Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

David Foster Wallace

DAVID FOSTER WALLACE sa narodil v štáte New York v roku 1962. V detstve profesionálne hrával tenis. Študoval filozofiu a angličtinu a ako záverečnú prácu na Amherst College napísal knihu, ktorá neskôr vyšla ako román The Broom of the System. Na doktorandské štúdium filozofie sa zapísal na Harvarde. David Foster Wallace písal eseje, romány (Infinite Jest), poviedky (Girl with Curious Hair, Brief Interviews with Hideous Men). Získal viacero literárnych ocenení. Zomrel v roku 2008. Román The Pale King, na ktorom pred smrťou pracoval, vyšiel v roku 2011 a bol nominovaný na Pulitzerovu cenu.

Viac informácií

Od autora David Foster Wallace máme v ponuke 7 titulov

1.
David Foster Wallace  ·  Inaque.sk (2013)
Americký prozaik a esejista David Foster Wallace vystúpil verejne len raz. V roku 2005 sa prihovoril absolventom americkej Kenyonovej univerzity. Jeho prejav vychádza knižne pod názvom Toto je voda a je prvým Wallaceovým textom preloženým do slovenčiny. (viac o knihe)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
David Foster Wallace  ·  Hachette Illustrated (2014)
Where do you begin with a writer as original and brilliant as David Foster Wallace? Here with a carefully considered selection of his extraordinary body of work, chosen by a range of great writers, critics, and those who ... (viac o knihe)
Naša cena: 25,18 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
3.
David Foster Wallace  ·  Little, Brown (2009)
David Foster Wallace probes the challenges of daily living and offers advice that renews us with every reading. How does one keep from going through their comfortable, prosperous adult life unconsciously? ... (viac o knihe)
Naša cena: 16,14 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
4.
David Foster Wallace  ·  Penguin Books (2012)
The Internal Revenue Service Regional Examination Centre in Peoria, Illinois, 1985. Here the minutiae of a million daily lives are totted up, audited and accounted for. Here the workers fight a never-ending war against the urgency of their own boredom... (viac o knihe)
Naša cena: 13,92 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
5.
David Foster Wallace  ·  Columbia University Press (2010)
In 1962, the philosopher Richard Taylor used six commonly accepted presuppositions to imply that human beings have no control over the future. David Foster Wallace not only took issue with Taylor's method, which, according to him, ... (viac o knihe)
Naša cena: 18,95 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
6.
David Foster Wallace  ·  Hachette Livre International (2016)
This deluxe paperback edition featuring flaps, new cover art, and a new foreword by Tom Bissell celebrates the 20th anniversary of the original publication of Infinite Jest. A gargantuan, mind-altering comedy about the Pursuit ... (viac o knihe)
Naša cena: 17,05 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
David Foster Wallace  ·  Abacus (2013)
Somewhere in the not-so-distant future the residents of Ennet House, a Boston halfway house for recovering addicts, and students at the nearby Enfield Tennis Academy are ensnared in the search for the master copy of Infinite Jest, ... (viac o knihe)
Naša cena: 13,78 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Poézia je nevyhnutne potrebná - keby som len vedel na čo. (J. Cocteau)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 015,14 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička