Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Eknihy

V našej ponuke nachádza 11 621 e-kníh

1.
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #38
26. apríla 1986 o 1:24 zaznela v černobyľskej jadrovej elektrárni séria výbuchov. Bol to začiatok najväčšej jadrovej nehody v 20. storočí. Černobyľská katastrofa sa stala jednou z najsilnejších tém, ktorú vo svojej tvorbe spracovala... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
2.
Rande naslepo  E-KNIHA
Marek Zákopčan  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #32
Rande naslepo je akčná romantická komédia. Mladý spisovateľ Filip si nevie nájsť partnerku, a preto mu súrodenci dohodnú cez internet rande naslepo. To však netuší, že na stretnutie príde celkom iná osoba... Lea je na úteku pred... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
3.
Juraj Červenák  ·  Artis Omnis (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #8
Prvý diel veľkolepej historickej fantasy z čias Kyjevského kniežatstva, kedy na pozadí vojenských výprav kniežaťa Svjatoslava vznikla legenda o udatných bohatieroch. Odľahlú dedinu na území kmeňa Muromcov prepadnú lovci otrokov... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
4.
Petra Biricová  ·  Petra Biricová (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Bomba Lulu – pre kamarátov iba Lulu, je žurnalistkou. Píše články pre časopis „Cestou-Necestou“ a jej najbližsie kroky vedú do Bologne v Taliansku. Pracuje na reportáži o najstaršej univerzite v Európe a o živote jej študentov... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
5.
Howard Philllips Lovecraft a August Derleth  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka... (viac o titule)
Naša cena: 13,40 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
6.
Večery v Umbrii  E-KNIHA CZ
Marlena de Blasi  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Výtečné jídlo, výborné víno, západ slunce nad umbrijskými kopci a obyčejný, ale přitom bohatý život místních žen… To vše na vás čeká v nové knize Marleny de Blasi, autorky bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 52%) okamžite na stiahnutie
7.
Mirka Manáková  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Telo ako trest je román inšpirovaný skutočným príbehom. Kristián Inovecký sa stretáva s opovrhnutím a posmechom, ktoré sa mu dostávajú od rodiny a známych. Považujú ho za homosexuála. Šuškajúce klebetnice však netušia, čo v sebe... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
8.
Sheila Norton  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kocúrik Oliver len výnimočne opúšťa svoj bezpečný domov v hostinci Horáreň. No keď hostinec zničí požiar, zostane bez strechy nad hlavou. Oliverov život sa dramaticky zmení. Vo svojej blízkosti však nájde veľa láskavých ľudí... (viac o titule)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
9.
Marek z Káltu  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Viedenská maľovaná kronika (po latinsky Chronicon Pictum) bola napísaná v latinčine v rokoch 1358 – 1370. Vo dvore kráľa Ľudovíta Veľkého sa neznámemu autorovi podarilo zaznamenať a... (viac o titule)
Naša cena: 17,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
10.
Veronika Šikulová  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Veronika Šikulová debutovala v roku 1997 útlou knižkou Odtiene. Je to knižka skíc, portrétov a etúd. Už tento text jasne naznačil, kam sa bude autorkina literárna ... (viac o titule)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
11.
Lucia Braunová  ·  Elist (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Život Olívie Walterovej plynie podľa predstáv. Je šťastná, zadaná a úspešná v tom, čo robí. Je obľúbenou spisovateľkou hororov. Všetko sa však končí, keď sa vyberie s partiou priateľov na dovolenku do náručia hôr... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
12.
Gaming 7  E-KNIHA CZ
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (viac o titule)
Naša cena: 1,90 € okamžite na stiahnutie
13.
Ivan Szabó  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Nie všetko, čo sa odohralo v histórii, sa dostalo na stránky kníh o veľkých dejinách. Popri významných udalostiach sa prihodili aj malé vzrušujúce príhody, na ktoré sa časom zabudlo. No tieto epizódy či historky existovali a často... (viac o titule)
Naša cena: 5,50 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
14.
Halina Birenbaumová  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Očité svědectví holocaustu. Její popis je natolik autentický, jako byste poslouchali vyprávění blízké osoby. (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 37%) okamžite na stiahnutie
15.
Mária Šelmeciová  ·  Mária Šelmeciová (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Aj vy niekedy túžite po moci, ktorú nemáte? Radi zablúdite do sveta plného napätia, lásky, priateľstva a dobrodružstva? Skúste sa zasnívať s týmto príbehom... Kameň, ktorý v sebe skrýva ohromnú silu, o ktorej nikto ani netuší... (viac o titule)
Naša cena: 5,80 € okamžite na stiahnutie
16.
Obrana masochismu  E-KNIHA CZ
Anita Philips  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V této provokativní knize Anita Phillips inteligentně zachraňuje masochismus před klinickým diskurzem, který jej nazývá patologickou chorobou, a navrací jej do kontextu odlišné... (viac o titule)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
17.
Patti Smith  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kontemplativní odysea legendární Patti Smith prochází napříč městy, místy a ka- várnami celého světa. Básnířka, zpěvačka, výtvarná umělkyně a jedna z nejvýraznějších... (viac o titule)
Naša cena: 7,49 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
18.
Clare Swatman  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
<b>E-kniha týždňa!</b>Niektorí ľudia hľadia láske celý čas do tváre a pritom nevedia, že ju už našli. Určite sa to dá povedať aj o Zoe a Edovi. Dlho tápali, a hoci rôznymi cestami, vždy kráčali rovnakým smerom. A po rokoch, keď sa v ich živote... (viac o titule)
Naša cena: 6,45 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
19.
Božena Němcová  ·  Petit Press (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Božena Němcová pobudla aj na Slovensku a bola to práve ona, ktorá v knihe Slovenské pohádky a pověsti zachytila najznámejšie slovenské rozprávky ako Valibuk; Mahulena, krásna panna; Vlkolak; Slncový kôň; Pamodaj šťastia, lavička... (viac o titule)
Naša cena: 4,99 € okamžite na stiahnutie
20.
Mila Kazanska  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sbírka obsahuje dobrodružné milostné příběhy, kde mystika a magie nehrají menší roli, než erotické dobrodružství. (viac o titule)
Naša cena: 3,00 € okamžite na stiahnutie
123456789 … 582

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky
Urob to sexy a zábavné a máš skoro všetko, čo potrebuješ pre čítavú knihu, z ktorej by sa mohol vykľuť veľký bestseller. (Heller J.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 382 768,09 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička