Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Knihy od: Marlo Morgan

Od autora Marlo Morgan máme v ponuke 6 titulov

1.
Marlo Morgan  ·  Práh, Knižní klub (1998)
Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata – bratr se sestrou – kteří byli po narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou znalostí prostředí... (viac o knihe)
Naša cena: 10,67 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Marlo Morgan  ·  Eastone Books (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Posolstvo od protinožcov, ktoré sa po prvom vydaní vo vlastnom náklade stalo undergroundovým bestsellerom, vydáva jedinečné, aktuálne a silné posolstvo pre celé ľudstvo – ešte nie je príliš neskoro zachrániť náš svet pred... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
3.
Marlo Morgan  ·  Thorsons (1995)
(66)
Summoned by a remote tribe of nomadic Aboriginals to accompany them on a walkabout through the outback, she makes a four month long journey with the 'Real People', as the tribe calls itself... (viac o knihe)
Naša cena: 13,42 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
4.
Marlo Morgan  ·  Práh (2000)
(66)
Román vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene... (viac o knihe)
Naša cena: 10,33 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
5.
Marlo Morgan  ·  Eastone Books (2014)
Undergroundový bestseller, ktorý uchvátil svetové rebríčky predajnosti kníh Povolaná vzdialeným kmeňom kočovných domorodcov, aby ich sprevádzala na ich prechode naprieč vnútrozemím Austrálie, sa lekárka, biela Američanka v strednom veku, vydáva na.. (viac o knihe)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
6.
Marlo Morgan  ·  Práh (1998)
Domorodé dvojčatá Geoff a Beatrice sú po narodení odobraté svojej matke kresťanskými misionármi. Chlapec spočiatku vyrastá na veľkej ovčej farme... (viac o knihe)
Naša cena: 7,93 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Knihy sú nemí učitelia. (Aulus Gellius)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 248,70 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička