Vedeli ste, že...? U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

Knihy od: Kasie West

Od autora Kasie West máme v ponuke 5 titulov

1.
Kasie West  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #27
Keď Giu Montgomeryovú na parkovisku tesne pred vstupom na stužkovú opustí Bradley, musí konať. A rýchlo. Už niekoľko mesiacov o ňom totiž priateľom rozpráva a presne tento večer mal potvrdiť... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Kasie West  ·  Slovart (2017)
Keď Giu Montgomeryovú na parkovisku tesne pred vstupom na stužkovú opustí Bradley, musí konať. A rýchlo. Už niekoľko mesiacov o ňom totiž priateľom rozpráva a presne tento večer mal potvrdiť, že... (viac o knihe)
Naša cena: 8,86 €  (teda ušetríte 11%) posielame ihneď
3.
Kasie West  ·  CooBoo (2017)
To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že... (viac o knihe)
Naša cena: 11,01 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
4.
Kasie West  ·  Slovart (2017)
Príbeh o dievčati,ktorá skonči zavretá v knižnici na celý víkend s chlapcom s veľmi pochybnou povesťou... (viac o knihe)
PRIPRAVUJEME
Titul ešte nevyšiel
5.
Kasie West  ·  CooBoo (2017)
Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké... (viac o knihe)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 30.11.2017

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Vážme si nad zlato dobré a užitočné knihy! (V. M. Kramerius)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 391 204,95 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička