Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Knihy od: František Kozmon

Od autora František Kozmon máme v ponuke 6 titulov

1.
František Kozmon  ·  Forza Music (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha víťaza súťaže detektívka 2014 Detektívny prípad, ktorý sa začína dvojnásobnou vraždou, sa síce odohráva v hlavnom meste, no mohol sa stať kdekoľvek na Slovensku. Čo spája obete – desaťročného Jakuba s päťdesiatročným... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 24%) okamžite na stiahnutie
2.
Rosnička  E-KNIHA
František Kozmon  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Chorvátsku objavili telo zavraždenej turistky zo Slovenska. Ide o tvár známu z televíznej obrazovky, mladú a krásnu moderátorku počasia. Podozrenie padne na jej priateľa, s ktorým sa pohádala a rozišla na dovolenke. Nikto však nevie... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
František Kozmon  ·  Ikar (2016)
Mal som veľké sny o šťastí a o láske. Rozpadli sa mi ako domček z karát. Chcel som byť vzorný manžel a dobrý otec. Namiesto toho som skončil ako vrah. Moja rodina si myslí, že som si zabil ženu aj švagra. Prečo nestačí, keď poviem... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Potkan  E-KNIHA
František Kozmon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Mal som veľké sny o šťastí a o láske. Rozpadli sa mi ako domček z karát. Chcel som byť vzorný manžel a dobrý otec. Namiesto toho som skončil ako vrah. Moja rodina si myslí, že som si zabil ženu aj švagra. Prečo nestačí, keď poviem... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
František Kozmon  ·  Ikar (2017)
V Chorvátsku objavili telo zavraždenej turistky zo Slovenska. Ide o tvár známu z televíznej obrazovky, mladú a krásnu moderátorku počasia. Podozrenie padne na jej priateľa, s ktorým sa pohádala a rozišla na dovolenke... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
František Kozmon  ·  Forza Music (2015)
Detektívny prípad, ktorý sa začína dvojnásobnou vraždou, sa síce odohráva v hlavnom meste, no mohol sa stať kdekoľvek na Slovensku. Čo spája obete – desaťročného Jakuba s päťdesiatročným podivínom Jozefom Orechom? A ako s nimi súvisí zranené... (viac o knihe)
Naša cena: 8,50 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať. (B. F. Skinner)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 994,38 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička