popis Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Aktuálne akcie a špeciálne zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Lulus - cukrárka Choroby z nenávisti (Urieknutie, porobenie, prekliatie) Chatrč
pozrite si celú ponuku 142 titulov
platí do 24.1. -  (už iba 2 dni)
Poriadny výpredaj vždy poteší, však? Ale pozor! Ponuka toho nášho je limitovaná skladovými zásobami a o týždeň sa komplet zmení! Tak neváhajte dlho.
Obchod pre všetko Menej je viac Znovuobjavenie života
pozrite si celú ponuku 49 titulov
platí do 15.2.
Prinášame vám tie najlepšie tituly so zľavami! Pomôžu vám získavať nových zákazníkov, naučia vás tajnú reč biznisu. Poradia, ako sa stať najlepším v internetovom marketingu, ako byť produktívnym bez stresu a mnoho ďalších užitočných rád.
LEGO Minecraft 21114 Farma LEGO Juniors 10726 Stephanie a kočiar s koníkom LEGO Minecraft 21113 Jaskyňa
pozrite si celú ponuku 205 titulov
platí do 31.1. -  (už iba 9 dní)
Neváhajte dlho, akcia platí iba na tituly, ktoré máme na sklade a z niektorých už len posledné kusy.
Imunita + darček zadarmo Osemnásť básní / Eighteen Poems + darček zadarmo Pavučina bytia / The Cobweb of Being + darček zadarmo
pozrite si celú ponuku 15 titulov
platí do 1.3.
Kúpte si jednu z týchto špeciálnych kolekcií a od nás obdržíte aj knižný darček. Potešiť sa tak môžete knihou básní od Jamesa Wrighta - Červenokrídly drozd, ktorú dostanete úplne zadarmo.
Kacír a bosorka Deti búrky Boj o trón
pozrite si celú ponuku 43 titulov
platí do 31.1. -  (už iba 9 dní)
Viac času na čítanie vám síce darovať nedokážeme, ten si musíte urobiť sami, ale vieme vám ponúknuť zaujímavé knihy s ešte zaujímavejšími zľavami, ktoré vám tento čas spoľahlivo vyplnia!
Vydavateľstvo Fortuna Libri prichádza s (po)vianočnou nádielkou skvelých kníh z vlastnej dielne za skutočne vynikajúce ceny.
Romantiku, humor, napätie alebo radšej skutočný príbeh? V tejto chvíli je už len na vás, ktorú si vyberiete ako oneskorený darček ;)
Je t'aime Paris Loving London Evviva Roma
pozrite si celú ponuku 196 titulov
platí do 31.1. -  (už iba 9 dní)
Zdokonaľte sa v cudzích jazykoch čítaním príbehov! Čítanie anglických, nemeckých, španielskych či talianskych príbehov pre deti aj dospelých vás zdokonalí v cudzej reči.
Preto neváhajte a vyberte si pre seba :) :
- Angličtina
- Nemčina
- Španielčina
- Taliančina
- Francúzština

Akciové ceny na uvedené tituly sú platné do uvedeného dátumu v aktuálnom roku alebo do vypredania zásob.

Ak knihu nemôžeme s potešením čítať znovu a znovu, potom ju netreba čítať vôbec. (Voltaire)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 367 608,50 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička