Knihy
E-knihy

Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

rôzna výška zľavy

E-knižný Valentín s Fortunou Libri

platí do 18. 2.

Milí Martinusáci, v spolupráci s vydavateľstvom Fortuna Libri Vám prinášame špeciálne ceny na vybrané e-knihy z dielne tohto vydavateľstva. Len teraz máte možnosť kúpiť si ich so zľavou až do výšky 65% z ceny tlačených kníh! Platí do 18.2.2018

rôzna výška zľavy

Posledná šanca na nákup končiacich e-kníh!

platí do 2. 3.

Milí Martinusáci, prinášame Vám zoznam e-kníh, ktorým čoskoro skončí licencia a hrozí, že už nebude obnovená. Toto je teda možno posledná šanca, ako si tieto tituly zaobstarať! :)

rôzna výška zľavy

Knižné špeciality za skvelé ceny

platí do 28. 2.

Stihli sa už tieto knihy dostať do vášho čitateľského menu? Možno ste ich v čase vydania prehliadli, no my veríme, že obsahujú správne ingrediencie, ktoré zaujmú vaše čitateľské chúťky :-) Namiešajte si skvelé čítanie zo sladkých príbehov o láske, osviežujúcich náučných knižiek či ostrých detektívok.

rôzna výška zľavy

Lekárske tituly od Raabe za jedinečné ceny

platí do 28. 2.

Radi by sme potešili všetkých lekárov (súčasných i budúcich), milovníkov medicíny či ľudského tela, a preto prichádzame s ďalšou skvelou akciou. Lekárske tituly z dielne vydavateľstva Raabe so zľavami až do 20%. Len počas februára. Tak vyberiete si?

rôzna výška zľavy

Pripravte sa na testovanie - teraz výhodnejšie!

platí do 28. 2.

Tentokrát sme mysleli na všetkých, ktorí sa pripravujú na testovanie zo slovenského jazyka či matematiky. Nezabudli sme však ani na žiakov, ktorých čakajú prijímacie skúšky. Preto sme sa rozhodli pripraviť ponuku testov s možnosťou precvičiť si svoje získané poznatky, a to so zľavami do 15%. Tak viac neváhajte.

rôzna výška zľavy

VÝPREDAJ Blu-ray filmov už od 5,99€

platí do 20. 2.

Pre vás - milovníkov filmových zážitkov s vysokou kvalitou obrazu a zvuku sme pripravili skvelú ponuku. Výber blu-ray filmov za ceny, ktorým neodoláte. Tak viac neváhajte a skráťte si dlhé zimné večery s poriadnou dávkou napätia, dobrodružstva či romantiky. Iba do vypredania zásob!

rôzna výška zľavy

Zažite neopakovateľné zľavy s Albatros-om!

platí do 28. 2.

Doplňte si svoju knižnicu o vybrané tituly so zľavami až do 70%. Vyberte si z rozmanitej ponuky dobrodružnej, ľúbostnej či detskej literatúry. Na svoje si prídu i milovníci encyklopédií, komiksov a tiež krížoviek. Tak viac neváhajte a využite túto ponuku viac než 400 titulov.

Aká je vaša predstava pohodového zimného večera? Horúci čaj, teplá deka a skvelá knižka z obľúbeného vydavateľstva Motýľ? Ak máte rovnakú predstavu, tak viac neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky ľúbostných, historických románov či skutočných príbehov. A to všetko s neopakovateľnými zľavami.

rôzna výška zľavy

Kolekcia Star Wars so zľavou 25% iba u nás!

platí do 28. 2.

Ak aj ty patríš medzi nadšencov Star Wars, máme pre teba pripravenú limitovanú akciu! Celú kolekciu so skvelou zľavou 25% si môžeš zakúpiť iba u nás. Preto sa poponáhľaj a zadováž si kolekciu skôr ako tvoji kamoši. Množstvo je obmedzené!

rôzna výška zľavy

Pestrá ponuka titulov z Tatranu so zľavami až do 85%!

platí do 28. 2.

Vydavateľstvo Tatran prináša zaujímavé knižné tituly so zľavami až do 85%. Čaká na Vás pestrá ponuka odbornej literatúry, silná dávka romantiky a tiež skutočné príbehy plné emócií. Na svoje si prídu i priaznivci Twilight ságy či obľúbených antistresových omaľovániek. A to všetko za dlhodobo jedinečné ceny!

rôzna výška zľavy

DVDéčko za euríčko!

platí do 31. 12.

Využi našu skvelú akciu a získaj obľúbené dvd za symbolické euríčko! Každý týždeň v znamení iného filmového večera! S novým týždňom prichádza i nové dvd, preto už dlhšie neváhaj.

Puzzle pre celú rodinu za výhodne ceny! Spríjemnite si dni a skrášlite si domov obrázkami Vašich obľúbených puzzle od výrobcu Castorland. V ponuke nájdete aj novinky na tento rok, medzi nimi aj vzdelávacie puzzle pre vaše ratolesti.