Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

Paul Hoffman

Paul Hoffman je skúseným spisovateľom a scenáristom. Spolupracoval s takými velikánmi ako Francis Ford Coppola, svoju pečať dal kultovému filmu Krstný otec a na konte má ďalšie hity. Na prvom románe The Wisdom of Crocodiles (Múdrosť krokodílov, 2000) pracoval trinásť rokov. Predpovedal v ňom opätovné rozpútanie medzinárodného terorizmu v 21. storočí a presne opísal charakter kolapsu svetového finančného systému. Druhý román The Golden Age of Censorship (Zlatý vek cenzúry, 2007) je čierna komédia inšpirovaná autorovým pôsobením v oblasti filmovej cenzúry. Čitateľov azda najviac oslovil prvou časťou trilógie Ľavá ruka Boha. Román sa stal najočakávanejšou a jednou z najmedializovanejších kníh roka 2010. Predurčoval ju na to skvelý príbeh, originálny námet a majstrovské rozprávačstvo autora. Román vyšiel naraz v dvadsiatich krajinách sveta, vrátane Slovenska. O rok neskôr vyšla druhá časť trilógie Posledné štyri istoty. Záver trilógie Pod krídlami smrti spája nitky príbehu z dvoch predchádzajúcich románov. Osud hrdinov sa zavŕši. Anjel skazy rozprestrie krídla a celý svet zadržiava dych pred rozhodujúcou bitkou.

Viac informácií

Od autora Paul Hoffman máme v ponuke 20 titulov

1.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
ÚŽASNÁ SÉRIA – TRI KNIHY V JEDNOM! Ľavá ruka Boha, Posledné štyri istoty, Pod krídlami smrti... (viac o knihe)
Naša cena: 15,92 €  (teda ušetríte 20%) posielame do 4 dní
2.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (115)
Thomas Cale, smrtiaci anjel sužovaný záhadnou chorobou, sa lieči v kláštore na Cypre. Ale aj tu, na zdanlivo bezpečnom mieste, musí byť v strehu. Ohrozujú ho duševne chorí pacienti aj najatí zabijaci. Na svojich pleciach naďalej... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
3.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (188)
V druhom diele trilógie Paula Hoffmana trpí hlavný hrdina Thomas Cale pocitom roztrpčenia po tom, čo ho zradila láska jeho života, a zahráva sa s čoraz lákavejšou predstavou vyhladenia ľudstva. (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
4.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1557)
Útulok spasiteľov na Shotoverskom zráze je jedna veľká lož. Spásy sa tam človek nedočká a o útočisku nemôže byť ani reči.“ V útulku spasiteľov niet priestoru pre radosť a nádej. Väčšinu chovancov priviedli na toto skľučujúce... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
5.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2010)
(1557)
V útulku spasiteľov niet priestoru pre radosť a nádej. Väčšinu chovancov priviedli na toto skľučujúce miesto v útlom detstve proti ich vôli. Krčia sa pod krutovládou mníchov, ktorých zverstvá a nemilosrdnosť majú jediný cieľ... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
6.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2013)
(115)
Thomas Cale, smrtiaci anjel sužovaný záhadnou chorobou, sa lieči v kláštore na Cypre. Ale aj tu, na zdanlivo bezpečnom mieste, musí byť v strehu. Ohrozujú ho duševne chorí pacienti aj najatí zabijaci... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
7.
Paul Hoffman  ·  Penguin Books (2011)
Where children endure brutal cruelty and violence in the name of the One True Faith. Lost in the Sanctuary's huge maze of corridors is a boy: his age uncertain, his real name unknown. They call him Cale... (viac o knihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
8.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2013)
Závěrečná část bestsellerové trilogie, navazující na Levou ruku Boží a Čtyři poslední věci. Od okamžiku, kdy Cale zjistil, že jeho brutální vojenský výcvik má posloužit jedinému účelu - zničení největšího omylu Boží (viac o knihe)
Naša cena: 15,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Paul Hoffman  ·  Michael Joseph Ltd (2011)
(188)
Death, Judgement, Heaven and Hell. These are the Last Four Things. Now there are Five. Meet Thomas Cale... (viac o knihe)
Naša cena: 16,97 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 16 dní
10.
Paul Hoffman  ·  Penguin Books (2012)
(188)
The epic story of Thomas Cale-introduced so memorably in The Left Hand of God—continues as the Redeemers use his prodigious gifts to further their sacred goal: the extinction of humankind and the end of the world. (viac o knihe)
Naša cena: 9,13 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
11.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2010)
Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo – místo, kde není vítána naděje ani radost. Většina jejích (téměř výlučně mužských) obyvatel tam byla přivedena v raném dětství proti vlastní vůli, kterou snad kdysi měli... (viac o knihe)
Naša cena: 15,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2016)
Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo, kde není vítaná naděje ani radost. Právě zde ale žije čtrnáctiletý Thomas Cale – výjimečně schopný, ale také uzavřený mladík, s nímž má své plány samotný vůdce vykupitelů. Cale neví, jaký byl jeho život před tím... (viac o knihe)
Naša cena: 22,28 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Paul Hoffman  ·  Penguin Books (2014)
(115)
The Beating of his Wings is the third and final instalment in the epic Paul Hoffman trilogy following Cale and the Sanctuary of the Redeemers. Following The Left Hand of God and The Last Four Things, ... (viac o knihe)
Naša cena: 9,98 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
14.
Paul Hoffman  ·  Penguin Books (2010)
‘Listen. The Sanctuary of the Redeemers is named after a damned lie for there is no redemption that goes on there and less sanctuary.’ The Sanctuary of the Redeemers: vast, desolate, hopeless. Where children endure brutal cruelty and violence... (viac o knihe)
Naša cena: 9,03 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
15.
Paul Hoffman  ·  Michael Joseph Ltd (2010)
The Sanctuary of the Redeemers is a vast and desolate place - a place without joy or hope. Most of its occupants were taken there as boys and for years have endured the brutal regime of the Lord Redeemers whose cruelty and violence have ... (viac o knihe)
Naša cena: 16,18 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
16.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2011)
(183)
Po zradě a nuceném návratu do svatyně vykupitelů se Thomas Cale od lorda vojevůdce dozví, že lidstvo musí být zničeno: je to jediná možnost, jak napravit největší Boží omyl... (viac o knihe)
Naša cena: 15,09 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
17.
Paul Hoffman  ·  Michael Joseph Ltd (2013)
(115)
Thomas Cale has been running from the truth. Since discovering that his brutal military training has been for one purpose - to destroy God's greatest mistake, mankind itself - Cale has been hunted by the very man who made him into ... (viac o knihe)
Naša cena: 14,82 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
18.
Paul Hoffman  ·  Ikar
Naša cena: 25,80 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
19.
Paul Hoffman  ·  Ikar
Kolekcia obsahuje tituly: Ľavá ruka Boha, Posledné štyri istoty, Pod krídlami smrti... (viac o knihe)
Naša cena: 38,70 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
20.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2011)
(188)
V druhom diele trilógie Paula Hoffmana trpí hlavný hrdina Thomas Cale pocitom roztrpčenia po tom, čo ho zradila láska jeho života, a zahráva sa s čoraz lákavejšou predstavou vyhladenia ľudstva... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Sú dva druhy geniálnych spisovateľov: tí, čo myslia a tí, ktorí nútia premýšľať ostatných. (Roux)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 836,01 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička