Knihy od: Cristina Caboni

Od autora Cristina Caboni máme v ponuke 3 tituly

1.
Cristina Caboni  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Elena nevěří nikomu. Ztratila všechnu naději a v lásku už nevěří. Pouze tehdy, když vytváří své vůně, dokáže zahnat nejistotu. Pouze zahalená esencemi květů, dřeva a koření ví, jak se zbavit strachu.,, (viac o knihe)
Naša cena: 14,14 €  (teda ušetríte 16%) posielame do 5 dní
2.
Cristina Caboni  ·  Fortuna Libri (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Poznáte kľúč, ako sa dostať do mysle toho, koho ľúbite? Elena nikomu nedôveruje a už neverí v lásku. Iba pri tvorbe parfumov sa jej darí zbavovať všetkých neistôt. Len v opojení kvetinových, drevitých a korenistých esencií... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
Cristina Caboni  ·  Fortuna Libri (2015)
Elena nikomu nedôveruje a už neverí v lásku. Iba pri tvorbe parfumov sa jej darí zbavovať všetkých neistôt. Len v opojení kvetinových, drevitých a korenistých esencií dokáže premáhať svoj strach. Parfumy sú jej cestou k ľudským srdciam... (viac o knihe)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Ak sa chcete stať spisovateľom, musíte narozdiel od ostatných robiť dve veci: veľa čítať a veľa písať. Pokiaľ viem, nedá sa tomu vyhnúť a žiadna skratka neexistuje. (Stephen King)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 364,65 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička