Knihy
E-knihy

Periodická sústava chemických prvkov

Závesná PVC tabuľa

  Vydavateľstvo
  Publicom

  Závesná tabuľa Periodická sústava chemických prvkov je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl a osemročných gymnázií ako učebná pomôcka pri výučbe na hodinách chémie...

  Čítaj viac

  108,43 €

  Bežná cena Bežne 114,14 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 18 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  108,43 €

  Viac o knihe

  Závesná tabuľa Periodická sústava chemických prvkov je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl a osemročných gymnázií ako učebná pomôcka pri výučbe na hodinách chémie.

  Druhé vydanie ponúka všetky základné informácie o v súčasnosti známych chemických prvkoch – protónové číslo, teplotu topenia a varu, typ kryštálovej sústavy, hustotu, oxidačné číslo, značku a slovenský názov prvku. Farebné rozlíšenie rozdeľuje prvky na kovy, polokovy a nekovy, farebné označenie delí jednotlivé prvky na alkalické kovy, kovy alkalických zemín, chalkogény, halogény, vzácne plyny, lantanoidy, aktinoidy, triádu železa, triádu ľahkých platinových kovov a triádu ťažkých platinových kovov.

  Výrobok dopĺňajú základné informácie o ruskom chemikovi D. I. Mendelejevovi – autorovi prvej verzie periodickej sústavy chemických prvkov. Závesná tabuľa je vhodná na trvalé umiestnenie v odborných učebniach, ale i v jednotlivých triedach.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Periodická sústava chemických prvkov -
  List zo záhrobia - Dominik Dán
  119,59 €
  Ušetríte 8,50 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Kúpte spolu
  Periodická sústava chemických prvkov -
  List zo záhrobia - Dominik Dán
  119,59 €
  Ušetríte 8,50 €