Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Knihy od: L.S. Hilton

Od autora L.S. Hilton máme v ponuke 5 titulov

1.
L.S. Hilton  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Judith Rashleighová to dokázala! Teraz žije luxusným životom v nádherných Benátkach, kde si pod menom Elisabeth Teerlincová otvorila vlastnú galériu. Konečne sa môže zastaviť, tešiť sa zo života, pre ktorý dokonca vraždila, a nebyť večne na úteku... (viac o knihe)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) po vyjdení zvyčajne posielame do 3 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 21.11.2017
2.
L.S. Hilton  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Judith Rashleighová cez deň pracuje ako asistentka v prestížnom londýnskom aukčnom dome. Rada by prenikla do umeleckého sveta, ale všadeprítomná korupcia a snobizmus ju oberajú o sily aj o ilúzie. Judith sa zúfalo usiluje spraviť niečo... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
L.S. Hilton  ·  Ikar CZ (2016)
Judith je slušné děvče. Pracuje přece v uznávané aukční síni, s nikým nechodí, na večírky ji neužije. A když přijde o práci, protože odhalí podvod s obrazem, zdá se, že odstrkovaná hodná holka ke štěstí tentokrát nepřišla... (viac o knihe)
Naša cena: 15,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
4.
L.S. Hilton  ·  HarperCollins Publishers (2016)
A shockingly original thriller - the launch title of Zaffre, the new fiction imprint of Bonnier Publishing Fiction. Judith Rashleigh works as an assistant in a prestigious London auction house, but her dreams... (viac o knihe)
Naša cena: 13,25 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
5.
L.S. Hilton  ·  Ikar (2016)
Triler Maestra je nabitý sexom a umením, ale aj jedna z najdiskutovanejších kníh tohto roka. Takmer za noc sa stal bestsellerom vo viacerých európskych krajinách, v USA producenti kúpili filmové práva za milión dolárov ešte predtým... (viac o knihe)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Knihy sú pre ľudí tým, čím sú krídla pre vtákov. (John Ruskin)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 032,43 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička