Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: Don Mann

Od autora Don Mann máme v ponuke 3 tituly

1.
Don Mann a Ralph Pezzullo  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Thomas Crocker a členové SEAL Team Six se vracejí, aby prožili další adrenalinem napumpované dobrodružství z pera bývalého příslušníka komand SEAL Dona Manna. Po zmizení jaderného materiálu, který se posléze objeví ve spárech známých... (viac o knihe)
Naša cena: 10,25 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 23.10.2017) zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 4 dni
2.
Don Mann a Ralph Pezzullo  ·  CPRESS (2015)
Poté, co je unesena senátorova manželka a jeho dospívající dcera, je Thomas Crocker spolu se SEAL Team Six vyslán na mexický venkov, kde mají jen několik hodin na to, aby se jim podařilo obě nevinné civilistky vypátrat a vyrvat z rukou zdejšího... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní
3.
Don Mann a Ralph Pezzullo  ·  CPRESS (2016)
Příslušník amerického námořnictva Thomas Crocker odhaluje uprostřed vyčerpávajícího výcviku důkazy o existenci teroristické skupiny. Cesta za ní vede ze svahů K2 přes evropská města až na Střední východ. Crocker a jeho tým se... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Je veľký rozdiel medzi nedočkavým človekom, ktorý chce čítať knihu a unaveným človekom, ktorý chce nejakú knihu na čítanie. (G.K. Chesterton)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 324,15 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička