Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: Muriel Barberyová

Od autora Muriel Barberyová máme v ponuke 5 titulov

1.
Muriel Barberyová  ·  Host (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jmenuju se Renée. Je mi padesát čtyři a už sedmadvacet let dělám domovnici v čísle 7 na ulici Grenelle. Je to pěkný soukromý dům se dvorem a zahradou uvnitř, který je rozdělený na osm velmi luxusních bytů. Všechny jsou obrovské... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,70 €  (teda ušetríte 37%) okamžite na stiahnutie
2.
Muriel Barberyová  ·  Host (2013)
Jmenuju se Renée. Je mi padesát čtyři a už sedmadvacet let dělám domovnici v čísle 7 na ulici Grenelle. Je to pěkný soukromý dům se dvorem a zahradou uvnitř, který je rozdělený na osm velmi luxusních bytů. Všechny jsou obrovské a v každém někdo bydlí... (viac o knihe)
Naša cena: 8,88 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
3.
Muriel Barberyová  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2008)
Tento príbeh iskriaci vtipom, napätím, ale aj hlbokými myšlienkami, vo Francúzsku nazvali longsellerom, keďže sa už dlho nachádza na prvých miestach predaja... (viac o knihe)
Naša cena: 9,42 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Muriel Barberyová  ·  Host (2008)
Jmenuju se Renée. Je mi padesát čtyři a už sedmadvacet let dělám domovnici v čísle 7 na ulici Grenelle. Je to pěkný soukromý dům se dvorem a zahradou uvnitř, který je rozdělený na osm velmi luxusních bytů... (viac o knihe)
Naša cena: 12,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
Muriel Barberyová  ·  Host (2009)
Hrdinou příběhu je největší kulinářský kritik na světě, papež gastronomie, král velkolepých hodokvasů. Zítra zemře. Ví to a není mu pomoci. Na prahu smrti hledá chuť, která mu vězí hluboko v srdci, chuť pocházející z dob jeho dětství nebo dospívání... (viac o knihe)
Naša cena: 9,96 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Nikdy nepožičiavaj knihy, pretože ti ich nikto nikdy nevráti. Všetky knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní... (Anatole France)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 841,61 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička