Knihy
E-knihy

Vianočná nádielka Grázlika Gaba

Slovart, 2010
Vydavateľstvo
Slovart, 2010
14. diel série
Grázlik Gabo
Preklad

Aj vy nachádzate pod stromčekom iba nesprávne darčeky? Nenechajte nič na náhodu, vezmite obdarúvanie do vlastných rúk tak ako Gabo a nastražte pascu, no veď viete komu. V škole pripravujú vianočné predstavenie a Grázlik Gabo sa rozhodol...

Čítaj viac

4,94 €

Bežná cena Bežne 4,95 €

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Aj vy nachádzate pod stromčekom iba nesprávne darčeky? Nenechajte nič na náhodu, vezmite obdarúvanie do vlastných rúk tak ako Gabo a nastražte pascu, no veď viete komu. V škole pripravujú vianočné predstavenie a Grázlik Gabo sa rozhodol, že pozmení scenár podľa svojho gusta. Najviac poteší darček z lásky, len si prosím neberte príklad od Gaba, lebo namiesto slávnostného povianočného obeda vás a vašich blízkych čaká číra katastrofa. Vianočná nádielka Grázlika Gaba - skvelý darček pod stromček!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vianočná nádielka Grázlika Gaba - Francesca Simon, Tony Ross (ilustrácie)
Grázlik Gabo a futbalový zápas - Francesca Simon
9,88 €
Ušetríte 0,02 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Horrid Henry´s Chrismas Cracker
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788055602868
Naše katalógové číslo
94533
Počet strán
80
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2010
Ilustrácie
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

11 hodnotení

7
4
0
0
0

monika
8.4.2013
Názor čitateľa
super kniha pre decká,už máme prečítaných od Vianoc všetkých 19 častí tejto série,takže môžem len vrelo odporúčať :).....takéto hodnotenie by som musela kopírovať ku každému dielu ,pretože ked v dnešnej počítačovej dobe vidíte že dieťa (teda aspoň moje ) prečíta 4 knihy za víkend tak to nepotrebuje ani kladné hodnotenia :)).......a nasmiala som sa aj ja.!!!!!!!!!!
Čítaj viac
Ivana
21.12.2012
SUPER knižôčka
Túto knižku som kúpila mojim deťom v triede...posledný deň v škole, pred vianočnými prázdninami, sme sa išli popukať od smiechu, keď sme ju začali čítať...úžasná knižka, vrele odporúčam....a tiež ostatné časti Grázlika Gaba :-)
Čítaj viac

celým menom Francesca Isabelle Simon, je americká autorka žijúca v Londýne. Najskôr pracovala ako novinárka, no neskôr začala písať na plný úväzok. Veľkú obľubu si u detských čitateľov získala svojou sériou príbehov pre deti o Grázlikovi Gabovi (Horrid Henry), ktoré vychádzajú v 24 krajinách. V roku 2008 získala za titul "Grázlik Gabo a snežný obor" (Horrid Henry and the Abominable Snowman) cenu British Book Awards za najkrajšiu detskú knihu roku. Séria príbehov o Grázlikovi Gabovi bola pretvorená aj do podoby kresleného seriálu.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vianočná nádielka Grázlika Gaba - Francesca Simon, Tony Ross (ilustrácie)
Grázlik Gabo a futbalový zápas - Francesca Simon
9,88 €
Ušetríte 0,02 €

„Literatúra je jazyk jazyka, reč reči, slovo slova.“

Jozef Miloslav Hurban