popis Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

V edícii TOPP sa nachádza 250 titulov

1.
Martina Floßdorf a Cordula Martens  ·  Bookmedia (2015)
Pohodár je pohodový diár s 52 relaxačnými maľovankami, ktorý vám spríjemní aj ten najvšednejší deň. Vďaka nemu môžete zahodiť starosti bežného dňa za hlavu a ocitnúť sa na rozkvitnutej lúke plnej motýľov. Vnesie do vášho života pohodu, energiu a silu... (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Ewa Jostes  ·  Bookmedia (2014)
Už nikdy žiadne nespárované ponožky. Obe ponožky sa totiž dajú upliesť okrúhlymi ihlicami zároveň. Akým spôsobom, to vám ukážeme podrobne a názorne na desiatich stránkach samostatného kurzu pletenia. Aké typy modelov pre malé a veľké nôžky... (viac o titule)
Naša cena: 4,74 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Bookmedia (2015)
Háček, který dobře padne do ruky, hezká příze v oblíbené barvě – a může se začít! Aby se zdařil vstup do nádherného světa háčkování, není nutné zdolávat žádné velké překážky. A pro překonání drobných nesnází, které vás potkají na cestě... (viac o titule)
Naša cena: 11,63 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Anagram (2009)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Anagram (2013)
Vánoční hvězdy z korálků vytvářejí neodmyslitelnou atmosféru Vánoc. Ať již navlékané či nasunované na magickou perli, každý si tu svou najde. V knize najdete postupy vysvětlené krok za krokem a barevná schémata navlékání všech uvedených hvězd. (viac o titule)
Naša cena: 4,18 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
Anagram (2007)
Originální postavičky a zvířátka v oknech, vyrobené z bavlněného molina a kárované látky vás okamžitě upoutají. Nápady na celý rok s podrobnými popisy a předlohami v originální velikosti... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Heidrun Röhr a Hans H. Röhr  ·  Bookmedia (2016)
Ať korálky navlékáte na drátek nebo nasouváte na drátěnou kostru, vzniknou díky jejich rozmanitosti, barvám a technikám nádherné vánoční ozdoby a hvězdy. Díky přesným schématům a popisům je snadno vyrobíte. (viac o titule)
Naša cena: 4,50 € zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Anagram (2011)
Niťová grafika je tradičný a veľmi obľúbený druh koníčka. Zažiteto aj vy, ako z nite na papieri môžu vznikať fascinujúce motívy. Veľký výber čarokrásnych motívov od tých najjednoduchších po najnáročnejšie priam zvádza k tvorivej práci... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Anagram (2009)
Žiarivé slniečka, vtáčiky plné fantázie, trepotavé motýle, farebné kvety a umelecké ornamenty - to je len zopár príkladov z bohatstva nápadov v tejto knižke. Čarujte farbami windowcolor na vaše vázy, ... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
10.
Siegrun Boss-Kulbe  ·  Anagram (2007)
Křížková výšivka - kombinace veselých a voňavých květů. Rychle a jednoduše vyšité na plátno či jiný materiál... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Anagram (2011)
Všetci milovníci skladania z papier a budú s fleurogami určite nadšení. Technikou odvodenou od populárneho origami poskladáte a zlepíte najskôr jednotlivé okvetné lístky , z ktorých potom pospájate krásne kvety. Už samotné kvety sú dekoratívne... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
12.
Annika Beck  ·  Anagram (2007)
S vlastnoručně upletenými topy vás budou obdivovat i v Karibiku, u Středozemního moře nebo na letní procházce jen tak rodným městem... (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € zvyčajne posielame do 4 dní
13.
Anagram (2013)
Origami květy jsou stále fascinující. V této knize vám představíme nové druhy skládání květů origami, u nichž jen díky malé změně ve skládání vzniknou další a nové varianty. Ale najdete zde i klasické origami květy jako jsou lilie nebo leknín... (viac o titule)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
14.
Anagram
Navíjení papírových proužků zvané quilling se poprvé objevilo již před několika stoletími. Nejprve lidé vyráběli quillingové filigrány z pozlacených proužků pergamenu jako imitaci drahocenného zdobení oltářů v kostelích... (viac o titule)
Naša cena: 3,85 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
15.
Heike Roland a Stefanie Thomas  ·  Bookmedia (2014)
Chcete si taktiež vyrobiť úžasné ozdoby z farebných gumičiek a neviete ako na to? Začnite hneď podľa našej knihy. Nájdete v nej 60 zaujímavých modelov vytvorených rôznymi technikami vysvetlenými krok za krokom, s detailnými popismi... (viac o titule)
Naša cena: 2,49 € zvyčajne posielame do 3 dní
16.
Inge Hereth  ·  Anagram (2007)
Vtipné motivy zvířátek s plastickými efekty. Od jednodušších po složitější s přesnými předlohami v originální velikosti... (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € zvyčajne posielame do 3 dní
17.
Sabrina Wurst  ·  Anagram (2003)
Jednoduché motívy nielen pre deti (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
18.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2001)
Modrobílé obrázky se radostně nastěhují do vašich domovů a začnou kolem sebe šířit pohodu a dobrou náladu. Lodě a rybka do koupelny, věnec na vstupní dveře bytu, květiny, malí ptáčci nebo veselý medvídek do kuchyně. (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € zvyčajne posielame do 3 dní
19.
Gisela Weigand  ·  Anagram (2004)
Co může být krásnější než kalendář, který vás doprovází po celý rok a navíc jej vyrobily vaše děti! V této knize vám ukážeme každý měsíc tři různé motivy, které se vážou k příslušnému měsíci v roce. (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € zvyčajne posielame do 4 dní
20.
Kolektív autorov  ·  Anagram (2002)
Knižka prináša návody a vzory na korálkové ozdoby oblečenia a šatových doplnkov. Pre všetky vekové kategórie. (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
123456789 … 13

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Vážme si nad zlato dobré a užitočné knihy! (V. M. Kramerius)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 372 709,82 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička