Knihy
E-knihy

Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Milí Martinusáci, radi by ste si dopriali nový zážitok z poznávania zaujímavých oblastí, akými sú história, veda, príroda, umenie a mnoho ďalších? Alebo máte doma malých zvedavcov, ktorých sprevádza túžba objavovať svet z rôznych perspektív? V tom prípade ste na správnom mieste, pretože práve tieto encyklopédie sú skvelým spoločníkom na ceste za novými objavmi :-) Vďaka kvalitným informáciám, nápaditému dizajnu i krásnym ilustráciám sa zaručene stanú základným kameňom vo vašej knižnici. Ale pozor, táto skvelá zľava platí len do polnoci.

rôzna výška zľavy

Knihy z dielne vydavateľstva Koruna len za 1,99€

platí do 12. 4.

Jedno z najmladších slovenských vydavateľstiev Koruna si už stihlo získať obrovskú popularitu a to hlavne medzi čitateľkami. Aj preto nás veľmi teší, že vám tituly z tohto vydavateľstva môžeme ponúknuť lacnejšie takmer o polovicu! :-)

rôzna výška zľavy

Blu-ray ponuka, ktorá sa neodmieta!

platí do 30. 4.

Milí Martinusáci, ponúkame vám desiatky zlacnených Blu-ray filmov. Využite jedinečnú možnosť objednať si kvalitné Blu-ray za neopakovateľné ceny. Romantika, akcia, napätie a oveľa viac so zľavami až do 77%. Vyberajte! Akcia platí do vypredania zásob.

V spolupráci s vydavateľstvom Grada sme si pre vás pripravili špeciálnu akciu. Pri príležitosti vydania štvrtého dielu od Roberta Bryndzu - Do posledního dechu si môžete dokúpiť všetky tri predchádzajúce diely so zľavou 41 %! Uvedené zľavy sú vypočítané z bežnej ceny e-knihy. Platí do 25.3.2018

rôzna výška zľavy

Zákony od Wolters Kluwer teraz výhodnejšie

platí do 31. 3.

Vydavateľstvo Wolters Kluwer si pre vás - všetkých právnikov, sudcov, znalcov či milovníkov zákonov pripravilo lákavú ponuku. Zľavy až do 50% na rôzne druhy zákonov aj s komentármi môžete využiť až do konca marca.

rôzna výška zľavy

Mesiac knihy s Artis Omnis

platí do 31. 3.

Vyberte si zo špeciálnej ponuky kníh z dielne tohto vydavateľstva. Len počas mesiaca kníh máte možnosť kúpiť si ich so zľavami až do - 70 %.

rôzna výška zľavy

Marcové zľavy s Bontonfilmom

platí do 31. 3.

Pripravili sme pre vás výber skvelých filmov pre celú rodinu. Na svoje si prídu priaznivci komédie, napätia, humoru, fanúšikovia dokumentov i nadšenci pre dobrodružstvo. Môžete si vybrať z vašich obľúbených DVD a Blu-ray so zľavou až do 45 %!

rôzna výška zľavy

Posledná šanca na nákup končiacich e-kníh!

platí do 2. 4.

Milí Martinusáci, prinášame Vám zoznam e-kníh, ktorým čoskoro skončí licencia a hrozí, že už nebude obnovená. Toto je teda možno posledná šanca, ako si tieto tituly zaobstarať! :)

rôzna výška zľavy

Výpredaj filmového skladu

platí do 31. 3.

Opäť sme pripravili niečo pre vás - milovníkov filmových zážitkov. Tentokrát môžete prežiť voľný čas v spoločnosti skvelých filmových žánrov. Zásobiť sa vašimi obľúbenými filmami nebolo ešte nikdy také výhodné! Využite výpredaj skladových zásob filmov so zľavami, ktoré dosahujú až 75%, avšak poponáhľajte sa, pretože zľavy platia iba do vypredania zásob :-)

Vyberte si zo svojho obľúbeného žánru:

rôzna výška zľavy

Značkové diáre so zľavou 25%

platí do 31. 3.

Nový rok už dávno klopal na dvere, no vy ste si ešte stále nezaobstarali svoj obľúbený plánovač? Tak už viac neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky krásnych a praktických diárov za skvelé ceny. Tento luxusný sprievodca každodenným životom zaručene poteší všetkých - romantické duše, detailistov alebo tých, ktorí majú radi informácie nielen v hlave, ale aj na (luxusnom) papieri :)

Aká je vaša predstava pohodového zimného večera? Horúci čaj, teplá deka a skvelá knižka z obľúbeného vydavateľstva Motýľ? Ak máte rovnakú predstavu, tak viac neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky ľúbostných, historických románov či skutočných príbehov. A to všetko s neopakovateľnými zľavami.

Puzzle pre celú rodinu za výhodne ceny! Spríjemnite si dni a skrášlite si domov obrázkami Vašich obľúbených puzzle od výrobcu Castorland. V ponuke nájdete aj novinky na tento rok, medzi nimi aj vzdelávacie puzzle pre vaše ratolesti.