Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Knihy od: Norman W. Walker

Od autora Norman W. Walker máme v ponuke 7 titulov

1.
Norman W. Walker  ·  Eko-konzult (2013)
Nikdy nie ste takí chorí a starí, aby ste sa nemohli uzdraviť a omladúť. Uzdravte sa a omladnite sami! Začnite dnes! Zajtra môže byť neskoro! Uzdravenie naozaj funguje! Ososbná skúsenosť. Vyčerpaný na smrť a ako som sa... Sacharidy a... (viac o knihe)
Naša cena: 6,98 € posielame do 4 dní
2.
Norman W. Walker  ·  Eko-konzult (2013)
V tejto praktickej knihe sú popísané účinky a dôležité látky čerstvých ovocných a zeleninových štiav. Dozviete sa, prečo je pitie čerstvých štiav pre naše zdravie mimoriadne významné a aký je rozdiel medzi šťavou a celými plodmi. Hlavnú časť... (viac o knihe)
Naša cena: 7,58 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Norman W. Walker  ·  Eko-konzult (2013)
Príroda vybavila človeka všetkým, aby mohol svoje telo od narodenia až do vysokého veku udržať zdravé. K tomuto je potrebné len málo. Najdôležitejšie sú prírodné potraviny. Tajomstvo naplneného života je v správnej výžive... (viac o knihe)
Naša cena: 7,98 € zvyčajne posielame do 5 dní
4.
Norman W. Walker  ·  Eko-konzult (2013)
Ako zostať zdravý a pritom zvládnuť dnešné životné tempo? Ďalšia publikácia Dr. Walkera o pozitívnych účinkoch štiav z čerstvého ovocia a zeleniny. Na príkladoch anatomických zmien v ľudskom organizme ukazuje škodlivé účinky bežnej stravy, či už varenej.. (viac o knihe)
Naša cena: 6,98 € zvyčajne posielame do 5 dní
5.
Norman W. Walker  ·  Eugenika (2008)
V této praktické knize jsou popsány účinky a důležité látky čerstvých ovocných i zeleninových šťáv. Hlavní část publikace tvoří popis šťáv z jednotlivých druhů ovoce a zeleniny, jejich kombinace pro léčbu různých neduhů a nemocí a také tabulky s poměry... (viac o knihe)
Naša cena: 9,58 € zvyčajne posielame do 5 dní
6.
Norman W. Walker  ·  Eugenika (2016)
Slavný dr. Norman Walker, průkopník zdravé a přirozené stravy, v této knize vysvětluje, co je v našem jídelníčku důležité a co škodlivé. Pojednává o různých potravinách, produktech a... (viac o knihe)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 12 dní
7.
Norman W. Walker  ·  Fontána (1998)
Autor, který se sám dožil 116 let (!), přichází s další významnou knihou, která zdůrazňuje význam střev jako indikátoru lidského zdraví a předkládá návody, jak o střeva dbát... (viac o knihe)
Naša cena: 11,58 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Čítanie kníh je väčší pôžitok, než teplá komora a či dobrý pokrm. (Gutenberg)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 607,50 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička