Knihy
E-knihy

Madam X - Odhalenie

Novinka
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar, 2018
2. diel série
Madam X

Madam X žije izolovaná v apartmáne, ktorý patrí jej milencovi a strážcovi Calebovi. Má ju celkom pod kontrolou, ovláda ju, vlastní jej telo, núti ju robiť, čo sa mu zachce, a pritom má zástupy iných mileniek. Madam X čoskoro zistí...

Čítaj viac

6,45 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 50%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Volám sa Madam X.
Moja minulosť je kdesi zamknutá.
Moja prítomnosť je v tejto pozlátenej klietke...

Madam X žije izolovaná v apartmáne, ktorý patrí jej milencovi a strážcovi Calebovi. Má ju celkom pod kontrolou, ovláda ju, vlastní jej telo, núti ju robiť, čo sa mu zachce, a pritom má zástupy iných mileniek. Madam X čoskoro zistí, že v jeho živote nie je jediná, keď sa náhodou stretne s jednou z jeho „učníc“. Caleb tvrdí, že tie ženy len učí, aby z nich boli dokonalé nevesty.
Srdca Madam X sa však zmocní niekto iný. Ocitne sa rukách trochu drsného a tajomného Logana, s ktorým sa zoznámila na jednom večierku a už sa raz s ním pokúsila utiecť. Tentoraz sa jej podarí opustiť Caleba, vykričí mu jeho neveru, nadutosť aj pýchu a ďalšou cestou sa uberá s Loganom. Na jednej strane je Logan úžasný, na druhej ju trochu desí. Poskytne jej však informácie, ktoré vypátral o jej minulosti, lebo Madam X stále trpí stratou pamäti a nevie, kto vlastne je a kým bola kedysi.
No Caleb Indigo nemieni ustúpiť a chce Madam X vlastniť stoj čo stoj. Určite sa jej nevzdá bez boja, bez takého, ktorý všetkých zničí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Madam X - Odhalenie - Jasinda Wilder
Bosorka - Camilla Läckberg
16,94 €
Ušetríte 10,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
303133
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


helka
20.1.2016
otras
Alfa bola hrozná a táto Beta už mala aspoň aký taký dej, ale o ničom koniec... a zase len porno bez nápadu... vyhodené peniaze :( tieto knihy boli dar, dobre myslený, ale nepotešil... kto je na primitívne deje, tomu sa to páčiť bude... ako prvá tak aj druhá kniha...
Čítaj viac
Anita Matejová
Anita Matejová
1.9.2015
uzasna kniha
skvela kniha plna tajomna, napatia, vzrusujuce citanie..skvela rada by som uz sadla aj nad dvojku v slovencine.tak sup sup.... nebolo by fer neprelozit to. urcite to bude dalsia bomba a budem prva s pomedzi uchadzacov o knihu beta
Čítaj viac
Jozef
14.10.2015
Názor čitateľa
Preklad už je hotový a už je to aj vytačené.. už len kúpiť :)
Čítaj viac
1.9.2015
Preklad knižky Beta
Mne sa osobne knižka Alfa veľmi páčila a som zvedavá kedy začnete s prekladom aj Bety? Pretože nebolo by spravodlivé keby ste Alfu preložili a na Betu sa vykašlali.
Čítaj viac
Helena
14.8.2015
Preklad
Dobrý deň. Aj mne sa Alfa veľmi páčila a tiež by som bola veľmi rada keby sa preloží aj Beta - som veľmi zvedavá ako sa to s Valentinom vyvinie. ďakujem.
Čítaj viac
Jana Radvanyiova
Jana Radvanyiova
25.2.2015
Preklad
Dobry den. Prosim Vas nechysta sa nahodou preklad tejto knihy? Alfa sa my velmi pacila a rada by som si precitala aj pokracovanie. Dakujem za odpoved.
Čítaj viac
Zdenka Hlavňová
Zdenka Hlavňová
Martinus
25.2.2015
Názor čitateľa
Milá Janka, podarilo sa nám zistiť len toľko, že vydavateľstvo Ikar vydanie druhej časti série Alfa zvažuje. Zatiaľ sa však definitívne nerozhodli, aj keď priznali, že podľa úspechu, ktorý zožala jednotka, to vyzerá s dvojkou nádejne :-)
Odporúčame Vám využiť našu službu "sledovať autora" a vždy, keď niečo nové od tejto autorky pridáme do ponuky, príde Vám o tom informácia na Váš e-mail.
http://www.martinus.sk/knihy/autor/Jasinda-Wilderova/
Čítaj viac

Vydavateľstvo Ikar je najväčší vydavateľský dom na Slovensku s produkciou cca 230 titulov ročne. Vydávame široké spektrum kníh pre všetky vekové kategórie od domácich aj zahraničných autorov. Medzi autormi, ktorých diela vydávame patria aj svetoví velikáni William Shakespeare, Gabriel García Márquez, či Fiodor Michajlovič Dostojevskij, ale aj autori slovenskej klasiky - Dobroslav Chrobák, Margita Figuli, František Švantner a ďalší. V našom vydaveteľskom dome našli svoje trvalé miesto viacerí úspešní súčasní slovenskí autori – Táňa Keleová-Vasilková, Andrea Coddington, Jozef Banáš, Jozef Karika...

Veľmi bohatá je klubová činnosť vydavateľstva. Media klub je najväčší slovenský čitateľský klub s dlhoročnou tradíciou, ktorý združuje viac ako 70 000 záujemcov o hodnotné a pútavé knihy. Ikar v spolupráci zo Zväzom kníhkupcov Slovenska každoročne oceňuje čitateľsky najúspešnejšie knihy slovenských autorov, ktorým udeľuje Zlaté a Platinové knihy a cenu literárnej kritiky Zlaté pero. Našim krédom je, že o úspech sa treba podeliť. Za úspech, ktorý sme vďaka našim čitateľom dosiahli, sa snažíme poďakovať konkrétnou pomocou ľuďom po celom Slovensku i za jeho hranicami. Podporujeme mnohé športové a kultúrne podujatia najmä s akcentom na znevýhodnené skupiny ľudí z dôvodu zdravotného postihnutia alebo zo zlého sociálneho zázemia.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s. Už krátko po vzniku vydavateľstva prišli prvé bestsellery, z ktorých dodnes azda najväčší a doteraz neprekonaný titul je Zdravie z Božej lekárne od Márie Trebenovej. Z čiernobielej zošitovej publikácie s farebnou prílohou a v mäkkej väzbe sa predalo takmer 400 tisíc výtlačkov. Našimi knihami sme si spočiatku získali prevažne ženské čitateľky. Postupne sme však na Slovensko „priviezli“ aj mená svetoznámych autorov ako John Grisham alebo Robin Cook. Ich trilery sa aj u nás ihneď stali bestsellermi. Dnes nájdete v našej ponuke pestrý žánrový výber kníh pre všetky vekové kategórie: romány, romance, trilery, zbierky básní, rozprávky, kuchárske knihy, encyklopédie, hobby literatúru pre mužov aj ženy a iné. Za obdobie od vzniku a pôsobenia Ikaru na knižnom trhu sme vydali vyše 4 000 titulov domácich aj zahraničných autorov, z ktorých sme spolu predali viac ako 25 miliónov výtlačkov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Pokiaľ ide o zahraničné tituly, sme neustále v kontakte s agentmi a vydavateľstvami, sledujeme, čo je nové a úspešné na knižnom trhu vo svete. Usilujeme si priniesť na Slovensko najväčšie bestsellery a najzaujímavejšie tituly, o ktorých sme presvedčení, že zaujmú aj slovenských čitateľov. Knihy slovenských autorov vyberáme podľa nastavených kritérií, medzi ktoré patria tak kvalita spracovnia ako aj komerčný potenciál literárneho diela. O tom, čo napokon bude zaradené do edičného programu rozhoduje kolektívny orgán Edičná rada.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vybrať z viac ako štyroch tisícok kníh, ktoré sme doteraz vydali jednu, je veľmi ťažké. Sme hrdí na viacero našich projektov. Medzi ne rozhodne patrí, že sme prvý raz na Slovensku prinesli kompletné osem zväzkové vydanie pokladu svetovej literatúry Tisíc a jedna noc v unikátnom dizajnovom prevedení. Rovnako sme napríklad hrdí na vydanie Biblie Dalí v prevední, aké u nás ešte nikdy nevyšlo.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Madam X - Odhalenie - Jasinda Wilder
Bosorka - Camilla Läckberg
16,94 €
Ušetríte 10,91 €