Knihy
E-knihy

Medzinárodné právo súkromné

Vydavateľstvo
C. H. Beck, 2011

Medzinárodné právo súkromné od autorského kolektívu pod vedením Natálie Štefankovej a Petra Lysinu vypĺňa medzeru, ktorá bola spôsobená absenciou učebnice z daného predmetu...

Čítaj viac

46,55 €

Bežná cena Bežne 49,00 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Medzinárodné právo súkromné od autorského kolektívu pod vedením Natálie Štefankovej a Petra Lysinu vypĺňa medzeru, ktorá bola spôsobená absenciou učebnice z daného predmetu. Na tvorbe učebnice sa podieľali poprední pedagógovia slovenských vysokých škôl, ktorí sa venujú problematike medzinárodného práva súkromného.

Autorský kolektív bol doplnený aj autormi pôsobiacimi v právnej praxi medzinárodného práva súkromného, či príbuzných súkromnoprávnych disciplín, ktoré sú späté s medzi národným právom súkromným. Ambíciou učebnice je poskytnúť základný prehľad a orientáciu v náročnej problematike medzinárodného práva súkromného, a to nielen pre študentov vysokých škôl, ale rovnako tak aj pre právnu prax, ktorá sa s otázkami patriacimi do predmetu úpravy medzinárodného práva súkromného potýka prakticky denne.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
600
Hmotnosť
780 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
C. H. Beck
Rozmer
140×224 mm
ISBN
9788074003516
Naše katalógové číslo
99544

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

2
2
0
0
0

Michaela Chovancová
Michaela Chovancová
16.4.2012
Názor čitateľa
veľmi dobre a odborne spracovaná kniha...
Čítaj viac