Vedeli ste, že...? Tovar, ktorý máme na sklade, počas pracovnej doby expedujeme zvyčajne do 2 hodín od prijatia Vašej objednávky.

Knihy od: E.M. Forster

Od autora E.M. Forster máme v ponuke 3 tituly

1.
E.M. Forster  ·  Penguin Books (2015)
Exploring issues of colonialism, faith and the limits of comprehension, E.M. Forster's A Passage to India is published as a Penguin Essential for the first time. When Adela Quested and her elderly companion Mrs Moore arrive in the ... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
2.
E.M. Forster  ·  Penguin Books (2012)
A chance acquaintance brings together the prosperous bourgeois Wilcox family and the clever, cultured and idealistic Schlegel sisters. As clear-eyed Margaret develops a friendship with Mrs Wilcox, ... (viac o knihe)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
E.M. Forster  ·  Knižní klub (2008)
Přestože Forsterův román v prvé řadě odhaluje lidsky nedůstojné koloniální praktiky, jeho poselství je mnohem obecnější - dotýká se možností a překážek komunikace nejen mezi příslušníky rozdílných národů či kultur, ale i mezi lidmi vůbec... (viac o knihe)
Naša cena: 11,19 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Urob to sexy a zábavné a máš skoro všetko, čo potrebuješ pre čítavú knihu, z ktorej by sa mohol vykľuť veľký bestseller. (Heller J.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 408 775,52 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička