Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: Kenneth Bogh Andersen

Od autora Kenneth Bogh Andersen máme v ponuke 5 titulov

1.
Kenneth Bogh Andersen  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nová detská fantasy séria, ktorá si v domácom Dánsku našla desaťtisíce fanúšikov! Filip je dobrák. Nikdy neublížil ani muške. A tak celkom nechápe, keď sa po strašnej nehode ocitne pred pekelnými... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Kenneth Bogh Andersen  ·  Slovart (2017)
Nová detská fantasy séria, ktorá si v domácom Dánsku našla desaťtisíce fanúšikov! Filip je dobrák. Nikdy neublížil ani muške. A tak celkom nechápe, keď sa po strašnej nehode ocitne pred pekelnými... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 2 dní
3.
Kenneth Bogh Andersen  ·  Brio (2017)
Filip je správný kluk, a to do slova a do písmene. Žije sám s maminkou, nikdy nelže, nezapomíná domácí úkoly a všem se snaží pomáhat. Jenže jednoho dne se neblahým omylem dostane do Pekla a je přijat do učení u samotného Lucifera... (viac o knihe)
Naša cena: 13,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Luciferův učeň  E-KNIHA CZ
Kenneth Bogh Andersen  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Filip je správný kluk, a to do slova a do písmene. Žije sám s maminkou, nikdy nelže, nezapomíná domácí úkoly a všem se snaží pomáhat. Jenže jednoho dne se neblahým omylem dostane do Pekla a je přijat do učení u samotného Lucifera... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,89 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
Kenneth Bogh Andersen  ·  Brio (2018)
Lucifer sice Filipa na znamení díků propustil ze svých služeb, chlapcovy vzpomínky na dobu, kdy byl jeho učněm, jsou však stále živé. Navíc se mu po přátelích z Pekla docela stýská. Nečekaně dostává možnost se mezi ně vrátit. Jeho pomoc totiž tentokrát... (viac o knihe)
Naša cena: 11,80 €  (teda ušetríte 16%) po vyjdení zvyčajne posielame do 3 dní
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 30.1.2018

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Keď zbierame knihy, zbierame šťastie. (Vincent Starrett)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 408 892,56 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička