovorí, že mesto je jeho les. V novej cestopisnej knihe nám ponúka hneď niekoľko svojich lesov. Vracia sa na známe miesta, objavuje nové. O Benátkach koluje viac zaručených správ a legiend ako o ktoromkoľvek inom meste... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
19.
Tradície na Slovensku
Zora Mintalová-Zubercová  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha Tradície na Slovensku je zaujímavým čítaním pre celú rodinu o pôvode, vývoji a význame našich bohatých tradícií. V prvej časti ponúka pútavé informácie o rodinnom zvykosloví, o narodení dieťaťa, svadbe i o úmrtí... (viac o titule)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
20.
20 bláznivých dobrodružstiev
Alexandra Kováčová  ·  Alexandra Kováčová (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Chceš sa dozvedieť viac o iných kultúrach, zvykoch, prírode či zvieratách? A čo tak sa zasmiať, ale zároveň aj poučiť na trapasoch druhých? Toto všetko, ale aj oveľa viac ťa čaká v 20-tich bláznivých príbehoch z mojich ciest... (viac o titule)
Naša cena: 8,00 € okamžite na stiahnutieŽiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné. (Sam Levenson)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 378 378,28 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička