Vedeli ste, že...? Každý týždeň Vám posielame knižky, DVD a hry v hmotnosti priemerného slona.

Eknihy

V našej ponuke nachádza 11 495 e-kníh

1.
Jo Nesbo  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #1
V Osle nájdu mŕtve ženské telo vo vlastnom byte obete. Na krku má stopy po železnom chrupe a z tela vycicanú krv. Vyšetrovací tím vedie Katrine Brattová. Vraždy odkazujú na prejavy vampirizmu, ktorý mnohí kriminálni psychológovia vnímajú veľmi... (viac o titule)
Naša cena: 11,10 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Mrazivé dni  E-KNIHA
Fred Vargas  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #73
Fred Vargas je pseudonym úspešnej francúzskej spisovateľky, ktorej doteraz vyšlo v slovenčine sedem krimi titulov. Komisár Bourlin z 15. parížskeho obvodu je privolaný k... (viac o titule)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
3.
Nevesta  E-KNIHA
Katarína Machová  ·  Marenčin PT (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #28
Monika študuje na právnickej fakulte a popri škole si privyrába ako hosteska pre luxusné automobilové spoločnosti. Tu sa stretáva s manažérom jednej z nich a keď medzi nimi preskočí iskra, ich láska dostáva zelenú. (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 11%) okamžite na stiahnutie
4.
Jasinda Wilder  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #4
<b>E-kniha týždňa!</b>Práca Madam X spočíva v tom, že vychováva a mení drzých, rozmaznaných synov bohatých a mocných mužov na slušných mladých ľudí, ktorí sa vedia vhodne správať v spoločnosti, vtipne konverzovať a majú dosť sebavedomia... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
5.
Kathryn Croft  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #7
Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila. Zrazu sa sčista-jasna... (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 50%) po vyjdení (predbežne 28.3.2017) okamžite na stiahnutie
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 4 dni
6.
Petra Nagyová Džerengová  ·  Marenčin PT (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #27
Štyri priateľky. Na všetko. Na život, aj na smrť. Jedna ochorie, dve opustia manželia a štvrtá od neho odíde sama. Príliš veľa zmien pre každú z nich… Našťastie, majú jedna druhú a podržia sa navzájom. (viac o titule)
Naša cena: 10,90 €  (teda ušetríte 16%) okamžite na stiahnutie
7.
Danielle Steel  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #11
Tento román je azda to najlepšie, čo Danielle Steel vytvorila. Je to pútavý príbeh o temnom tajomstve, o druhej šanci a sile lásky a odvahy, ktorú každý z nás potrebuje na prekonanie najväčších životných problémov. (viac o titule)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
8.
Petra Nela  ·  Petra Nela (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #9
Pečenie bez lepku, laktózy, kvasníc, vajec a vegánske môže byť naozaj jednoduché ak máte správne recepty. Autorka tejto knihy Petra Nela foodblogerka z Glutenfreesphere už vytvorila naozaj množstvo receptov bez lepku a iných alergénov... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 € okamžite na stiahnutie
9.
Jako pravá dáma  E-KNIHA CZ
Alissa Johnson  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #18
Winnefred Blytheová žije od třinácti let v chudobě se svou guvernantkou a přítelkyní Lilly Illestoneovou ve skotském sídle Murdoch House. Musí vystačit s pouhými pěti librami ročně, ale obě ženy usilovně pracují, aby se uživily. (viac o titule)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
10.
Timothy Snyder  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #23
Náčrt knihy s podtitulom „Dvadsať ponaučení z 20. storočia“ vznikol ako dlhý facebookový status, napísaný v lietadle krátko po amerických voľbách. Jeden z najvýznamnejších znalcov novodobých dejín strednej a východnej Európy... (viac o titule)
Naša cena: 4,90 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
11.
Pekné SMS-ky  E-KNIHA
Viktor Vavrin  ·  Viktor Vavrin (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Básnická zbierka Pekné SMS-ky, skôr pekné slová, úvahy sú z môjho jedného životného obdobia, ale i súčasnosti, kde som mal v dlhšom časovom období dva pekné vzťahy. Spoločným znakom bola vzdialenosť, nazvime to vzťahy na diaľku... (viac o titule)
Naša cena: 7,80 € okamžite na stiahnutie
12.
James Patterson  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lindsay naplno prožívá mateřství a šťastné manželství. Když však z luxusního hotelu, kde došlo k vraždě, zmizí krásná, svůdná blondýna, začne se Lindsayina idyla drolit. (viac o titule)
Naša cena: 8,00 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
13.
Odvlečení  E-KNIHA
Ivana Havranová  ·  Marenčin PT (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Žijú medzi nami. Prežili holokaust. Mnohí sa s tým čiastočne vyrovnali, ale spomienky vždy vyvolajú silné emócie. Niektorí stratili rodinu, domov, iní vieru aj ilúzie o tomto svete. Čím všetkým si prešli sa asi nedozvieme... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 18%) okamžite na stiahnutie
14.
Konvália  E-KNIHA
Denisa Fulmeková  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Príbeh židovského dievčaťa Vali Reiszovej, ktorá sa počas holokaustu stala matkou dieťaťa františkánskeho mnícha a exponovaného slovenského básnika Rudolfa Dilonga. Ich vzťah sa začal ešte v medzivojnových... (viac o titule)
Naša cena: 8,39 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
15.
Vojtech Zamarovský  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha Dejiny písané Rímom z pera majstra Zamarovského hovorí o meste, ktoré sa nazýva večným, i o Rímskej ríši, ktorej dalo toto mesto meno. Autor sleduje cestu od... (viac o titule)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Sheila Norton  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kocúrik Oliver len výnimočne opúšťa svoj bezpečný domov v hostinci Horáreň. No keď hostinec zničí požiar, zostane bez strechy nad hlavou. Oliverov život sa dramaticky zmení. Vo svojej blízkosti však nájde veľa láskavých ľudí... (viac o titule)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
17.
Barbara Hannay  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V roce 1942, když jednotky japonské armády ohrožují severní Austrálii a chystají se napadnout Townsville, posílá dědeček mladou Kitty Martinovou do vnitrozemí na farmu Moonlight Plains. Avšak ani tam není uchráněna před nebezpečím... (viac o titule)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
18.
Viktor Vavrin  ·  Viktor Vavrin (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ako Viktor Vavrín som v písaní kníh začiatočník, ale ľudia ma poznajú ako veštca a liečiteľa Adama154 viac ako 15 rokov. Poskytujem dennodenné služby v tejto oblasti, ale možnosti oslovenia väčšieho množstva ľudí cez telefón je... (viac o titule)
Naša cena: 8,80 € okamžite na stiahnutie
19.
Pedram Shojai  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Že ste zmeškali hodinu jogy? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Ľutujete, že netrávite dosť času so svojimi deťmi, partnerom... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
20.
Dmitry Glukhovsky  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čo je súčasné Rusko? Kto mu vládne? Akí sú jeho obyvatelia? Na tieto, ale aj iné otázky sa autor slávnej série o moskovskom metre Dmitry Glukhovsky usiluje odpovedať čitateľovi, a to v prekvapujúcej polohe. Veľké plochy... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 575

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky
Odkedy som chytil tvoju knihu až kým som ju nepustil, nemohol som prestať sa smiať. Raz si ju určite prečítam. (Groucho Marx)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 378 296,98 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička