Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Knihy od: Rick Riordan

Od autora Rick Riordan máme v ponuke 82 titulov

1.
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Jmenuju se Magnus Chase. Loni touhle dobou jsem vybíral popelnice, spal jsem pod mostem, flákal se s kámoši Hearthem a Blitzem, vyhýbal se policajtům a snažil se prostě přežít. A přede dvěma měsíci jsem zničehonic... (viac o knihe)
Naša cena: 13,99 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 17.8.2017
2.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Magnus Chase žije na ulici a spáva pod mostom. Za šestnásť rokov svojho života už zažil viac hrôz a nebezpečenstva než hociktorý dospelý. No to najhoršie ho ešte len čaká! Pretože bohovia Asgardu sa chystajú na vojnu a... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
3.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2010)
Že mám moc po svojom otcovi, bohovi mora Poseidónovi, už vieš... Že patrím do Tábora polokrvných, si už takisto zistil... No na plno otázok nepoznám odpovede ani ja... (viac o knihe)
Naša cena: 14,24 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Posádka lietajúcej lode Argo II vypláva na svoju poslednú, najťažšiu výpravu. Siedmich polobohov z dávneho proroctva čaká boj s Gigantmi, ktorí chcú priviesť späť na svet bohyňu Gaiu. A to by znamenalo koniec nielen hrdinov, ale aj... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
5.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2009)
Volám sa Percy Jackson... Až doteraz som si myslel, že som obyčajný chlapec, ktorého čaká vyhodenie zo školy... Zistil som však, že môj otec je jeden z bohov na Olympe... Moja učiteľka sa premenila na krvilačnú príšeru a kamarát je satyr... (viac o knihe)
Naša cena: 14,08 €  (teda ušetríte 6%) po vyjdení (predbežne 27.7.2017) posielame do 11 dní
CHYSTÁ SA DOTLAČ
Titul je vypredaný, no chystá sa dotlač
6.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Vitajte späť v Tábore polokrvných! Voľné pokračovanie napínavej dobrodružnej série Percy Jackson práve začína! Do Tábora polokrvných prichádzajú noví hrdinovia Jason, Piper a Leo. Kým sa však stačia poriadne porozhliadnuť... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,30 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
7.
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2010)
Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu... (viac o knihe)
Naša cena: 17,25 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
8.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2010)
Percy Jackson si už zvykol na to, že nie je obyčajný chalan z New Yorku – ako syn boha mora Poseidóna patrí do dvoch svetov, ľudského aj mytologického, kde sa to hemží zákernými a krvilačnými obludami... (viac o knihe)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2014)
Nezvestný Percy Jackson sa vracia späť! Stratil však pamäť a nevie, kto je, odkiaľ prichádza a aké je jeho poslanie. Z hlbokého spánku sa zobudil u vlčice Lupy, ktorá ho poslala do Tábora Jupiter, rímskej obdoby Tábora polokrvných... (viac o knihe)
Naša cena: 11,87 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
10.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment
Kompletná fantasy pentalógia Percy Jackson od úspešného amerického spisovateľa Ricka Riordana! (viac o knihe)
Naša cena: 62,86 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 27.7.2017) posielame do 11 dní
CHYSTÁ SA DOTLAČ
Titul je vypredaný, no chystá sa dotlač
11.
Rick Riordan  ·  Puffin Books (2011)
OLD ENEMIES AWAKEN AS CAMP HALF-BLOOD'S NEW ARRIVALS PREPARE FOR WAR... (viac o knihe)
Naša cena: 11,72 € dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
12.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Chystá sa veľké stretnutie gréckych a rímskych polobohov. Posádka z Tábora polokrvných vyráža na vojnovom korábe Argo II do Tábora Jupiter. Jej plány však naruší Proroctvo siedmich, ktoré sa začína napĺňať... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,25 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
13.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2015)
Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom. Prídu Percy a jeho priatelia na to, ako bránu zavrieť? Dokážu sa... (viac o knihe)
Naša cena: 11,87 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nezvestný Percy Jackson sa vracia! Stratil však pamäť a nevie, kto je, odkiaľ prichádza a aké je jeho poslanie. Z hlbokého spánku sa zobudil u vlčice Lupy, ktorá ho poslala do Tábora Jupiter, rímskej obdoby Tábora polokrvných... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 60%) okamžite na stiahnutie
15.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2013)
Half boy. Half God. All Hero. Look, I didn't want to be a half-blood. I never asked to be the son of a Greek God. I was just a normal kid, going to school, playing basketball, skateboarding. The usual. Until I accidentally vaporized my maths teacher... (viac o knihe)
Naša cena: 7,13 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2015)
Posádka lietajúcej lode Argo II vypláva na svoju poslednú, najťažšiu výpravu. Siedmich polobohov z dávneho proroctva čaká boj s Gigantmi, ktorí chcú priviesť späť na svet bohyňu Gaiu. A to by znamenalo koniec nielen hrdinov, ale aj... (viac o knihe)
Naša cena: 11,72 €  (teda ušetríte 6%) posielame do 5 dní
17.
Rick Riordan  ·  Penguin Books (2016)
Thor's hammer is missing again. The thunder god has a disturbing habit of misplacing his weapon - the mightiest force in the Nine Worlds. But this time the hammer isn't just lost, it has fallen into enemy hands. If Magnus Chase and his friends ... (viac o knihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
Nenechte si ujít komplet světově úspěšné fantasy edice. 5 knih v dárkovém boxu s filmovou obálkou: Zloděj blesku, Moře nestvůr, Prokletí Titánů, Bitva o labyrint, Poslední z bohů... (viac o knihe)
Naša cena: 30,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
19.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2013)
Som Carter Kane a posledný rok, čo sme so sestrou Sadie prežili, bol veru poriadne rušný. Pred očami nám ožila doslova celá egyptská mytológia so svojimi bohmi a netvormi. Preniknúť do tajomstva egyptskej mágie takisto nie je žiadna hračka... (viac o knihe)
Naša cena: 10,44 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
20.
Rick Riordan  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom. Prídu Percy a jeho priatelia na to, ako bránu... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
12345

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Nikdy sa nenúť do čítania knihy, ktorá ťa nebaví. Na svete je toľko skvelých kníh, že je hlúpe strácať čas s tými, ktoré ti nedávajú žiadne potešenie. (Atwood H. Townsend)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 395 217,11 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička