Knihy
E-knihy

Modrý mesiac

Nesmrteľní

Slovart, 2010
Vydavateľstvo
Slovart, 2010
2. diel série
Nesmrteľní

Druhé pokračovanie veľmi obľúbenej série Nesmrteľní, v ktorej Ever postupne spoznáva nový svet. Užíva si spoločne strávené chvíle s Damenom a učí sa využívať svoje novonadobudnuté schopnosti. Keď na školu príde nový žiak Roman, jej život sa úplne zmení. D

Čítaj viac

9,85 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Druhé pokračovanie veľmi obľúbenej série Nesmrteľní, v ktorej Ever postupne spoznáva nový svet. Užíva si spoločne strávené chvíle s Damenom a učí sa využívať svoje novonadobudnuté schopnosti. Keď na školu príde nový žiak Roman, jej život sa úplne zmení. Damen sa začne čudne správať, telesne chradne a postupne chladne aj jeho vzťah k Ever. Ever v snahe zachrániť Damena a ich vzťah, podniká vzrušujúce cesty do Letozeme a je vystavená najťažšej skúške svojho života.

Tento titul si môžete objednať aj s podpisom autora.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Modrý mesiac - Alyson Noel
Krajina tieňov - Alyson Noel
19,77 €
Ušetríte 0,13 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Immortals: Blue Moon
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055601304
Naše katalógové číslo
94599
Počet strán
320
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2010
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,9 / 5

135 hodnotení

58
32
24
13
8

Najužitočnejšie recenzie

Sašika Žekson
Sašika Žekson
5
15.4.2011
Super, táto sa mi moc páči :D Kto je vymetač šetkch knih (tak ako ja) musí si prečítať aj toto, lebo je to písané naozaj zaujímavým štýlom. Naozaj ma to zaujalo a povzbudilo ma to aj k vlastnej tvorbe. Mne sa to osobne naozaj dosť páčilo tkž. Odporúčam
Čítaj viac
Alara
1
13.3.2012
Americká tuctová blbosť = strata času... ľutujem, že som sa dostala po stú stranu
Čítaj viac
Kiki
12.7.2013
Názor čitateľa
Kniha je super, len niekedy fakt nedokážem pochopiť rozhodnutia Ever... nechcem nikoho urážať ale niekedy sa chová ako naozajstná "blondínka"
Čítaj viac
Julia Stachova
Julia Stachova
23.8.2016
Názor čitateľa
nič v zlom,ale blondínky sa nespávajú všetky hlúpo iba niektoré. Myslím, že aj brunetky, čiernovlásky dokonca aj ryšavé dievčatá sa môžu správať hlúpo. (Viem, že na túto stránku tento komentár vôbec nepatrí keďže toto je stránka o knihách a nie o správaní ľudí podľa farby vlasov), ale ľudia už s tými blondínkami prosím vás prestaňte!!!
(P.S. Najhlúpejšie sa podľa mňa správajú tie čo si vlasy prefarbujú. Inak tá kniha je dobrá odporúčam kúpiť a prajem vám pekný ! :D )
Čítaj viac
Pretty
12.7.2013
Názor
Podľa mňa je táto kniha výborná, rovnako ako aj prvá. Určite odporúčam.
Čítaj viac
Jana Suchá
Jana Suchá
26.8.2012
celkom dobré
Rovnako ako Navždy..zaujímavé pokračovanie. Ale tiež rovnako ako pri jednotke ma niekedy iritoval preklad. Páči sa mi, že autorka nestavila na happy ending, ale veď je to len druhá časť, tak si to môže dovoliť, pre ozvláštnenie deja a vytvorenie napätia. Veľmi sa mi páčia obálky tejto ságy. Keď ich porovnám s českou verziou tak som len rada, že sú takéto. :) Uvidíme, čo prinesie pokračovanie. :)
Čítaj viac
Bárka
24.6.2012
Trochu divne

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Nechapem naozaj nechapem ako autorka tak dlho pisat o tom istom.Viac ako polovica knihy je o tom ze Ever fnuka za Damenom a lamentuje za svojou rodinou.Hlavne ma vytacali sibnute rozhodnutia Ever.A niektore casti boli neskutocne trapne.A ten koniec...Kriste! to bolo naozaj strasne.Pokracovanie bude snad lepsie.
Čítaj viac
Teri
24.4.2012
Dá sa...
Táto dvojka sa ešte dala zvládnut,ale dalšie časti už kupujem len koli pekným obalom.Nedá sa to porovnat s jednotkou,asi Nesmrtelní mali byt iba jedna kniha,bolo by to super...
Čítaj viac
Iva Balážová
11.4.2012
Názor čitateľa
Dvojka sa mi po jednotke zdá naozaj slabá! Miestami ma nudila a ledva som sa presvedčila pokračovať.... Nepatrí k mojim obľúbeným knihám..
Čítaj viac
Jana Jendželovská
Jana Jendželovská
11.4.2012
Názor čitateľa
Pekné pokračovanie prvej časti :) Autorka sa chytila.. konečne som čítala niečo zaujímavé :)
Čítaj viac
Alara
13.3.2012
Slabota!
Americká tuctová blbosť = strata času... ľutujem, že som sa dostala po stú stranu
Čítaj viac
Janka
9.8.2011
Názor čitateľa
Čítala som všetky tri diely a poviem vám že tento ma upútal najviac! Velmi napínavá a úžastná kniha! Odporúčam všetkým ! Nemohla som sa od nej odtrhnuť! :)
Čítaj viac

Jej prvým románom bol v roku 2005 titul „Faking 19”. Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku pod názvom “Alex na ex”. Neskôr vydala napríklad 6-dielnu sériu “The Immortals “ (Nesmrteľní) i 4-dielnu sériu The Riley Bloom (Život Riley Bloomovej). Rovnako je tiež autorkou aj samostatných titulov: “Cruel Summer” (Kruté leto), „Laguna Cove”, “Saving Zoë”...

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Modrý mesiac - Alyson Noel
Krajina tieňov - Alyson Noel
19,77 €
Ušetríte 0,13 €

„Kniha objíma svojimi doskami ľudského ducha.“

Freytag