Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: John Kotter

Od autora John Kotter máme v ponuke 8 titulov

1.
John Kotter  ·  Eastone Books (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Náš ľadovec sa roztápa je jednoduchým príbehom o úspechu vo svete, ktorý ustavične podlieha zmenám. Je to príbeh o kolónii tučniakov z Antarktídy, ktorá žije dlhé roky nezmeneným spôsobom... (viac o titule)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
2.
John Kotter  ·  Eastone Books (2008)
Náš ľadovec sa roztápa je jednoduchým príbehom o úspechu vo svete, ktorý ustavične podlieha zmenám. Je to príbeh o kolónii tučniakov z Antarktídy, ktorá žije dlhé roky nezmeneným spôsobom... (viac o titule)
Naša cena: 11,00 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
John Kotter  ·  Pragma (2008)
Tato prostá bajka vypráví o kolonii tučňáků v Antarktidě. Skupina krásných tučňáků císařských žije už mnoho let stejně. Potom jeden zvědavý pták objeví ničivý problém, který ohrožuje jejich domov – ale téměř nikdo ho neposlouchá... (viac o titule)
Naša cena: 9,82 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 9 dní
4.
John Kotter a Holger Rathgeber  ·  Pan Macmillan (2014)
This is the huge international bestseller: a simple fable with profound lessons for working and living in an ever changing world. This charming story about a penguin colony in Antarctica illustrates key truths about how deal with ... (viac o titule)
Naša cena: 10,93 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
5.
John Kotter a Holger Rathgeber  ·  Eastone Books (2016)
Desať rokov po úspešnej knihe Náš ľadovec sa roztápa, v ktorej John Kotter a Holger Rathgeber na príbehu tučniakov vysvetlili, ako viesť ľudí v časoch turbulentných zmien, prichádzajú autori s novým a rovnako zaujímavým príbehom o tom, ako zmeniť... (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
John Kotter a Holger Rathgeber  ·  MacMillan (2006)
This charming story about a penguin colony in Antarctica illustrates key truths about how deal with the issue of change: handle the challenge well and you can prosper greatly; handle it poorly and you put yourself at risk... (viac o titule)
Naša cena: 19,39 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
7.
John Kotter  ·  Pan Macmillan (2017)
This charming story about a penguin colony in Antarctica illustrates key truths about how we deal with the issue of change: handle the challenge well and you can prosper greatly; handle it poorly and you put yourself at risk. The penguins are living happi (viac o titule)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) po vyjdení dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 15.6.2017
8.
John Kotter a Holger Rathgeber  ·  Portfolio (2016)
A new business parable from John Kotter - the leading authority on leadership and change, and bestselling author of Our Iceberg is Melting That's Not How We Do It Here is the story of a clan of meerkats who live in the Kalahari... (viac o titule)
Naša cena: 11,88 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Kto číta, ten myslí, kto myslí, ten uvažuje. (Victor Hugo)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 805,20 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička