Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Luděk Zigáček

Od autora Luděk Zigáček máme v ponuke 3 tituly

1.
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček  ·  Cykloknihy (2012)
Jaké to je cestovat s malými dětmi po východní Evropě? Pít vodu ze studní, ochutnávat kvas, nocovat nadivoko a ráno ze stanu koukat na stáda ovcí? Každý den se potkávat s lidmi, kterým pohled na vozík s dětmi vyvolával úsměv na tváři... (viac o knihe)
Naša cena: 12,92 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček  ·  Cykloknihy (2011)
Markéta Hroudová a Luděk Zikáček napsali cestopis podle trasy, kterou sami absolvovali a nazvali jej Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem... (viac o knihe)
Naša cena: 11,19 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček  ·  Cykloknihy (2017)
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku... (viac o knihe)
Naša cena: 13,35 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Život sa podobá knihe. Blázon v nej listuje letmo, zatiaľ čo múdry pri čítaní premýšľa, pretože vie, že čítať môže iba raz. (Táles)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 348,94 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička