Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: Zdeněk Krubl

Od autora Zdeněk Krubl máme v ponuke 2 tituly

1.
Zdeněk Krubl  ·  Naše vojsko (2013)
Tato publikace podává přehled o platných pamětních a výkonnostních (třídních) odznacích bývalé Československé armády a Československé lidové armády od roku 1922 do července roku 1992, kdy byla jejich platnost po zániku ČSFR ukončena. Setkáme se zde i s... (viac o knihe)
Naša cena: 14,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
2.
Zdeněk Krubl  ·  Naše vojsko (2004)
Táto publikácia podáva prehľad o platných pamätných a výkonnostných (triednych) odznakoch bývalej Československej armády a Československej ľudovej armády od roku 1922 do júla roku 1992, keď bola ich platnosť po zániku ČSFR ukončená... (viac o knihe)
Naša cena: 15,88 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Dobré knihy, ak sú skutočne dobré a múdro napísané, sú cibrením ducha, pilníkom súdnosti, masťou na oči, lievikom múdrosti, zrkadlom cudzích myšlienok a činov, našich vlastných myšlienok a činov potom vodidlom. (Komenský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 860,38 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička