popis Prečo mám platiť servisný poplatok za použitie darčekovej poukážky?

Prečo mám platiť servisný poplatok za použitie darčekovej poukážky?

Darčekové poukážky sú skvelý nápad, ktorý už ušetril nejeden problém so zlým výberom darčeka. Preto nás v Martinus.sk veľmi teší, ak sa rozhodnete použiť ich práve v našom kníhkupectve. Akceptujeme viacero druhov - Ticket Compliments, Ticket Energy, Ticket Multi, VAŠA Slovensko (Darčekový lístok a Relax lístok) a DOXX Plus. Prečo sme však zaviedli 5% servisný poplatok za platenie internetových objednávok darčekovými poukážkami?

Ich využívanie má totiž dva háčiky. Tým prvým je nemalá miera administratívnych úkonov, ktoré nás stoja mnoho času a úsilia. Druhým sú poplatky účtované firmami, ktoré darčekové poukážky vydávajú, pri ich preplácaní. Internetové zľavy, časová náročnosť spracovania poukážok a poplatky za preplatenie, sú tak nevýhodná kombinácia, že sme mali na výber len z dvoch alternatív.

Neumožniť platbu darčekovými poukážkami v prípade internetových objednávok (podobne ako takmer všetky internetové obchody), alebo znížiť internetovú zľavu o spomínaných 5%. Druhá alternatíva sa nám tak zdala ako oveľa prijateľnejšia. Stále máte možnosť platiť aj za internetové objednávky darčekovými poukážkami (a vybrať si tak z viac ako stotisíc titulov z pohodlia domova), a zároveň takmer vo všetkých prípadoch stále aj ušetriť.

Samozrejme, ak platíte darčekovými poukážkami len časť objednávky, 5% manipulačný poplatok sa týka len časti, ktorú ste nimi platili, nie celej hodnoty nákupu. Veríme, že aj pre vás, našich zákazníkov, je táto alternatíva prijateľnejšia, než úplne zrušenie možnosti platby darčekovými poukážkami.

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 454 471,75 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička