Vedeli ste, že...? Každý týždeň Vám posielame knižky, DVD a hry v hmotnosti priemerného slona.

Joyce Meyer

je celosvetovo uznávanou kresťanskou spisovateľkou, autorkou takmer stovky kníh. Na Slovensku si veľkú popularitu získali tituly: Sila myšlienok, Ako zvládať svoje emócie a Drž si jazyk na uzde. Jej rozhlasové a televízne vysielanie Enjoying Everyday Life sledujú milióny divákov po celom svete a konferencií sa zúčastňujú desaťtisíce ľudí.

Viac informácií

Od autora Joyce Meyer máme v ponuke 10 titulov

1.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2017)
Inšpiratívna Joyce Meyerová v knihe - Preťaženie radí, ako prekonať stres. Vyhýba sa kázaniu a dáva priestor Božej moci, osobnej a profesionálnej skúsenosti. Začítajte sa a vymaňte sa z... (viac o knihe)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
2.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2015)
Kniha Nikdy sa nevzdávaj! obsahuje 40 príbehov ľudí, ktorí neúnavne kráčali za svojím cieľom: od staviteľa Brooklynského mosta až po chemikov... (viac o knihe)
Naša cena: 8,98 € zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2015)
Život v skutočnej láske, prijatí a bez obviňovania. Božia láska vyháňa každý strach... Dokážeš ju prijať? Mnohí si nedokážu spojiť predstavu Boha ako milujúceho... (viac o knihe)
Naša cena: 8,55 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 14 dní
4.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2014)
Opakovanie je matkou múdrosti – platí to aj pre vytváranie dobrých návykov a odbúravanie zlozvykov. Odborníci tvrdia, že zbaviť sa niečoho alebo si na niečo... (viac o knihe)
Naša cena: 8,98 € posielame do 12 dní
5.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2012)
Joyce Meyer sa v knihe Ako zvládať svoje emócie zaoberá širokým spektrom pocitov, ktoré ako ľudia prežívame. Čitateľovi ponúka návod na to, ako reagovať na prívaly emócií, ktoré môžu do života vniesť úplný zmätok. Dozviete sa aj to... (viac o knihe)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 7 dní
6.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2016)
Dnešnú spoločnosť zamorila epidémia pocitov menejcennosti, ktorej sú vystavené najmä ženy. Bežnou obranou býva pretvárka, že všetko je v poriadku, čo však vedie iba k... (viac o knihe)
Naša cena: 10,36 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 7 dní
7.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2013)
Hovoríš príliš veľa o svojich problémoch? Zdá sa ti, že nemáš jazyk pod kontrolou? Nauč sa ho ovládať a prinesie ti požehnanie! Nejde však iba o to, aby sme si dali pozor na prázdne reči... (viac o knihe)
Naša cena: 8,48 € zvyčajne posielame do 8 dní
8.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2012)
Mnohí trpia a sú zotročení práve preto, že sa nenaučili, ako usporiadať svoj myšlienkový svet. Tvoja myseľ sa však môže stať nádhernou pokladnicou Božích túžob a snov! Myšlienky ovplyvňujú tvoj život viac, než si dokážeš pripustiť... (viac o knihe)
Naša cena: 9,37 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 7 dní
9.
Joyce Meyer  ·  Slovo života international (2009)
Je možné, že život v skutočnosti nie je komplikovaný, ale my si ho komplikujeme tým, ako k nemu pristupujeme?... (viac o knihe)
Naša cena: 7,55 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
10.
Joyce Meyer  ·  Syloam (2006)
Ak si jeden z milióna tých, ktorí trpia úzkosťou, pochybnosťou, zmätkom, depresiou, hnevom alebo odsudzovaním, potom prežívaš útok na tvoju myseľ. Víťazstvom nad negatívnymi myšlienkami, ktoré bojujú v tvojej mysli získavaš slobodu a pokoj... (viac o knihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Čítanie je jedno z najväčších potešení, ktoré ti môže samota dať. (Harold Bloom)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 015,14 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička