popis Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Bolo nájdených 1211 titulov vyhovujúcich zadaným podmienkam.

1.
Kam zmizla
Gayle Forman  ·  Ikar (2015)
Od tragickej autonehody prešli tri roky... Mia prežila, stratila však najbližšiu rodinu aj chuť žiť. Pomohli jej lekári, kamaráti, a najmä jej priateľ, gitarista Adam Wilde. Trpkú životnú skúšku však ich mladá láska neprežila a cesty dvojice sa rozišli... (viac o titule)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Kam si zmizla, Bernadette
Maria Sempleová  ·  Plus (2014)
Nedbanlivo vtipná kniha o dievčati, ktoré na vlastnú päsť pátra, kam sa podela jej matka. Bernadette Foxová zmizla po tom, čo jej pätnásťročná dcéra Bee priniesla zo školy samé jednotky a začala sa dožadovať sľúbenej odmeny:... (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Kam zmizla Aljaška
John Green  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM) (104)
Debutový román Kam zmizla Aljaška, za ktorý autor získal cenu Printze Award. Miles má bizarnú záľubu v posledných slovách svetových osobností. Najviac ho fascinuje Francois Rabelais a jeho posledná veta: „Idem hľadať to Veľké Azda." (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
4.
Kam zmizla Aljaška + Na vine sú hviezdy
John Green  ·  vydavateľ neuvedený (2013)
Kolekcia dvoch bestsellerov z pera svetoznámeho Johna Greena - Na vine sú hviezdy a Kam zmizla Aljaška... (viac o titule)
Naša cena: 18,74 €  (teda ušetríte 18%) posielame do 5 dní
5.
Kam zmizla
Kam zmizla  E-KNIHA
Gayle Forman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Od tragickej autonehody prešli tri roky... Mia prežila, stratila však najbližšiu rodinu aj chuť žiť. Pomohli jej lekári, kamaráti, a najmä jej priateľ, gitarista Adam Wilde. Trpkú životnú skúšku však ich mladá láska neprežila... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
6.
Kam zmizla Aljaška
John Green  ·  Slovart (2013)
Miles má bizarnú záľubu v posledných slovách svetových osobností. Najviac ho fascinuje Francois Rabelais a jeho posledná veta: „Idem hľadať to Veľké Azda." Miles si nechce počkať na podobný osud a presvedčí rodičov, nech ho pošlú ... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
7.
Kam zmizla Julie
Amy Gentry  ·  Ikar (2017)
PRIPRAVUJEME
Keď trinásťročná Julie Whitakerová jednej noci zmizne z domu, vyzerá to ako učebnicový príklad únosu. Rodina je zdrvená, napriek tomu však verí, že ich dcéra je stále nažive. Lenže nikto nežiada výkupné, neobjavuje sa žiadna stopa... (viac o titule)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 18.7.2017
8.
Where'd You Go, Bernadette?
Maria Semple  ·  Orion (2013)
WHERE'D YOU GO, BERNADETTE is a compulsively readable, irresistibly written, deeply touching novel about misplaced genius and a mother and daughter's place in the world. (viac o titule)
Naša cena: 9,98 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
9.
Kde se touláš, Bernadetto
Maria Sempleová  ·  Plus (2014)
Geniální nebo vyšinuté? Nezřízeně vtipná kniha o dívce, která na vlastní pěst pátrá, kam že se to poděla její matka a nebojí se použít všechny prostředky, včetně: veřejných listin, tajné korespondence její psychiatričky, emailů a všeho co má po ruce. (viac o titule)
Naša cena: 12,34 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
10.
Looking for Alaska
John Green  ·  HarperCollins Publishers (2011)
Miles Halter’s whole life has been one big non-event until he starts at anything-but-boring Culver Creek Boarding School and meets Alaska Young... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
An Abundance of Katherines
John Green  ·  Penguin Books (2012)
When it comes to relationships, Colin Singleton's type is girls named Katherine. And when it comes to girls named Katherine, Colin is always getting dumped. Nineteen times, to be exact. On a road trip miles from home, this anagram-happy, ... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
Looking for Alaska
John Green  ·  HarperCollins Publishers (2013)
The unmissable first novel from bestselling and award-winning author of The Fault in our Stars. "If people were rain, I was drizzle and she was a hurricane." Miles Halter's whole life has been one big non-event, until he meets Alaska Young... (viac o titule)
Naša cena: 9,98 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
13.
Die Erste Liebe
John Green  ·  Deutscher Taschenbuch Verlag (2014)
Katherine V. fand Jungs eklig. Katherine X. wollte, dass sie nur Freunde bleiben. Katherine XIX. brach ihm das Herz... (viac o titule)
Naša cena: 13,25 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
14.
Eine wie Alaska
John Green  ·  Deutscher Taschenbuch Verlag (2014)
Miles hat die Schule gewechselt. Auf dem Internat verknallt er sich in die schöne Alaska. Sie ist das Zentrum ihres Sonnensystems, der magische Anziehungspunkt des Internats. Wer um sie kreist, ist glücklich und verletzlich gleichermaßen, ... (viac o titule)
Naša cena: 13,25 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
15.
Kam zmizela Anna
Lenka Juráčková  ·  Albatros (2016)
Třináctiletý Adam pomáhá tátovi s úklidem v domě, který rodina nedávno koupila. Dům je starý a bude potřebovat mnoho oprav, má však v sobě něco nezvykle tajemného. A skutečně, Adam v nenápadném úkrytu za skříní objeví zvláštní fotografii s... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
16.
Kam po Bratislave
Andrea Podzimková  ·  CPRESS (2015)
Chcete spoznať čaro a rozmanitosť Bratislavy? Lákajú vás historické pamiatky, rôzne architektonické zaujímavosti alebo rozmýšľate, kam vyraziť do múzea, galérie alebo za športovým vyžitím? Či už sa budete pohybovať v centre Bratislavy alebo... (viac o titule)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
17.
Knihožrouti: Kam zmizela školní knihovna?
Klára Smolíková  ·  Triton (2017)
Aleš se Zorkou se pouštějí do dobrodružného pátrání. Tentokrát přímo ve škole. Musí zjistit, co se stalo se školní knihovnou! Během prázdnin beze stopy zmizela a s ní všechny knížky! Pomohou jim kamarádi knihožrouti? Kniha K (viac o titule)
Naša cena: 8,44 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
Kam po západnom Slovensku
Andrea Podzimková  ·  CPRESS (2016)
Cez 160 tipov na rozmanité výlety po celom západnom Slovensku. Záleží len na vás či zatúžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom spoločenskom podujatí s najrôznejšími... (viac o titule)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Kam v jižních Čechách
Eva Obůrková  ·  CPRESS (2011)
Pro ty, kteří chtějí objevovat zajímavá místa v České republice, jsou připraveny průvodce z edice Kam. V jednotlivých titulech naleznete tipy na výlety v různých tematických okruzích, a to jak do přírody... (viac o titule)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
20.
Kam po strednom Slovensku
Andrea Podzimková  ·  CPRESS (2016)
Každý kút Slovenska má svoje špeciality, pýchy a skvosty. Ani na strednom Slovensku to nie je inak. Či zatúžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom... (viac o titule)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní

Filtrovanie výsledkov

Oddelenia
Kategórie
ViacMenej
Autori
ViacMenej
Formát
ViacMenej
Jazyk
ViacMenej
Na sklade v...
Farba obálky
Podľa hodnoteniaAj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 633,35 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička