Knihy
E-knihy

Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

rôzna výška zľavy

Spoznajte kvalitu Blu-ray filmov už od 5,99€

platí do 20. 2.

Pre vás - milovníkov filmových zážitkov s vysokou kvalitou obrazu a zvuku sme pripravili skvelú ponuku. Výber blu-ray filmov za ceny, ktorým neodoláte. Tak viac neváhajte a skráťte si dlhé zimné večery s poriadnou dávkou napätia, dobrodružstva či romantiky. Iba do vypredania zásob!

rôzna výška zľavy

E-kniha týždňa!

platí do 22. 1.

E-kniha týždňa! Päť pozvaní za polovicu ceny tlačenej knihy, odporúčanej vydavateľom! Platí do 21.1.2018.

rôzna výška zľavy

Zažite neopakovateľné zľavy s Albatros-om!

platí do 28. 2.

Doplňte si svoju knižnicu o vybrané tituly so zľavami až do 70%. Vyberte si z rozmanitej ponuky dobrodružnej, ľúbostnej či detskej literatúry. Na svoje si prídu i milovníci encyklopédií, komiksov a tiež krížoviek. Tak viac neváhajte a využite túto ponuku viac než 400 titulov.

Aká je vaša predstava pohodového zimného večera? Horúci čaj, teplá deka a skvelá knižka z obľúbeného vydavateľstva Motýľ? Ak máte rovnakú predstavu, tak viac neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky ľúbostných, historických románov či skutočných príbehov. A to všetko s neopakovateľnými zľavami.

Pre všetkých kávičkárov sme pripravili mix tých najkvalitnejších káv z celého sveta - teraz i v darčekovom balení. Vyžite zľavu 20% až do polovice februára.

rôzna výška zľavy

Začnite rok s tým najlepším hudobným výberom!

platí do 15. 2.

Radi by ste sa naladili do nového roka so skutočnými hudobnými hitmi? Ak áno, u nás si určite prídete na svoje, bez ohľadu na to, či ste nadšencom tanečných hitov alebo výberoviek zo 70-tych či 80-tych rokov. Stačí urobiť jediné - vybrať si z našej ponuky a vaše obľúbené CD získate len za 7,99€.

rôzna výška zľavy

Posledná šanca na nákup končiacich e-kníh!

platí do 1. 2.

Milí Martinusáci, prinášame Vám zoznam e-kníh, ktorým čoskoro skončí licencia a hrozí, že už nebude obnovená. Toto je teda možno posledná šanca, ako si tieto tituly zaobstarať! :)

rôzna výška zľavy

Obdarujte svojich blízkych aj po Vianociach!

platí do 31. 1.

Rozmýšľate, že by ste potešili svojich blízkych aj po Vianociach? Veľmi radi Vám s tým pomôžeme! Vydavateľstvo Fortuna Libri prichádza s (po)vianočnou nádielkou skvelých knižných titulov,ktoré rozhodne stoja za oneskorený darček. Ostáva už len na vás, či dáte prednosť romantike, detektívnym zápletkám alebo skutočným príbehom.

rôzna výška zľavy

Kolekcia Star Wars so zľavou 25% iba u nás!

platí do 31. 1.

Ak aj ty patríš medzi nadšencov Star Wars, máme pre teba pripravenú limitovanú akciu! Celú kolekciu so skvelou zľavou 25% si môžeš zakúpiť iba u nás. Preto sa poponáhľaj a zadováž si kolekciu skôr ako tvoji kamoši. Množstvo je obmedzené!

rôzna výška zľavy

Pestrá ponuka titulov z Tatranu so zľavami až do 85%!

platí do 28. 2.

Vydavateľstvo Tatran prináša zaujímavé knižné tituly so zľavami až do 85%. Čaká na Vás pestrá ponuka odbornej literatúry, silná dávka romantiky a tiež skutočné príbehy plné emócií. Na svoje si prídu i priaznivci Twilight ságy či obľúbených antistresových omaľovániek. A to všetko za dlhodobo jedinečné ceny!

rôzna výška zľavy

DVDéčko za euríčko!

platí do 31. 1.

Využi našu skvelú akciu a získaj obľúbené dvd za symbolické euríčko! Každý týždeň v znamení iného filmového večera! S novým týždňom prichádza i nové dvd, preto už dlhšie neváhaj.