Knihy
E-knihy
11,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Jesenný zber, zlomkový čaj jemnej chuti a vône.

Čaje RONNEFELDT sú zárukou kvality a potešenia.
Lahodnú chuť zaručí výber najkvalitnejších čajov z najznámejších pestovateľských oblastí. Už základný rad obsahuje všetky najzákladnejšie druhy čaju.

Ronnefeldt Leaf Cup®
Obsahuje 2g čaju, je to čaj najvyššej kvality, kde jedna porcia je určená pre jednu šálku čaju. Každé vrecúško je jednotlivo balené v nepriepustnej celofánovej fólii, chrániacej arómu.
Tieto "veľké" vrecúška sú vyrobené z prírodného materiálu a umožňujú čajovým lístkom podstatne zväčšiť svoj objem v priebehu lúhovania. Lístky potom môžu naplno uvoľniť svoju arómu. Každá šálka čaju sa tak stáva skutočným potešením.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
20x2g
Balenie
krabička
Naše katalógové číslo
88771

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ján Bišto
2.3.2011
Názor zákazníka
Chcem napísať d - zhodnotiť dve veci:
1/ Čaj - čaje Ronnefeldt patria medzi najlepšie na našom trhu. Sú naozaj výborné. Až na tú cenu, myslím, že je vysoká. Hlavne ak si porovnáme cenu čajov k Anglicku a u nás
2/ opakovane písané slovo " sáčky" nepatrí do slovníka vydavateľstva - myslím knižného. Čo tak radšej vrecúško? A možno by pomohlo " 1000 poučení spisovnej Slovenčiny".
Ešte úplne na okraj: základný rad by mal obsahovať všetky najzákladnejšie druhy čaju. Alebo nie, je to hádam niečo mimoriadne? No a naozaj už nebudem vŕtať, ale chcem povedať, že je rozdiel medzi luhovaním lúhovaním. Skúste si to preveriť. S pozdravom Váš čitateľ a verím že aj verný zákazník, Ján Bišto
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth