Boli nájdené 4 tituly vyhovujúce zadaným podmienkam.

1.
Jozef Gluvňa  ·  Jozef Gluvňa (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
E-book pozostáva z dvoch častí. V prvej časti - Knihe neprofesionality - autor svojími komentármi reaguje na rôzne skreslené a zavádzajúce informácie niektorých predajcov a realizátorov kamenných kobercov. Vyvracia mýty a polopravdy... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,00 € okamžite na stiahnutie
2.
Jozef Gluvňa  ·  Jozef Gluvňa (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kniha je určená architektom, stavbárom, realizačným firmám, stavebninám, širokej laickej verejnosti. Podrobne rozoberá problematiku kamenných kobercov, vhodnosť a nevhodnosť použitia, správne navrhovanie skladby, najčastejšie chyby... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,50 € okamžite na stiahnutie
3.
Jozef Gluvňa  ·  Jozef Gluvňa (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kamenný koberec má špecifické vlastnosti, ktorými sa odlišuje od štandardne používaných materiálov (napríklad dlažba). Preto si aj vyžaduje iné technické riešenia detailov. V publikácii autor upozorňuje na vybrané kritické detaily.. (viac o eknihe)
Naša cena: 5,00 € okamžite na stiahnutie
4.
Juraj Glovňa  ·  Slovenský komitét slavistov (2017)
V publikácii šestnásť lingvistov slavistickej orientácie zo slovanských krajín, z Nemecka, Rakúska a USA prináša najnovšie výsledky z výskumu kodifikácii slovanských spisovných jazykov alebo pertraktuje už známe poznatky z tejto oblasti z iného uhla... (viac o knihe)
Naša cena: 9,70 € zvyčajne posielame do 8 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé. (F. Vymazal)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 408 775,52 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička