Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

V edícii TOPP sa nachádza 259 titulov

1.
Martina Floßdorf a Cordula Martens  ·  Bookmedia (2015)
Pohodár je pohodový diár s 52 relaxačnými maľovankami, ktorý vám spríjemní aj ten najvšednejší deň. Vďaka nemu môžete zahodiť starosti bežného dňa za hlavu a ocitnúť sa na rozkvitnutej lúke plnej motýľov. Vnesie do vášho života pohodu, energiu a silu... (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Ewa Jostes  ·  Bookmedia (2014)
Už nikdy žiadne nespárované ponožky. Obe ponožky sa totiž dajú upliesť okrúhlymi ihlicami zároveň. Akým spôsobom, to vám ukážeme podrobne a názorne na desiatich stránkach samostatného kurzu pletenia. Aké typy modelov pre malé a veľké nôžky... (viac o titule)
Naša cena: 4,74 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Anagram (2011)
Slané cesto je ideálnym materiálom na modelovanie pre deti: cenovo výhodný, dá sa rýchlo vlastnoručne pripraviť a ľahko sa s ním pracuje. Ponúka sa veľa možností tvorenia - miesiť, modelovať, vykrajovať alebo krájať i lisovať pomocou lisu na... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Anagram (2001)
Pomocou farebných sklenených korálikov vykúzlite na tkacom ráme, ktorý si môžete vyrobiť sami, tie najkrajšie šperky: rôznofarebné náhrdelníky a retiazky, náramky s kvietkami alebo menami, dokonca aj celé kolekcie šperkov. (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 5 dní
5.
Anagram (2013)
Vánoční hvězdy z korálků vytvářejí neodmyslitelnou atmosféru Vánoc. Ať již navlékané či nasunované na magickou perli, každý si tu svou najde. V knize najdete postupy vysvětlené krok za krokem a barevná schémata navlékání všech uvedených hvězd. (viac o titule)
Naša cena: 4,18 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Jutta Diekmann  ·  Bookmedia (2014)
"Takovýhle cop chci!“ - Tohle jste jistě již slyšeli. Ale jak se tenhle složitý francouzský cop češe? V této knize je krok za krokem a s mnoha fotografiemi vysvětleno 18 účesů od jednoduchých a rychlých pro všední den, po profesionální slavnostní... (viac o titule)
Naša cena: 4,42 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Anette Kunkel  ·  Anagram (2007)
K malování na hedvábí technikou šibori potřebujete hedvábí, žehličku, vlnu, barvy na hedvábí, které lze fixovat napařováním, váhu a starý hrnec, případně mikrovlnou troubu... (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € posielame do 6 dní
8.
Anagram (2008)
Nápadité, ozdobné štipce pre rozličné príležitosti. Sympaťáci z drevených štipcov, v kombinácii s papierom, drôtom a inými materiálmi. Štipce s vtipnými výrokmi ozdobia každý darček, ale môžete ich využiť aj ako dekoráciu stola alebo prívesky... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Annika Beck  ·  Anagram (2007)
S vlastnoručně upletenými topy vás budou obdivovat i v Karibiku, u Středozemního moře nebo na letní procházce jen tak rodným městem... (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € posielame do 6 dní
10.
Gisela Weigand  ·  Anagram (2004)
Co může být krásnější než kalendář, který vás doprovází po celý rok a navíc jej vyrobily vaše děti! V této knize vám ukážeme každý měsíc tři různé motivy, které se vážou k příslušnému měsíci v roce. (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € posielame do 6 dní
11.
Kolektív autorov  ·  Anagram (2002)
Knižka prináša návody a vzory na korálkové ozdoby oblečenia a šatových doplnkov. Pre všetky vekové kategórie. (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
Anagram
Navíjení papírových proužků zvané quilling se poprvé objevilo již před několika stoletími. Nejprve lidé vyráběli quillingové filigrány z pozlacených proužků pergamenu jako imitaci drahocenného zdobení oltářů v kostelích... (viac o titule)
Naša cena: 3,85 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Anagram (2012)
Klasické hvězdy z kornoutků, papírových proužků a čtverců či dortových krajek. Svěží tvary, elegantní papíry a milé akcenty - díky tomu všemu představují hvězdy nádherné dekorace pro celý dům... (viac o titule)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
Anagram (2012)
Zhotovování šperků z malých rokajlů a korálků Delica je stále oblíbenější. V knize najdete vysvětleny nejdůležitější techniky navlékání korálků peyotovým stehem. Obšívání kamenů, vytváření spirálek, 3D objektů i geometrických tvarů... (viac o titule)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
15.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2003)
Veselé a farebné figúrky z windowcolor prinášajú mnoho zaujímavých nápadov. (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
16.
Inge Hereth  ·  Anagram (2007)
Vtipné motivy zvířátek s plastickými efekty. Od jednodušších po složitější s přesnými předlohami v originální velikosti... (viac o titule)
Naša cena: 2,23 € posielame do 5 dní
17.
Anagram (2010)
Technika pokladania mozaiky má tisícročnú tradíciu, ktorej svedectvo dnes môžu doložiť predovšetkým umelecké diela Grékov a Rimanov. Toto staroveké remeslo, ale v žiadnom prípade nie je obmedzené iba na svoju históriu... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
Heike Roland a Stefanie Thomas  ·  Bookmedia (2014)
Chcete si taktiež vyrobiť úžasné ozdoby z farebných gumičiek a neviete ako na to? Začnite hneď podľa našej knihy. Nájdete v nej 60 zaujímavých modelov vytvorených rôznymi technikami vysvetlenými krok za krokom, s detailnými popismi... (viac o titule)
Naša cena: 2,49 € posielame do 5 dní
19.
Sabrina Wurst  ·  Anagram (2003)
Jednoduché motívy nielen pre deti (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
20.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2001)
Modrobílé obrázky se radostně nastěhují do vašich domovů a začnou kolem sebe šířit pohodu a dobrou náladu. Lodě a rybka do koupelny, věnec na vstupní dveře bytu, květiny, malí ptáčci nebo veselý medvídek do kuchyně. (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 5 dní
123456789 … 13

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Skvelá kniha: najprv ju zhltneme, potom si ju v pokoji prečítame a nakoniec si ju kúpime. (Ebner-eschenbachová)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 307,00 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička