Vedeli ste, že...? Tovar, ktorý máme na sklade, počas pracovnej doby expedujeme zvyčajne do 2 hodín od prijatia Vašej objednávky.

Dovolenkové audiovlny

Milí Martinusáci! Už ste sa vrátili z dovolenky ale sa na ňu ešte len chystáte a hľadáte, ako si spríjemniť voľný čas? Pripravili sme si pre vás Dovolenkové audiovlny. Vybrali sme desať titulov z rôznych žánrov, ktoré budú vždy na jeden týždeň v 25% zľave. Navyše, tieto tituly sa budú meniť každý týždeň! Do počúvania :)

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 10 titulov

1.
Pište jako copywriter  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Otto Bohuš  ·  Progres Guru (2016)
AKCIA
Je to jednoduché. Pokud chcete mít úspěšný web, zajistěte mu lákavý obsah. Prostřednictvím této audioknihy budete o praktickém copywritingu vědět více než 95% vaší konkurence. Doslova jeho kouzlu propadnete. (viac o audioknihe)
Naša cena: 9,50 € okamžite na stiahnutie
2.
Metro 2033  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Dmitry Glukhovsky  ·  OneHotBook (2016)
AKCIA
Světový apokalyptický bestseller ukazuje labyrint moskevského metra, kam se lidstvo uchýlilo po jaderné válce. V šachtách a tunelech živoří chabě propojená lidská společenství – co stanice, to specifická komunita. Mladík Arťom však (viac o audioknihe)
Naša cena: 8,12 € okamžite na stiahnutie
3.
Mafia na Slovensku I.  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE)
Gustáv Murín  ·  Kniha do ucha (2016)
AKCIA
Kniha „MAFIA NA SLOVENSKU - Osudy bossov Černákovej éry“ vychádza predovšetkým a najmä z už oficiálne zverejnených zdrojov, ako sú články v novinách a časopisoch, tlačové správy najmä agentúr TASR a SITA a zverejnené vyjadrenia po (viac o audioknihe)
Naša cena: 9,70 € okamžite na stiahnutie
4.
Cesta Steva Jobse  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Jay Elliot  ·  OneHotBook (2016)
AKCIA
Úžasné čtení pro všechny z nás, kdo se snažíme, aby naše vize byly úzce spojeny s řešením detailů. (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,76 € okamžite na stiahnutie
5.
Malý princ  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Antoine de Saint-Exupéry  ·  AudioStory (2016)
AKCIA
Audiokniha Malý princ vypráví příběh pilota (samotného Exupéryho), který ztroskotá na Sahaře, a tam se setkává s Malým princem, jenž sem přišel z daleké planetky.Vypravěč v osmi kapitolách seznamuje poslucháče s jeho příběhem. P (viac o audioknihe)
Naša cena: 5,40 € okamžite na stiahnutie
6.
Zen a hotovo  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Leo Babauta  ·  Progres Guru (2016)
AKCIA
Zen a hotovo je knížka pro všechny, kteří chtějí dát svému životu řád. Nabízí stejnojmenný minimalistický systém (anglicky „Zen to done“ – ZTD) deseti návyků, díky nimž je možné úkoly, projekty i povinnosti trvale uspořádat (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,79 € okamžite na stiahnutie
7.
Úpal / V Paríži  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE)
Ivan Bunin  ·  Kniha do ucha (2016)
AKCIA
Po veľkom úspechu titulu Daniil Charms - Príbehy vydáva vydavateľstvo Kniha do ucha - 8 ďalší titul dvojice Dado Nagy a Juraj Dobrakov. (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,69 € okamžite na stiahnutie
8.
Homo ASAPiens  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE)
Rado Ondřejíček  ·  Publixing Ltd (2016)
AKCIA
Kniha o ľuďoch, pre ktorých ASAP z bežnej kancelárskej skratky prerástlo v symbol vtlačený hlboko do ich životov. O tom, čo všetko dokážu obetovať práci, o ich hľadaní a nenachádzaní, o úspechu, frustrácii, zodpovednosti, zmysle pre p (viac o audioknihe)
Naša cena: 5,99 € okamžite na stiahnutie
9.
Emil Běžec  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Pavel Kosatík  ·  Radioservis (2016)
AKCIA
Emil Běžec - audiokniha obsahuje úryvky z prvního uceleného životopisu sportovní legendy doplněné dokumentárními nahrávkami. Čte Ivan Trojan. (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,76 € okamžite na stiahnutie
10.
Otčina  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Robert Harris  ·  Radioservis (2017)
AKCIA
Berlín 1964. Německo válku neprohrálo a připravuje se na oslavu 75. narozenin Hitlera. Detektiv Xavier March, stojící stranou nacionálně socialistického běsnění, se snaží zjistit pravdu v případu, ve kterém znepokojivou rychlostí přib (viac o audioknihe)
Naša cena: 8,12 € okamžite na stiahnutie

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Jazyk
Farba obálky
Dávaj si pozor, keď čítaš knihy o zdraví. Mohol by si zomrieť z tlačovej chyby. (Mark Twain)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 238,92 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička