popis Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás

Na Slovensku je veľa kníhkupectiev, kamenných aj internetových. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás?
 1. 1Knihy predávame od roku 1990. V tomto roku bolo založené „kamenné" kníhkupectvo MARTINUS v Martine, v roku 2001 sme spustili aj naše internetové kníhkupectvo. Za ten čas sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. Nie sú to prázdne slová - každý mesiac im posielame niekoľko desiatok tisíc kníh. S úrovňou našich služieb a spokojnosťou zákazníkov určite chceme ísť stále vyššie.
 2. 2Sme najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku podľa návštevnosti aj obratu, a jeden z najvýznamnejších slovenských on-line obchodov celkovo. Mesačne nás navštívi vyše 600 000 zákazníkov. Na www.martinus.sk nakupujú ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia, väčšina z nich sa ku nám pravidelne vracia.
 3. 3Máme dlhoročné nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a prepracovaný logistický systém. To nám spolu s našimi skúsenosťami dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie a spoľahlivo a zároveň Vám poskytovať lepšie ceny.
 4. 4Sme výhodnejší. Keďže sme internetové kníhkupectvo a spolupracujeme aj s „kamenným" kníhkupectvom, dokážeme Vám ponúknuť výhody oboch naraz. Vďaka internetu Vás bežne potešíme zľavami od 5% do 25% na drvivú väčšinu tovaru, vďaka „kamennému" kníhkupectvu máme veľa titulov hneď na sklade a zároveň si Vaše knihy môžete pozrieť a prevziať osobne.
 5. 5Ponúkame Vám výhodné ceny poštovného už od 1,99 € pri elektronickej platbe. Pri objednávkach nad 39,00 € poštovné na Slovensko neplatíte.

Ďalšie maličkosti, ktoré potešia...

 • naša ponuka patrí medzi najväčšie na Slovensku (viac ako 200 000 titulov)
 • novinky aj bestsellery u nás kúpite ešte výhodnejšie - platí na ne zľava až do 20%
 • pravidelné akcie pri príležitostí rôznych sviatkov so zľavami až do 90%
 • u nás môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, osobne v našej predajni, elektronickým bankovníctvom TatraPay (TatraBanka), SporoPay (Slovenská sporiteľňa), ePlatby VUB (VUB Banka), UniPlatba (UniCredit Bank), ČSOB Platobné tlačidlo (Československá obchodná banka), Platba ONLINE (Poštová banka), VeBpay (Sberbank), platba kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard), Zuno Pay, platba PayPal
 • o odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom aj SMS správou
 • ponúkame Vám osobný odber v 8 slovenských mestách - v Bratislave, Martine, Nitre, Žiline, Považskej Bystrici, Poprade, Košiciach a Lučenci máme dokopy 9 kníhkupectiev, v ktorých si môžete nielen vychutnať atmosféru tisíciek kníh, ale aj vyzdvihnúť Vaše internetové objednávky. Každá objednávka v hodnote vyššej ako 10 € má v takom prípade poštovné zadarmo
 • u nás môžete nakupovať aj s použitím mobilného telefónu iPhone - stiahnite si našu iPhone aplikáciu, alebo vyskúšajte mobilnú verziu nášho webu a nakupovať môžete, aj keď práve nesedíte za počítačom
Kúpa knihy by bola dobrá, keby sme si mohli súčasne prikúpiť aj čas na jej prečítanie. (Schopenhauer)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 956,99 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička